Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

Bence ikinci model daha güzel :KK66:

Kızlar sizce hangisi daha güzel lütfen bir fikir verin.

1. model

42893833xz0.jpg

w500.png

2. model

73525828gd1.jpg

w500.png

16962054ji7.jpg

w500.png

2. modelin arkasında kocaman amblem var diye içime pek sinmedi ama size de sormak istedim. Hangisini alayım?

Ben de beğendim tshirtleri ama bizim tarzımız değil, aldığım gün giyeriz en fazla :1no2:

Daha değişik fikirler yok mu? Benim kafam hediye konusunda durdu

ben ikimizin fotosunun kahve kupasina bastirmak istiyorum
kocisim aksamlari kahvesini ondan icer

ben doğum gününde küçük çok şık bi kutu almıştım, içine çikolatalar minik kalp gümüş ve altın renklerde ama küçücük düğme kadar. tüller koydum, 2 tanede büyük çikolata aldım koydum. içine kart ve arkasına güzel bi söz yazdım. bide çerçeve almıştım ve kendi resmimizi koydum. mektuplar yazıp odasının farklı yerlerine astım. çerçevemizi masasının üstüne koydum, çikolata kutusunuda yatağının. akşama odasına girince çok şaşırmış aradı beni. neyse buraya kadar herşey güzel. adam bunları afiyetle yedicokacimcoook, şakayla karışıkta aşkım bu kadar çikolata alınır mı? 5 ayda yediğimi bi gecede yedim, yeme deme bi yerde çikolata varsa o yenir dedi banakötükedihüso. bu arada sevgilim spora gidiyor.

şimdi gelelim esas konuya, bende kızdım peki madem bir daha da bulurda yersin dedim. şimdi sevgililer gününde güzel hasır sepet bi alıp, içine azar azar meyveler koymak istiyorum. ton balığını çok sever, bide light süt. onlardan koycam, sepetide güzelce süsleyeceğim. bide o meyveleride paket mi yapsam yada böle hepsini tek tek tülle şık bi hale mi soksam. sırnaşık şey

şimdi bununla ilgili sizinde fikirlerinizi istiyorum, aklınıza daha değişik bişiler geliyomu koyabileceğim gibi arkadaşlar? yada nasıl süslesem, meyvelerede bi atraksiyon yapmak istiyorum :dance:

ben doğum gününde küçük çok şık bi kutu almıştım, içine çikolatalar minik kalp gümüş ve altın renklerde ama küçücük düğme kadar. tüller koydum, 2 tanede büyük çikolata aldım koydum. içine kart ve arkasına güzel bi söz yazdım. bide çerçeve almıştım ve kendi resmimizi koydum. mektuplar yazıp odasının farklı yerlerine astım. çerçevemizi masasının üstüne koydum, çikolata kutusunuda yatağının. akşama odasına girince çok şaşırmış aradı beni. neyse buraya kadar herşey güzel. adam bunları afiyetle yedicokacimcoook, şakayla karışıkta aşkım bu kadar çikolata alınır mı? 5 ayda yediğimi bi gecede yedim, yeme deme bi yerde çikolata varsa o yenir dedi banakötükedihüso. bu arada sevgilim spora gidiyor.

şimdi gelelim esas konuya, bende kızdım peki madem bir daha da bulurda yersin dedim. şimdi sevgililer gününde güzel hasır sepet bi alıp, içine azar azar meyveler koymak istiyorum. ton balığını çok sever, bide light süt. onlardan koycam, sepetide güzelce süsleyeceğim. bide o meyveleride paket mi yapsam yada böle hepsini tek tek tülle şık bi hale mi soksam. sırnaşık şey

şimdi bununla ilgili sizinde fikirlerinizi istiyorum, aklınıza daha değişik bişiler geliyomu koyabileceğim gibi arkadaşlar? yada nasıl süslesem, meyvelerede bi atraksiyon yapmak istiyorum :dance:

Bence meyvelerin hepsini tek tek sar açarken canı çıksın :dance:.Değişik paketler halinde yapabilirsin görünmesin ama sürpriz olsun.Bide bi önceki günden yapta bozulmasın meyveler :teytey:

çok ilginç bi fikirmiş bu valla denemek lazım sevdiği yiyecekleri tek tek paket yapıp hediye etmek lazım :)

kızlar fikirleriniz süper gerçektende emeğinize sağlık...
şu iki kişinin içine girebildiği thişörtleri nerden bulabiliriz fikri olan var mı?

