Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

canım cok güzel olmuşş
bende böyle bişey yapmıstım aşkıma yıldönümümüzde...
cok hoşuna gitmişti..

verdikten sonra tepkilerinide yaz e mi Şeniz

bencede çok harika olmuş çok yaratıcı ve çok güzel
yanlız olumsuz tarafı fenerli kısmını kaldırman takım taraftarı değil bende fenerliyim tabiki ama
14 şubat sevgililer günü yani ikinizin günü fener kadrosunun ne işi var aranızda
bence fenerli kısmı olmamış hiç o kısmı kaldır istersen

Baktıkça Allah'a şükrettiren ve "Hayatımdan hiç çıkmasın" diye dua ettiren gülüşün. Damla damla yağan yağmur, yanımdan hiç ayırmayacağım uğur ...
Gecenin dinginliği, gündüzün hareketi.
Renklerin en güzeli, çiçeklerin en tazesi ..
Ve bu sevdanın sebebi ... "Gülüşün"

Seni anlatan en iyi tarif en nadide şey
"Gülüşündür" Tek Gerçeğim ...
Geceler boyu dusunuyorum. Seni ve sensizligi.
Dusunmesi bile aci veriyor, paramparca ediyor "yuregimi"

Damarlarimda akan kan duruyor, bir ates sariyor sanki bedenimi. Ilk defa senin ellerin sardi tenimi, senle verecegim birtanem son nefesimi. Kollarina al beni, yuregine sar beni, karanlik gecelerimden aydinlik sabahlara cikar beni. Sensizligin kollarina birakma, ateslere atma beni. Inan hayal bile edemiyorum sensiz yasayabilecegimi. Bu cani bu bedende tasiyabilecegimi.

Ölesiye "Seviyorum Seni"

Karşılık beklemeden Kalbime ruhuma hayat veren Gecemi gündüz eden Her anımda Yanımda hissettiğim, Düşündüğüm, Düşündüğünü bildiğim, Gülümsemeyi, Gülümsetmeyi, Sevmeyi, Sevgiye değer vermeyi Öğreten Beni benden alıp götüren Pırlanta yürekli meleği çok seviyorum

Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin
:asigim:

YEŞİLİM FENERLİ KISMI AYRI BİR CD YAPTTIM BİZİM İKİMİZİ AYRI BİR CD YAPTIM ARAMIZA GİRMEDİKİ PRENSESİMMMhihoyyyt HEM BU KUTU SÜRPRİZ KUTU GİBİ AKLINA GELMİCEK ŞEYLER ÇIKSIN İSTEDİM MESLA ÇİKOLATAMIZZZ delikafadulden Bİ TÜRLÜ TEK YEMEK NASİP OLMAIŞTI HER İKİMİZEDE UTLUKAAISIRIRDIK BİRBİRİMMİZİNKİNDEN kaydirigubbakcemile3 SONRACIĞIMA FENERBAHÇENİN EKSİ YENİ TÜM ALBÜMÜÜ HAYATTA AKLINA GELMEZ ŞAŞIRTMAKTA İSTEDİM BEN BİRAZ ÖMRÜMÜÜ

off yaaa biz kızlar bukadar çok düşüyoruz acaba sevgililerimizde böyle ince düşünüyormudur hep aklımda ne alsam ne yapsam diye fenerbahçenin tek kişilik nevresim takımını almak geldi aklıma birde 2008 yılının en iyi nişanlısı oscar ödülünü vermek istiyorum ama hala kararsızım sizce nasıl olur böyle hediye

önem weririm tabi ama hediye almayı zorunluluk haline getirilmesini sevmiyorum pek.
bak dediğin doğru canm kaydirigubbakcemile3 ben erkek olsam yeridir.sevgilim çok romantiktir bana göre.aldğı hediyeler çok hoş bana kalpli kutularda flan :asigim:
bende şimdi bu yüzden çok özeniyorum hediye konusuna canm

nevresim takımı ve onun hakkında duygularını içeren bi yazı yazabilirsn canm.
ben oscar ödülünü pek sevemedm ama nişanlın bu tür şeylerden hoşlanrsa,bu fikirde orjinal canm :1hug:

ne denirki süpeer bir hediye olmuş :lepi:
şahsen ben böyle uğraşılmış buram buram aşk kokan romantik bir hediyeyi hiçbir hediyeye değişmemŞeniz
ama sen yaptınmı derseniz neerde yok bende öyle bir yaratıcılık:çok üzgünüm:

fatoşcum teşekkür ediyorum bitanemde bunda bi yaratıcılık yokki öyle abartılcak bişi yapmadımkii çook basit ve kolay bence istesen yapabilirsinnnyerimseniben

bence cok güzel bı fıkır bana yapılsa ucardım hatta :)

ellerıne saglık cnm

süper olmuş bence maneviyatı yüksek bir hediye bunu vermelisin bence

belinaycim süpersin canim...
bence verebilecegin en güzel hediye senin ellerinden cikabilir ancak...
cok iyi bir fikir...
eminim ufuk bayilacaktir...
allah ayirmasin canim kavussun insallah en kisa zamanda...

hediyeni değiştirmeyi deneme bile bence.çok güzel şeyler yapmışsın içinden geldiği gibi,ne güzel:lepi:

lyre icimdeki_sen ve drita SİZİ YESEM OLURMUUUUU??? :) AY KIPIR KIPIRIM İÇİM İÇİME SIĞMIYOR YAAAAAAA

aminnn bitanemmm... Rabbim yürekten seven çıkarsız seven kimseyiii ayırmasınnn

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh RABBİM KALBİ MERHAMETLİ YÜREĞİ SEVGİ DOLU İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN HERKESİN EVİNE BİRLİKTELİĞİNE SAĞNAK SAĞNAK MUTLULUK YAĞDIRSIN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…