Sevgilim bekar annesini geçindirmek istiyor

Benim yakın bir arkadaşım var. 28 yaşında kadın , annesi 65 yaşında, eşi ölmüş kızını temizliğe giderek büyütmüş.Okutmuş memur yapmış. Hala takı yapıyor pazarlara gidiyor satıyor. Buradakilerin tabiriyle milletin ağız kokusunu çekiyor neden kıza çeyiz yapmak için, kız annem var asla evlenemem diyor. bir erkeğe dahi yanaşmıyor, gelinliklere vs bakıyor, çocuk istiyor ama annesi hep durdurucu etmen. Üzülüyorum annesi verici duyarlı bir kadın ama 65 yaşında ve çok hastalığı var, kronik. İki ucu şeyli değnek.

Piraye ya Aslan kadın kill bill gibi kadınsın yemin ederim. Kaynanam gibi on kadın senin götünü yesin be
Sesli güldürdün beni JES kaynanan benim mabadımı yiyemez kız, 1 yıldır squat yapıyorum , taş gibiyim , dişine yazık kadınınevet kill billik müessesi bizden sorulur, kader utansın

Ayrılmakla en iyisini yapmışsınız. Dünyaya kahır çekmeye gelmedik ki. Onun annesi istediğini yapsın ama evleneceğim kişi iki eve bakmak istese ben de ayrılırdım. Yıllarca çalışacağım ama ne birikim yapabileceğiz ne bir şey. Doya doya tatil bile yapamayacağız belki. Gerek yok değmez.

oradan ismi değiştirmediniz yani ...
Aa şimdi anladım. Bi dk handemiu dan alıntılamış gibi olmuşum. Halbuki başka birinden alıntıladım. ben handeye cvp yazacaktım sonra dedim aksiyon olmasın çünkü ters bir cvp olacaktı. İki kişiyi aynı anda alıntılayınca iki kişinin mesajlarını birbirine karıştırarak alıntılamışım. Forumun cvp sekmesi benim banlı olduğum hafta değişmiş kötü olmuş bence hata düzeltmek zor oluyor en azından mobilden .

Muhalefet degilim,mantikli ve adil bir insanim. Biraz once asagidaki gibi soylemistiniz ne ara defalarca mesajlastiniz,destanlar yazildi,sizden telefon beklendi?
Sizi severim o nedenle şunu söylemek istiyorum, benim teyzemde böyle. Kuzenimin sevgilisiyle hiç konuşmamış ama hep mesaj atar arada mesajla azarlar bazıları böyle oluyor herhalde bana artık normal geliyor, bazen kıza arkana bakmadan kaç demek istiyorumda işte sanane cevabını almaktan korkuyorum

Annem 48 yaşinda 50den sonra da calismaya devam edecek emekliligine bikac sene var. Babannem, anneannem dahi calişan kadinmiş. Bizim ailenin kadinlarinin cogu eskiden beri calişir.
Benim gibi istisnalar var tabi.

45 yasinda calismayip oglunun butun hayatinin ortasina oturarak rahat edebilen anne de... Ne diyeyim, içi nasil rahat edecekse.

Bildigim kadariyla dogurmak bir zorunluluk degil ve kimse zorla dogurmuyor, emzirmek dogurmak zorsa dogurmayiniz. 273665727 yil sonra emzirme hakki diye de cocugun vicdanina oynayip hayati mahvedilmez yazik ya.

Ne olursa olsun bir anne ac acikta birakilmaz elbet ama evladini bu zorunlulukta birakmak çok mu dogru?

Kazen alıntılamalarda bir sorun var gibi, alıntılarken hata mı yapılıyor acaba? Yazı handemui'ye ait olmadığı için düzeltme yapmaya çalışınca da düzenleme yapılamıyor.
Gecen gun benim de basima gelmisti ayni sey.Benim yorumum omadigi halde benim yorumummus gibi bir alintilama olmustu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…