Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

2.hediye : bir masal kitabı alınıp,her sayfasındaki her prenses kafasına sizin fotoğraflarınızdaki kafalarınızı kesip yapıştırın, prens kafalarına ise sevgilizin..Bunun fotoğrafını malesef koyamıcam ama bana nişanlım yapmıştı, masal kitabındaki resimlere uygun boyutta fotoğrafçıda özel olarak kafamı küçülttürüp yapıştırmış.çok hoşuma gitmişti.kitabın başına da aşkımız masallar kadar güzel olsun.. gibi sözler yazılabilir.

3.hediye: şimdi boş bi ilaç kutusunu değişik şekilde kaplayıp adlandırabilirsiniz lakabınız ya da isimlerinizin baş harfi olabilir. içindeki kağıdı siz hazırlıcaksınız bana yazılanın fotoğrafını çektim ama parlıyor oyüzden ben yazıyım canım.birde içine bolca bonibon koyabilirsinizcokacimcoook

Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmak

Son düzenleme:
4.hediyeaşabahçenin siyah bir kupası var üzeri boş,yanındaki renkli kalemleri ve silgisiyle istediğinizi yazıp silebiliyorsunuz.şiir yada güzel sözler yazıp hediye edebilirsiniz..netten bulursam resmini koyarım:)

5.hediye: 5duyu organı hediyesi:1rolleyes:

bi kutuyu güzelce kaplayıp içine hediyelerimizi koyuyoruz

tat için çikolata
dokunma için istediğiniz bir hediye oyuncak olur kupa olur
işitme için müzik cdsi
koklama için parfüm ya da roll on
görme için bir foto albümü yada çerçeveye konmuş fotonuz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM...

aşkımın ozaman zamandır istedği portatif ekranlı dvd oynatıcı aldımm.kalpli bi kutunun altına yerleştirdim..üstüne ikimizin resimlerinden hazırladığım cd yi koydum..önce bizim filmimizi izle aşkım gibi bişi yasdım..üzerinede sarı renkli kapşonlu bi polar alıp katlayıp koydum ikiside istediği şeyler..inş beğenirr

bizim 14 şubatta düğünümüz war akramızın yemekli falan olucak çok şık biyerde aradan çıkarıcaz işte:) bakalım ne hediye alcak bi kat bişey çıtlattım ama görcez artık:)

FİKİR OLSUN DİYEE DÜN YAZDIĞIMI TEKRAR YAZİM KIZLAR SİZEEEE

14 şubat c.tesi günü sevgililer günü bizim 5. sevgililer günümüz olucak şimdi ben bu sene hediye almak yerine ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm dün stadda maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... Neden belinay diceksiniz kazak, saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek alsaydın diceksiniz ama inanın bunları yaptım ve traş makinesinide geçen sene doğum gününde almıştım ilk kez böyle birşey geçti kafamdan ve uygulamaya koyuldum.. bu arada 1 mart ömrümün doğumgünü bunun içinde hediyesini c.tesi günü çıkıp aldım paketlettirdim dolabımda duruyor.. olivyum feneriumdan çok istediği eşoftmanı aldım aşkıma :asigim:

bizim ilşkimiz 2 yıllık ama bazen bende artk bizden geçti diye düşünüyorum ama sonra kızıyorum kendime.daha şimdiden böyle olmamalıyız biraz ilşkiye heyecan renk katmalıyız gerçekten.zaten onun için pc başına geçip sizlerle fikir alşwerişinde bulunuyorm,aynı sizler gbi yerimseniben
eminim sevdiğin insan hala romantiktir.içindedir bu duygu.sen onu çıkarmaya uğraş canm benm :asigim:

kızlarrr aldım yüzüğü hem kendime hemde ona aldım.. ya ben sabredemem 11 gün daha hemen veresim var ya

