Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

Sağol ablacım bi fikir oluştu aslında ilaç kutusu şeklinde bi hediye vardıya biri yazmıştı burayada onu yapıcam bide şu sihirli kupadan yaptırıcam. bu hediyeleri kutuya mı koysam sandığa mı çok şeker sandıklar oluyo onlarda güzel aslında??

eğer sandğa koycaksan boyutunu iyi seçmen lazm.küçükler pek hoş durmuyo.ben sihirli kupadan yaptırcaktım.arkadaşıma bi bilgi alablrmisin dedm fotoğrafçılardan.20 tl flan diyolar ama adam 45 tl tutar demş arkadaşıma.sihirli kupada kendi resmin değl de öylesine bi resim olursa(kendi seçtğin flan degl yani) o 20 tl imiş :bbo:
anlamadm gitti.

Bir hafta önce benim doğum günümdü ama benim kocişim bana hiç bişi almadı anlatmıştım ne kadar üzüldüğümü
Sevgililer gününde telafi etmeni istiyorum dedim ama bişi yapacağından çok şüpheliyim çünkü geçen sene de 14 Şubat'ta ne ya falan olmuştu...
Ben bu 14 Şubat'ın hediye seçenekleri, fırsatları ve nimetlerinden yararlanarak hem doğum günü için hemde evlilik yıldönümümüz için şimdiden onun istediği bi iki şey vardı onları alıcam.
Tabi onun dışında el emeği sürprizlerimde olacak mektup yazacağım mesela Her yere notlar yazacağım elini her attığı yerde notlar bulacak. Normalde de yapıyorum cebine arabasının içine falan notlar yapıştırıyorum ama bu seferki farklı olacak. Bir de kol düğmesini kaybetti geçen gün üzülmüştü ona o yüzden en başta iki adet kol düğmesi alacağım sevgilime.. Sonra parfüm istiyordu mutlaka aynı markanın bir erkek bir de kadın kofresini alacağım ikimizde aynı parfümü kullanalım :) :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
Bide şu kalp pizza fikri hoşuma gitti 14 Şubat için düşüneceğim mutlaka...
Ayrıca 21 Şubat kocişimin doğum günüüüü :) 12 Nisan da bizim hem 1. evlilik yıldönümümüz 2. tanışma yıldönümümüz.
Evlilik yıldönümümüz için çok özel bir şey hazırlamayı düşünüyorum sevgilime.
Onu ilk evlendiğimiz güne götüreceğim...
Çok yakın bir arkadaşı kuaför, tabii tanıştığımızdan beri artık benimde kuaförüm Hem evimize de yakın, Bizimkent'te bir kuaför.
Gelinliğimi satın alığımız için hala bende, gözüm gibi bakıyorum valla. Bir iki gün önceden gelinliğimi ve aksesuarlarımı kuaförüme götüreceğim. O gün giydiğim ayakkabımı, saçıma taktığım çiçeğimi, gelinliğimin üzerindeki süsü, inci setimi, herşeyi götürüp bırakacağım. O büyük günde manikür yaptıracağım bahanesiyle gideceğim ve yeniden onun gelini olacağım. Evimiz yakın olduğundan bi taksiye atlayıp eve gidip onu bekleyeceğim. Tabi bu süre içerisinde onu evden uzaklaştırmak için ya kayınvalidemle yada görümcemle bir ortak işler karıştıracağım
Evde de sofra ve yemekler hazır olacak. Ellerimle yaptığım bize özel şarkılardan oluşan cd de hazır olacak tabi ki
Ctesi çalışıyorum ama bi şekilde izin alacağım artık, ne bahane uydursam :)
O düşünüp de ufacık bişi yapmazken hatta bi çiçek bile almazken ben bunları düşünüyorum ama napiim ben seviyorum onu mutlu etmeyi, şaşırtmayı... Sevdiğim adamın mutlu olması beni de çok mutlu ediyor. Onun bir gülüşü her şeye değer... O yapmayınca çok üzülüyorum, çok kırılıyorum ama yine de duramıyorum yerimde... içimden geliyor onun için bir şeyler hazırlamak engelleyemiyorum :) doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama hadi hayırlısı...

