Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

azz kaldı ya ve ben hala kararsızım offf fikirler çok güzel ama imkanda lazım zamanda yok
not yazmak için güzel sözleri olan varsa yazsın kızlar yaaa lütfennnnnnn

aşkını itiraf et.sevgini haykır bölümlerinden biraz kopya çek canm yerimseniben
her konudan bi kaç cümle al,kendinde ekle içinden geçenleri,güzel bi yazı çıkar ortaya :teselli:

hehehe, meraklım topicin vatana millete hayırlı olsun,
benim sevgilim kendim olduğu için sevgilime dondurma alıcam, hemide cartedor :)))

aşkını itiraf et.sevgini haykır bölümlerinden biraz kopya çek canm yerimseniben
her konudan bi kaç cümle al,kendinde ekle içinden geçenleri,güzel bi yazı çıkar ortaya :teselli:
canım sağol heycanlıyım işte ilk defa sevgililer günü kutlucam evimiz hazır evimize gidelim diyorum hata ben ondan önce eve gitsem bi takım hazırlıklar yapsam vs. vs. düşünüyorum falan ama heycan bastırıyor:)kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

benim sevgilim kendim olduğu için sevgilime dondurma alıcam, hemide cartedor :)))

seninki en süperi walla afiyet bal şeker olsunnnn
hatat ben senin sevgülün olabilermiyim heheh:asigim::asigim:a.s.a.s.:teytey:

bendee hala karar veremedimm yaaa offf çok sinir bi durumm ama o gün akşam evde bi yemek hazırlamayı düşünüyorum veyaa ikimizzz sivasa kaçamak yapacağızz işyerindeki izinlerimiz tutarsa tabii birde hediye olarak nettee bikaç yerde tabaka gördümm notda yazılıyodu üstünee öyleee birşeymi alsam diyorumm ama kararsızımmm

ben sana sevgililer günü hediyesii bi kutu küç ve çiçek olaraktandaa bi bukettt nar çiçeğeeeeee gönderiyimmmkaydirigubbakcemile3

tabi ki bi önce git hazırlıkları ayarla,evde bi süpriz hazrlıycaksan canm.güzel bi masa hazrlıyabilrsn,bide güzel bi müzik :asigim:

Bende Bi kutu hazırladııımm ajkumaa =)) icine resimlerimizin ve bizim sarkımızın oldugu slaytı koydumm,bi mektup yazdım Kendi düsüncelerimi süslü püslü kokoş bi mektup :), cikolataları ısırdım icine attım üstünede not yazdım hicbiri senden tatlı degil diyee :)güzel bi cerceve aldım ama bos vericem cnkü resimlerimizi koymak istiyodu cerceveye bnde bos versem ayıp olmaz herhalde bide parfüm seti alıcam güzel bsy onuda koydum mu tamamdır =) yeter bu kdr aaaaaa

daha ne olsun en kdar hediye varsaa bi seferde verdin bi dahaki seneye hediye bulamıycankaydirigubbakcemile3

aa bak süper olur, bunu sevgilim olsa o bile düşünemezdi :))) kaydirigubbakcemile3

benim sevgülüm bilse bunu,cidden kutu kutu küç alırdı hediye olarak bana :jeyyar:
şaka maka bi bilse neler yaptğımı kızardı.

evet cidden doğru.bi kutu hazrlıyoruz içini dolduruyoruz ama seneye alcak hediye bırakmadk şimdiden :roflol: kaydirigubbakcemile3
seneye yine burda toplancaz,alcak hediye kalmadı napcaz dye düşüncez a.s

inş.düşünür canım.sonra sevgililer günündee kafa bandajlatmaya hastaneye gitmeyinklava:

kızlar ben iyi bi mağazadan atkı almayı dusunuyorum. Yaa reklam yapmak gibi olmasın ama nike'dan polar bi atkı alsam nasıl olur sızce :/ ?

aa bak süper olur, bunu sevgilim olsa o bile düşünemezdi :))) kaydirigubbakcemile3

öleee bi etksinin oldugunu bilse kamyonlaa boşaltırdı kapının önüneeegamyoncuiremsu:roflol:benimki duysaaa sabah öğle akşamı bırakkk 2 dk bir bi kaşık zorla yedirir herhaldeee:roflol::roflol::roflol: kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…