Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

dogum günü için bi hediye aldıysan.sevgililer günü için bi kutu hazrlayablrsn sende canm.bi çok arkadşmz öyle yapıyo tahminim. içine istedgni koyablirsn aklına gelcek,özel küçük şeyler.bi de kalpli pasta flan al istiyosan cokacimcoook
ben aslında kalpli bi pasta yapmayı veya almayı düşünüyodum ama dşarda olcaz,oyüzden gerek duymadm.
bence ugraşcagn için daha çok begeneblr kanmca a.s
a.s.

Sağol ablacım bi fikir oluştu aslında ilaç kutusu şeklinde bi hediye vardıya biri yazmıştı burayada onu yapıcam bide şu sihirli kupadan yaptırıcam. bu hediyeleri kutuya mı koysam sandığa mı çok şeker sandıklar oluyo onlarda güzel aslında??

Sağol ablacım bi fikir oluştu aslında ilaç kutusu şeklinde bi hediye vardıya biri yazmıştı burayada onu yapıcam bide şu sihirli kupadan yaptırıcam. bu hediyeleri kutuya mı koysam sandığa mı çok şeker sandıklar oluyo onlarda güzel aslında??

eğer sandğa koycaksan boyutunu iyi seçmen lazm.küçükler pek hoş durmuyo.ben sihirli kupadan yaptırcaktım.arkadaşıma bi bilgi alablrmisin dedm fotoğrafçılardan.20 tl flan diyolar ama adam 45 tl tutar demş arkadaşıma.sihirli kupada kendi resmin değl de öylesine bi resim olursa(kendi seçtğin flan degl yani) o 20 tl imiş :bbo:
anlamadm gitti.

Bir hafta önce benim doğum günümdü ama benim kocişim bana hiç bişi almadı anlatmıştım ne kadar üzüldüğümü :KK43:
Sevgililer gününde telafi etmeni istiyorum dedim ama bişi yapacağından çok şüpheliyim çünkü geçen sene de 14 Şubat'ta ne ya falan olmuştu...
Ben bu 14 Şubat'ın hediye seçenekleri, fırsatları ve nimetlerinden yararlanarak hem doğum günü için hemde evlilik yıldönümümüz için şimdiden onun istediği bi iki şey vardı onları alıcam.
Tabi onun dışında el emeği sürprizlerimde olacak mektup yazacağım mesela:KK66: Her yere notlar yazacağım elini her attığı yerde notlar bulacak. Normalde de yapıyorum cebine arabasının içine falan notlar yapıştırıyorum ama bu seferki farklı olacak. Bir de kol düğmesini kaybetti geçen gün üzülmüştü ona o yüzden en başta iki adet kol düğmesi alacağım sevgilime.. Sonra parfüm istiyordu mutlaka aynı markanın bir erkek bir de kadın kofresini alacağım ikimizde aynı parfümü kullanalım :) :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
Bide şu kalp pizza fikri hoşuma gitti 14 Şubat için düşüneceğim mutlaka...
Ayrıca 21 Şubat kocişimin doğum günüüüü :) 12 Nisan da bizim hem 1. evlilik yıldönümümüz 2. tanışma yıldönümümüz.
Evlilik yıldönümümüz için çok özel bir şey hazırlamayı düşünüyorum sevgilime.
Onu ilk evlendiğimiz güne götüreceğim...
Çok yakın bir arkadaşı kuaför, tabii tanıştığımızdan beri artık benimde kuaförüm :KK66: Hem evimize de yakın, Bizimkent'te bir kuaför.
Gelinliğimi satın alığımız için hala bende, gözüm gibi bakıyorum valla. Bir iki gün önceden gelinliğimi ve aksesuarlarımı kuaförüme götüreceğim. O gün giydiğim ayakkabımı, saçıma taktığım çiçeğimi, gelinliğimin üzerindeki süsü, inci setimi, herşeyi götürüp bırakacağım. O büyük günde manikür yaptıracağım bahanesiyle gideceğim ve yeniden onun gelini olacağım. Evimiz yakın olduğundan bi taksiye atlayıp eve gidip onu bekleyeceğim. Tabi bu süre içerisinde onu evden uzaklaştırmak için ya kayınvalidemle yada görümcemle bir ortak işler karıştıracağım :KK66:
Evde de sofra ve yemekler hazır olacak. Ellerimle yaptığım bize özel şarkılardan oluşan cd de hazır olacak tabi ki :KK66:
Ctesi çalışıyorum ama bi şekilde izin alacağım artık, ne bahane uydursam :)
O düşünüp de ufacık bişi yapmazken hatta bi çiçek bile almazken ben bunları düşünüyorum ama napiim ben seviyorum onu mutlu etmeyi, şaşırtmayı... Sevdiğim adamın mutlu olması beni de çok mutlu ediyor. Onun bir gülüşü her şeye değer... O yapmayınca çok üzülüyorum, çok kırılıyorum ama yine de duramıyorum yerimde... içimden geliyor onun için bir şeyler hazırlamak engelleyemiyorum :) doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama hadi hayırlısı...