Son düzenleme:
tısortler cok tatlı gercekten yaa bole bısı de dusunebılırım ama kızlar boyleee cok etkılenecegı bır sey yapmak ıstıyorum lutfen bana yardım edın delikafadulden

Hediye almayı düşünmüyorum,kendi ellerimle yaptığım kalp şeklindeki pasta ve yanında hafif bi içkiyle sunmayı düşünüyorum..:asigim:

geçen sene ben yapmıştım sevgilime böyle bir sürpriz...
benim sevgilim böyle günleri hiç önemsemez maalesef o yüzden bir program yapmadığını bildiğimden ellerimle pasta yapmıştım kalp şeklinde onu bir güzel süsledim çikolatalı ve vanilya iki ayrı pasta kreması kullanmıştım. beyaz kremayla kalpler yapıp içini damla çikolatayla süslemiştim. ismimizin baş harflerini yazmıştım kremayla.. süslemek için çok uğraşmıştım. nişanlıydık o zaman, kolay olmuştu bize gelmesi. annem kardeşim ben koşturduk pasta yapıcas diye canım annem ya o bile ilgilenmişti :) :) kaydirigubbakcemile5
sonrada muziplik olsun diey artan kremaları bi kabın içine koyup paket yapmıştım kurdela falan süsledim bi güzel gelince dedim ki sana bi sürprizim var, bak hediyen çok özel bişi bu dikkatli aç falan demiştim kardeşim kameraya çekmiş hala durur o görüntüler :) hihoyyyt
tabi açınca bi şaşkınlık yarattı gördükleri bu ne ya falan oldu ama çaktırmıyo bozuntuya vermiyo tabi dayanamayıp getirmiştim pastayı :)

slm ben yeniyim bende düne kadar ne alsam diye düşünüyodum ama eşimle dün küstüm iyimi ne yapim güzel çok şaşıracağı bir süpriz yapsam ama ne

bi kac kisi yazmis bile ama bence hos bi hediye.

eger sigara kullaniyosa bi zippo cakmak uzerine sevgiliyseniz tarih yazdirirsiniz vede isimlerinizin bas harfini ben oyle bi hediye vermistim sevgililer gununde degil ama sevgililer gunu icinde guzel bi hediye.

ha bide sigara icmesini destekler gibi olmasin diye yanina bi notta koyabilirsinir su sekilde:

Sevgilim bunu bol bol sigara iç diye degil, ilerde bol bol mumlarimizi yak diye aldim. gibi bisey olabilir mesela :1rolleyes:

aklima bi kac sey daha geldi. Eger ciziminiz guzelse el beceriniz varsa ya kendi resminizi cizip cerceveletip hediye edebilirsiniz odasina koyar hem her baktiginda sizi gorur hemde kendiniz yaptiginiz icin degerli olur. ikinizin resmide olabilir.

yada biraz mizah katmak isterseniz eger. bi karikaturiste kendinizin, veya sadece onun hatta ikinizin karikaturunu cizdirebilirsiniz. ikinizinki olursa ikinizinde mesela bi komik birbirinize takildiginiz bi huyunuz varsa eger karikatur o konu hakkinda gidebilir. saniyorsam resimdende karikatur yaptiriliyor yani illaki onla gitmeniz gerekmiyor. ne biliyim hos olabilir. bunuda yine cerceveletip verebilirsiniz.

Bu süper bir fikirmiş tebrik ederim seni.hihoyyyt
Ama benim bu özel anı yaşayacak sevglim yok :1no2:

ben puzzle hakkımıı 2 sene önce kaybettim.2 sene önce yaptırmştım puzzle.o yüzden fotolu yastık bardak vs.de yaptırmka istemiorum.anahtarlıklada pek arası yok napsamki.puzzle güzell oluo amasüprizzzzzsen yapabilirsin.benimki o puzzle ı yapmak için baya bi ugraşmışş yazıkkaydirigubbakcemile3küçüktü parçaları bayakaydirigubbakcemileo zaman yanımda deildi.bi de puzzle ın yanınaa bi mektup koyup kargoylaa göndermiştim.kargodan alır almazz benii aramıştıı çok güzeldii o gün onun mutlu oldugunu hissetmekkk:)

Son düzenleme:

illa üçünden birini alcaksan ilkini al derim

ayyyyyyyy bu süperrr hem benüm sefgülümm doktorrrrrrrr çok sevdim bu ilaç işiniii.çok yaşaa emiiii:lepi:Şenizsositosositobuldum galba napcagımı bi hediye sepeti hazırlıycammmm.bu ilaç kutusunu koycam,saat alcam yanına da ufak tefek daha bişeler bulurummmmmsengözlerimebaksanab:sm_cool:

saçmalama belinayımm bundan anlamlı değerli hediye mi olur allah sen:mymeka:ellerinee sağlık canım çok beğencek benceee o kdar emeğin var o hediyelerdeeekaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…