valla kızlar bende bilmiyom parfüm yeni aldım cüzden yeni kravat takmaz çok sık bende şaşırdım ama kanvas pantolona ihtiyacı var yada spor ayakkabı bunlardan birini alabilirim başkada aklıma bişey gelmiyo ayol 1ay sonrada doğum günü var ee o zamanda alcez bakalım iştehihoyyyt:1shok:

sewgililer günü olduğu için manewi anlamınında çok büyük olması lazım,ben geçen yıl bebekliğimizden şimdiki zamanımıza kadar olan resimlerimizi albüm yapmiştim yanlarınada küçük notlar düşmüştüm bayılmıştı çok beğenmişti,7 yıldır birlikte olduğumuz we şuandada nişanlı olduğumuz için fotoğrafları bulmak zor olmadı:KK70: bakalım bu yılda değişik bişeyler yapmak istiyorum....çok güzel fikirler war tebrikler kızlarrr....

ben gömlek aldim ve kalpli kutunun icine kalpli cesit cesit boyutlarda jelibon koyucam ve icine ufak renkli kagitlara notlar yazip katlayip koyucam :asigim: ayriyetende ask sarkilayriyla dolu bi cd hazirlicam kocisim icin......

Bırakında güzel fikirleri onlar üretsinler... Neden hep kadınlar?
Birazda erkekler düşünsün..Eminim ki o sıpalar gayet rahattırlar acaba ne alsam ne yapsam diye düşünmüyorlardır:)

Merhaba ; derdim büyük değil aslında ama gün geçtikçe uykum kaçıyor ne yapıcam diye... Malum 14 şubat yaklaşıyor ve napıcama dair hiç bi fikrim yok.. Üstelik 2 gün önce 12 şubatta erkek arkadaşımın doğumgünü var ve 1 ay sonra da yıldönümümüz.

Sitede Büyük bi çogunluk benden büyüktür sanıyorum onun için fikirlerinize ihtiyacım var. O bnm dogum günümde çok güzel şeyler hazırlamıştı üstelik daha çıkalı 1 ay bile olmamışken.. ben napıcam lütfen fikir verin . Orjinal bişe olsun istiyorum basit diiil Mesela parfüm olası bi hediye diil. Özellikle sevgililer günü ve yıldönümümüz için hiç bi fikrim yok.. Fikirlerinizi bekliyorum...Şimdiden sağolun a.s.

canım benim aklıma bi fikir geldi ama işine yarar mı bilemiorum.eğer kendi ellerinle bişe yapmak istiosan kalpli bi pasta kalıbı al.pasta yap fakat pastayı yaparkenki aşamalarını bi videoya kaydet ve evine girebiliosan erkek arkadaşının ona küçük süprizler hazırlaa ve bunları da yaparken yapım aşamasında çek daha sonraaa herşeyii kutladıktan sonra izletirsin canım nasıl hazırlndığını fln filan işte bu dediğim fikre az daha bieşler katıp ortaya orjinal bişeler çıkartabilrsin gibime gelio.ben bi ara bu video olaynı deniycem ama 14 şubatta değil.özel olmayan ama ona içimden gelen bi gün süprizz yapmayı planlıorum ve o günü videoya kayıtt etcemm ölee işteee.:içelim:yerimseniben

Bırakında güzel fikirleri onlar üretsinler... Neden hep kadınlar?
Birazda erkekler düşünsün..Eminim ki o sıpalar gayet rahattırlar acaba ne alsam ne yapsam diye düşünmüyorlardır:)

[B]vallaa aslındaa düşünemedikleri doğru sanırım.karşıdakinden şunu istiorum lafını duysada gidip onu alsalar die dört gözle bekliolar.geçen akşam benim sefgülüm ağzımı aramaya çalışıoduu.aklına bişe gelmediği belliii.tv izlerken pırlnta yüzükk reklamı çıktı sen böle bi hediye ister misin dedi.yok ben illa dırdır etmem pırlanta için ölmüorum yüzük takmayı sevmiorum daha doğrusu dedim.(zatenn istesede alamaz öğrenci parasınla.konuya bodozlama daldı ağzımı aryck die).ee sende hiçbi zaman şunu seviorum bunu seviorum hediye olarak demezsin zaten hiç dedi durup dururken kendini ele verdi.alakasızz bi yerden bağlamaya çalıştı.bana ne bulsunn bişee ben mi sölicem ne istediğimii az kafayı çalıştırsaa geçen ay çok beğendiğimm o eşeği gider alırrr.:eek:klava:ama unutmuştuurr çoktaannn o eşşeğii :eek:klava:[/B]

Ya kızlar..
Erkekler ayıcıklardan, kalplerden, çiçeklerden v.s hoşlanmaz ki.. ben böyle şeylerden çok mutlu olacak erkek tanımıyorum ben malesef.. :1no2:

azz kaldı ya ve ben hala kararsızım offf :KK43: fikirler çok güzel ama imkanda lazım zamanda yok
not yazmak için güzel sözleri olan varsa yazsın kızlar yaaa lütfennnnnnn

X