sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklına bi tek bu karikatür gelen ben olamam dimi 😂😂😂

Eklentiler

• 72470D64-DE00-43A5-B08C-71B7335A5E01.jpeg
    72470D64-DE00-43A5-B08C-71B7335A5E01.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 75
Kız lisans ne ben orayı kaçırdım
Konu sahibesi aslanlar gibi çalışıp kocasına hediye olarak şişme mont ve eşofman almış hemde LİSANSLI büyük harfle yazınca daha net anlamamızı istemiş olabilir 🤣
Kocası da bayılarak yıkamadan giymiş ve karşılığı ne düşünebiliyor musun çiçek, pasta ve yemek
Bu adaletsizliğin karşısında konu açmasında napsın 🤣🤣🤣🤣
ben gül pasta ve yemekten mutlu olmadım hemde hiç özensizce günü geçirmek için yapılmış birşey benim fikrim bu katılan katılır katılmayan katılmaz hem çöpe gidecek yemek pasta ve güldense LİSANSLI eşofman takımı ve LİSANSLI yelek daha iyidir hem kendisi gayet mutlu ama ben değilim hakaret edecek birşey yok

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Ona dua et kız benimki hicbsy yapmadı arkası dönük yattı

Tarzınızı bilmiyorum ama bana çok avam geldi. Zaten bu klişeleri hep kötü bulurum.
Düşünülmüş söz, dürüst iki davranış daha samimidir.
Gül soluyor yemek yeniyor bitiyor da şişme yelek yıpranıp eskimeyecek mi sanki? Açıkça altın beklemişsiniz.

Bizim icin siradan bir gündü. Ben cok önemsemem. Onemli olan sevilip, anlasmak. Hem illa bi hediye alicam diye stres oluyosun. Siz yemege gitmissiniz. Hatirasi kalmis iste daha ne ki

Çiçek ve yemek ayarlamış işte
Siz ne bekliyordunuz mini bir tören mi ?
Yoksa sevgililer günü dış çekimi mi ?

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Bu arkadas belli ki "ay canim sikildi. Suraya bir konu acayim da herkesi cildirtayim" demis

Allahım ne acılar ne acılar🙆🏻‍♀️

Heyecanlandım. Çekirdeğimi alıp geliyorum. Konu sahibi ikinci evliliğini yapan biriyle ilk evliliğini yapmış. Bu ince detayı da vereyim belki cidden aynı kişidir 🤓
:))) yok arkadaşım değil o zaman , kocasının ikinci evliliği değil . Ama bu tür kadınlar sandığımızdan daha çok demek

pasta ve gülle kutluyorsa hiç kutlamasın evet bunu söyleyeceğim
Üfffff sizin derdiniz de hiç çekilecek gibi durmuyor, böyle devam ederseniz adam şişme yeleği başınıza çalıp, şişme bebeğe talim edecek; demedi demeyin. Evlerden ırak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X