Sevgililikte Kurallar

czr_matmazel

Gökyüzünde
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2014
38
10
Merhabalar arkadaşlar. 21 yaşındayım henüz. 1 yıllık bir ilişkim var. Sevgilimle yatağa kadar gittik ama o son adımı atmadık. Başta böyle şeyler yaşamamışken de ciddi düşünüyorduk zaten. Şimdi de hâlâ aynı düşünüyoruz. Ama ben bazen kendimi kötü hissediyorum böyle ileri gittiğimiz için. Ya evlenmezsek nolucak diyorum. Başkasına ben böyle şeyler yaşadım da diyemem. Sizce doğru mu? Ve erkekler böyle yaşadıkları kızlarla evlenmezler diyorlar. Aranızda sevişip evlenen var mı?

Vicdanın doğru diyorsa doğrudur, yanlış diyorsa yanlıştır. İnsanların ne dediğinden bağımsız bir konu bu.
Her an ayrılma ihtimali vardır. Ayrıldığında pişman olacağın şeyler yapma. Pişman olmam diyorsan da sorun yok zaten.

Bu yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum ki kesinlikle bu hataya düşmeyin. Bende 20 yaşındaydım ve evleneceğimizi düşünüyordum ve çok seviyordum o da beni tabi. Bir sebepten bitti. Geriye pişmanlıklarım kaldı. Bu konu yüzüme sürekli vuruldu ve hiç mutlu olamadım. Hayattaki en büyük pişmanlığımdır. Yapmayın..

Tabiki de var Ama hicbir zaman arkasinda duramayacaginiz birseyi yapmayin. Helleki karsimdakini yapmasam kaybederim diye hic yapmayin :)

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bu konuyu sürekli takmıyorum ama kavga ettiğimizde ister istemez aklıma geliyor. Yarı yolda bırakılır mıyım diye. İnsan ilk ve tek sevgilisi olunca panikliyor ister istemez elimde değil, kızmayın düşünceme.

Sevisip evlenen bir suru insan var ama onlar yapti diye sen de yapabilirsin anlamina gelmez bu. Cunku yaptiginin arkasinda durabilecek bir tip degilsin. Herkesin hayat sartlari,cevresi bir degil.
Yasadigin cevrede buna uygun degilmis zaten. Muhtemelen ileride evlenecegin erkek tipi de cok farkli olmayacak cevrenden.

"Baskasina nasil anlatirim" kafasindaysan hic adim bile atmamaliydin boyle bir işe. Bak bir dunya konu acildi dugune 1 ay kala terk edilenler, ayrilanlar... Ciddi dusunuyoruz demekle evlenecegini mi saniyorsun?

Yarınki konu: geçmişte çok büyük hata yaptım, nişanlıyım ama bakire değilim, birisini çok seviyorum ama geçmişteki hatalarım yüzünden onunla olamam, kızlık zarı nerede diktirilir vs vs vs

Karar senin kardeşim. İster yap istersen yapma. Pişmanlık olasılığı çok çok daha yüksek. Günah konusuna girmiyorum bile.

Tamamen öyle bir şey olmadı zaten, tabii bu dediğime karşılık bazıları ha olmuş ha ramak kalmış diyecekler, onlar da haklılar.. aksini iddia etmiyorum zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…