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar..

Sevgililer günü için neden olmasın

Birkaç model sizede sunayım isterseniz.

ciftekumrular_26_500_on.jpg

ciftekumrular_30_500_on.jpg

ciftekumrular_32_500_on.jpg

ciftekumrular_35_500_on.jpg

ciftekumrular_37_500_on.jpg

ciftekumrular_38_500_on.jpg

ciftekumrular_09_500_on.jpg

ciftekumrular_15_500_on.jpg

ciftekumrular_08_500_on.jpg

işte böyle şeyler.

süüperrrr valla bayıldımmmmmmmhihoyyythihoyyythihoyyyt

tısortler cok tatlı gercekten yaa bole bısı de dusunebılırım ama kızlar boyleee cok etkılenecegı bır sey yapmak ıstıyorum lutfen bana yardım edın delikafadulden

Hediye almayı düşünmüyorum,kendi ellerimle yaptığım kalp şeklindeki pasta ve yanında hafif bi içkiyle sunmayı düşünüyorum..:asigim:

geçen sene ben yapmıştım sevgilime böyle bir sürpriz... :eek:
benim sevgilim böyle günleri hiç önemsemez maalesef o yüzden bir program yapmadığını bildiğimden ellerimle pasta yapmıştım kalp şeklinde onu bir güzel süsledim çikolatalı ve vanilya iki ayrı pasta kreması kullanmıştım. beyaz kremayla kalpler yapıp içini damla çikolatayla süslemiştim. ismimizin baş harflerini yazmıştım kremayla.. süslemek için çok uğraşmıştım. nişanlıydık o zaman, kolay olmuştu bize gelmesi. annem kardeşim ben koşturduk pasta yapıcas diye canım annem ya o bile ilgilenmişti :) :) kaydirigubbakcemile5
sonrada muziplik olsun diey artan kremaları bi kabın içine koyup paket yapmıştım kurdela falan süsledim bi güzel gelince dedim ki sana bi sürprizim var, bak hediyen çok özel bişi bu dikkatli aç falan demiştim kardeşim kameraya çekmiş hala durur o görüntüler :) hihoyyyt
tabi açınca bi şaşkınlık yarattı gördükleri bu ne ya falan oldu ama çaktırmıyo bozuntuya vermiyo tabi dayanamayıp getirmiştim pastayı :)

slm ben yeniyim bende düne kadar ne alsam diye düşünüyodum ama eşimle dün küstüm iyimi ne yapim güzel çok şaşıracağı bir süpriz yapsam ama ne

bi kac kisi yazmis bile ama bence hos bi hediye.

eger sigara kullaniyosa bi zippo cakmak uzerine sevgiliyseniz tarih yazdirirsiniz vede isimlerinizin bas harfini ben oyle bi hediye vermistim sevgililer gununde degil ama sevgililer gunu icinde guzel bi hediye.

ha bide sigara icmesini destekler gibi olmasin diye yanina bi notta koyabilirsinir su sekilde:

Sevgilim bunu bol bol sigara iç diye degil, ilerde bol bol mumlarimizi yak diye aldim. gibi bisey olabilir mesela :1rolleyes:

aklima bi kac sey daha geldi. Eger ciziminiz guzelse el beceriniz varsa ya kendi resminizi cizip cerceveletip hediye edebilirsiniz odasina koyar hem her baktiginda sizi gorur hemde kendiniz yaptiginiz icin degerli olur. ikinizin resmide olabilir.

