Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım nerdeyse erkek olayım
ufugu bırak benle cık dıyecegımm
ehee:)
cokkkk guzellll olmussss
bence aglar bıle bu kadar guzel bıseyeee
azcık benımkısıneee yol yordam ogretsen dıyorum amme hızmetı olurdu:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3SEN ÇOK YAŞA EMİİİİ...GÜZELİM HİZMETTE SINIR YOK BENDE SÖYLE NASIL BİŞİ İSTERSİN??kaydirigubbakcemile5

wwwwaaaaaoooowwwwww süpersin şekerim harika bence ama sankim erkekler bizim kadar manevi hediyelerin değerini bilmiyor sankimmm ??

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3SEN ÇOK YAŞA EMİİİİ...GÜZELİM HİZMETTE SINIR YOK BENDE SÖYLE NASIL BİŞİ İSTERSİN??kaydirigubbakcemile5

canım bende bı kutu yapmıstım sevgılıme
ıcıne krepen kagıtlarını koydum parfumumu sıktım bıkacta kucuk sey koydum
ben bole seylerı daha cok sevıyorum
işte benım sevgılımede ogretırmısın bunları:)

öğretemem şekerimm içinden gelmelii bak ben yaptım ama bakalım neyle karşılaşıcam belkide sadecee ben yapmakla kalıcamm amaaaann boşverrr ben karşılıksız yapıyorum içimden geldiği için sevdiğimm içinnn boşver güzelimmm bidahamı gelcez dünyaya?? "yanındamı? senlemi? sevgisi varmı? değer veriyormuu?? gerisini salla gitsinnn:teytey:. Bakma ben çok muzurumdur ara sır aböle şeyler yaparımmm.. çok hastalandımm hep yanımda durdu çok korktu ben kaza geçirincee kıyamam ben onaa çok kahrımı çektii :asigim: ee sürprizi haketti hem biraz uzaklaşmış oluruz hastaneydi ilaçtı filann :dance:değişiklik olsun ekşin olsun atraksyon olsun istedim sen bakma bana ben deliyim deliilaelaelaelaelae kuş uçtu boşver valla bak kaydirigubbakcemile3

o kadar uğraşmışsın neden vermekten vazgeçesin kiii ver tabii ki
bide seneler geçtikçe artık insan her şeyi almış oluyo saatti kazaktı böle şeyler daha güzel bence

o kadar uğraşmışsın neden vermekten vazgeçesin kiii ver tabii ki
bide seneler geçtikçe artık insan her şeyi almış oluyo saatti kazaktı böle şeyler daha güzel bence

cicim benimm teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5

canim ben 14 subat icin degild 16 subat ilk cikma günümüz olarak ona bi takvim yaptirmistim cok güzel olmustu...cok guzel resmerimden bi takvim yaptirmistim fon güzeldi bi arkadas yapmisti bence güzel olmustu:)))

tahta bir kutunun içerisine resimlerinizden oluşan ve içine bir mektupta yazdığın kağıtlar koyabilirsin.çiçekler koyabilirsin kuru filan.odun gibiyim valla duygularım ölmüş romantik bişiler bulamadım pek :uhm:
böyle kutu içinde birsürü minik minik şey çok değişik gelir genelde.bir de kendi el emeğinle boyarsan filan çok hoş bir hediye olabilira.s
kolay gelsin canım :1hug:

ben sevgililer gününü yalnız gecircek olanlardanım..sevgilim var ama uzakta nse...ikinizin ortak çekildiğiniz bi foto varsa ondan puzzle yaptırabilirsin canım:) ana hediyede olabilir ana hediyenin yanındada olablir:)

beLinayyy yaptığın çok hoş tatLımm,emeğine sağLıkk Şeniz
eL emeğini vaktini barındıran harika bi sürpriz işte bu yaptığın.. a.s.

ben kendime baştan aşağı kadar kırmızı bir kurdela bağlayacağım artık kendisi hediyesini nasıl açar bilemem :teytey:

valla ne güzel işte yaaa:asigim: benimki ilk tanıştığımız zamanlar acayip romantikti
şimdi kendimi 40 yıllık evli içi geçmiş çiftler gibi hissediyorumsenağlama

:roflol:amaan olsun yine de çok seviyorum aşkısımıı benn:asigim::asigim:

amaniin süpermiş bunlar yaa:)

ama benim aşkım giymeski böle((

öff neyse evlenince alırım evde giyeriz napalım:)

Ben geçen sene nişanlımı çok şaşırtmıştım.

Sabah işyerime elinde çok kocaman bi ayıcık gelen sevgilime dedim ki sana battaniye aldımama şimdi veremem evde.Oda işe gitti gececiydi.Gece 12 de gelecekti evine.Ben işten çıkınca nişanlımın evine gittim.

6-7 tane kalpli balon aldım.Bilgisayardan kalpli kağıtlar yazdırdım.
Balonları şişirip kağıtlara notlar yazarak balonun içine koydum.Odasının ilk giriş kapısına bir balon koydum.Balonun üstüne de not yazdımbunların hepsi sana sevgililer günü hediyem,seni seviyorum bu balonu patlat yazdım.Bir tane toplu iğneyle balonun ucuna iliştirdim.Odasının her yerine balonlar ve içlerinde notlar.Yatağına da seni seviyorum yazılı battaniye alarak yatağına serdim.Yatağının baş uzuna bi balon yokdum odanı beğendiysen bu balonu patlat yazdım.Balonun içindeki nota da beni seviyorsan hemen beni ara yazdım.
yatağğının içine de notlar yazdım seni seviyorum tatlı uykular diye.
Bilgisayarının ekranına da odasını hazırladıktan sonra resimler çekinmiştim onları koydum.
Kızlar gece 12 de bir arayışı vardı anlatamam kahkahalar o kadar mutlu oldu ki durmadan delisin sen diyodu
Kendi kendine durmadan gülüyordu o an yanında olmayı çok isterdim ama mümkün deildi.
Ama bence çok özel bir hediyeyi.Bunu yapabilirsiniz çok da masrafsız
Gece 12 de beni bi arayışı vardı o kahkahalar o kadar mutlu oldu ki anlatamam.

1. Hediye: gerekli olan bir limuzin ve bir otobüs,anlamı ise çok büyükyerimseniben

Limüzinin üzerindeki not: birçok insan seninle birlikte limuzine binmek isteyebilir

Otobüsün üzerindeki not: ama asıl önemli olan, limuzin bozulduğunda seninle birlikte otobüSe binecek olan kişidir.BEN HER ZAMAN YANINDAYIM..

limuzini ve otobüsü iki ayrı paket yapmıştım paketlerin üzerini 1-2 diye numaralandırmıştım,paketleri açtığında nişanlım çok duygulanmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…