Sevgililikte Kurallar

Bu konunun yüzünüze vurulmasına izin verdiğiniz için suçlusunuz kendinize karşı, seviştiğiniz için değil.
Tabi ki o konuda kesinlikle haklısınız. İzin vermemem gerekiyordu, keşke yapabilseydim ama bende kendimi çok suçlu hissettim. Bir dönem artık erkek arkadaşıma hak veriyordum o derece. Şu anda böyle düşünmüyorum ama bunu yaptığım için hatalıyım. Bu bir hata. Başka bir bakış açısı yok. Özellikle 19 yaşındaysanız..

Merhaba konu sahibi bende 22 yasindayim akran sayiliriz.
Oncelikle kafani yastiga koydugunda icinin rahat etmedigi hicbir seyi yapma ; sonu ayrilmakta olsa , kavga da. Sadece bu konuda da degil hayatin genelinde.
Devamina gelecek olursam ben baska bir seye takildim aslinda henuz 1 yildir tanidigin biriyle bu yasta evlenmeyi nasil dusunuyorsun?
Benim de hayatimda biri hem de 5 senedir. Ama ben goze alamam bu kadar kucuk evlenmeyi. Bilmedigin daha o kadar cok huyu vardir ki...
Belki yemek yemesini sevmeyeceksin,belki tepkilerini,belki karakterindeki baska bir puruzu. Cok hizli hareket ederek bir omru tehlikeye atma derim ben kumar misali ya iyi cikarsa gibi.
Kaldiki okulun yeni bitecek. Evlenme yerine kendi parani kazanma,ozgurce gezme,ailene destek olma hayalleri kurmalisin bence.
Herkesin kendi hayati elbette.
Basarilaar

X