Kızlar bende bildiğiniz karton bir kutu aldım üstünü kırmızı kumaşla kapladım sonra boncuklarla falan süsleyeceğim

ikili çerçewve aldım bi tarafına benim bi tarafına aşkımın fotoğrafını koyacağım
sonra kalpli mum aldım onu koyacağım
birde içine çiçek yaprağı gibi kokulu bişey aldım onu koycam çikolata koycam ilaç kutusu yapıp içine bonibon koycam üstüne etkileri,yan etkileri falan yazcam bişiler,birde süslü bir defterin sayfalarına kendi fotoğraflarımı koydum ve sayfaları ona olan sevgi sözcüklerimle doldurdum başka ne yapsam acaba :uhm:

Ya kızlar nolur bu mesaja cvp verin

12 şubatta erkek arkadaşımın doğum günü ve 2 gün sora malum sevgililer günü.
Hadi doğum günü için bişeyler tasarladım ama 14 şubat için ne yapsam bilemiyorum. Manevi değeri olan bişe olsun istiyorum. Çevremdeki herkese soruyorum ama bi souç elde etmiş diilim.Ona vericem hediye çok anlamlı olmalı çünkü o benim için çok şey yapt bu güne kadar. onun içn bu kadar önemsiyorum.Lütfen fikir verin... :çok üzgünüm:

kızlar dha önce de demiştim.bi kutu hazırlıycam dye.ama içine koycaklarımı bulamıyorum senağlama
kalpli çikolatalar,
kendi yaptığım kalpli kurabiyeler,
kırmızı küçük kagtlara duygularımı,
bi de içine sıcak bşe koydugunzda,üzerinde resim çıkan kupa,
üzerine kapşonlu gbi bşe....
kızlar aklınıza başka bşe geliyo mu?
ne koyabilirm kutuya sizce CADIARZU

Biz tanıştığımız zaman Tarkan'ın kuzu kuzu albümü yeni çıkmıştı, eşimde çıktığı gün almıştı, aylarca kaseti çevirip çevirip dinledik arabada gezerken(valla Tarkan bizi o zamanlar görse kasetinin promosyonunda kullanırdı heralde),sositososito tabi kaset dayanamadı en sonunda infilak etti:lepi:,hala o kasetteki şarkılardan birini duysak hemen birbirimizi arar telefonda dinletiriz, inanın duyunca tüylerim diken diken olur, hep o güzel heyecanlı günlerim aklıma gelir, o yüzden eşime sevgililer gününde bu kaseti alacağım:jeyyar:

mum koy canm kokulu. gül yaprakları serpebilirsin..parfümünün kokusunu onun için alacağın bir yastık kılıfına sıkıp koyabilirsin.senle uyusuna.s.

mum koy canm kokulu. gül yaprakları serpebilirsin..parfümünün kokusunu onun için alacağın bir yastık kılıfına sıkıp koyabilirsin.senle uyusuna.s.

evet canm çok çok saol.mum ve gül yaprakları süper fikir :asigim:
yastık kılıfıda çok ince bi düşünce bence.tebrk ederm cidden kaydirigubbakcemile5

Hediye almayı düşünmüyorum,kendi ellerimle yaptığım kalp şeklindeki pasta ve yanında hafif bi içkiyle sunmayı düşünüyorum..:asigim:

kızlar baştan sona okudum harika fikirler var ya .
tek kelimeyle süpersiniz a.s.Şeniz
şu thishirtleri nerden bulabiliriz ya:1no2::1no2:
harikaymış çünkü

kızlar baştan sona okudum harika fikirler var ya .
tek kelimeyle süpersiniz a.s.Şeniz
şu thishirtleri nerden bulabiliriz ya:1no2::1no2:
harikaymış çünkü

bende t-shirtlerden arıyorum ama henüz bilen arkadşlar fikirlerini yazmamşlar canm :1no2:

dogum günü için bi hediye aldıysan.sevgililer günü için bi kutu hazrlayablrsn sende canm.bi çok arkadşmz öyle yapıyo tahminim. içine istedgni koyablirsn aklına gelcek,özel küçük şeyler.bi de kalpli pasta flan al istiyosan cokacimcoook
ben aslında kalpli bi pasta yapmayı veya almayı düşünüyodum ama dşarda olcaz,oyüzden gerek duymadm.
bence ugraşcagn için daha çok begeneblr kanmca a.s
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…