yada biraz mizah katmak isterseniz eger. bi karikaturiste kendinizin, veya sadece onun hatta ikinizin karikaturunu cizdirebilirsiniz. ikinizinki olursa ikinizinde mesela bi komik birbirinize takildiginiz bi huyunuz varsa eger karikatur o konu hakkinda gidebilir. saniyorsam resimdende karikatur yaptiriliyor yani illaki onla gitmeniz gerekmiyor. ne biliyim hos olabilir. bunuda yine cerceveletip verebilirsiniz.

1. Hediye: gerekli olan bir limuzin ve bir otobüs,anlamı ise çok büyükyerimseniben

Limüzinin üzerindeki not: birçok insan seninle birlikte limuzine binmek isteyebilir

limls2.jpg

Otobüsün üzerindeki not: ama asıl önemli olan, limuzin bozulduğunda seninle birlikte otobüSe binecek olan kişidir.BEN HER ZAMAN YANINDAYIM..

16464455fq2.jpg

limuzini ve otobüsü iki ayrı paket yapmıştım paketlerin üzerini 1-2 diye numaralandırmıştım,paketleri açtığında nişanlım çok duygulanmıştı:eek:
Bu süper bir fikirmiş tebrik ederim seni.hihoyyyt
Ama benim bu özel anı yaşayacak sevglim yok :1no2:

ben buldum sanırım..elektronik anahtarlık bunun içine resim atabiliyosun ve 1000li puzzle ikimizin resmi olacak,ama benim nişanlım askerde olduğu için haftaya izne gelecek sevgililer gününden 1 hafta sonrada doğum günü var bi esofman takımı alcam gece pijama niyetine giysin diye bu bi özel güne.diger özel güne de ya puzzle ya elektronik anahtarlık... anahtarlıgı netten araştırın :) bulan bana da söylesin :)
daha farklı fikirleri olan varsa bekliyoruzz :)

ben puzzle hakkımıı 2 sene önce kaybettim.2 sene önce yaptırmştım puzzle.o yüzden fotolu yastık bardak vs.de yaptırmka istemiorum.anahtarlıklada pek arası yok napsamki.puzzle güzell oluo amasüprizzzzzsen yapabilirsin.benimki o puzzle ı yapmak için baya bi ugraşmışş yazıkkaydirigubbakcemile3küçüktü parçaları bayakaydirigubbakcemileo zaman yanımda deildi.bi de puzzle ın yanınaa bi mektup koyup kargoylaa göndermiştim.kargodan alır almazz benii aramıştıı çok güzeldii o gün onun mutlu oldugunu hissetmekkk:)

Son düzenleme:
3.hediye: şimdi boş bi ilaç kutusunu değişik şekilde kaplayıp adlandırabilirsiniz lakabınız ya da isimlerinizin baş harfi olabilir. içindeki kağıdı siz hazırlıcaksınız bana yazılanın fotoğrafını çektim ama parlıyor oyüzden ben yazıyım canlar.birde içine bolca bonibon koyabilirsinizcokacimcoook

1006622xd9.jpg

Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmak

ayyyyyyyy bu süperrr hem benüm sefgülümm doktorrrrrrrr çok sevdim bu ilaç işiniii.çok yaşaa emiiii:lepi:Şenizsositosositobuldum galba napcagımı bi hediye sepeti hazırlıycammmm.bu ilaç kutusunu koycam,saat alcam yanına da ufak tefek daha bişeler bulurummmmmsengözlerimebaksanab:sm_cool:

Merhaba kızlarr işte yine ben geldim, ufuğumla ilgili bi konu üzerine yine yardımınızı isticem herzamanki gibia.s

Kızlar biliyosunuz 14 şubat c.tesi günü sevgililer günü ve bu bizim 5. sevgililer günümüz olucak:asigim:şimdi ben bu sene hediye almak yerine ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..:asigim:
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm dün stadda maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan yerimseniben sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... Neden belinay diceksiniz kazak, saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek alsaydın diceksiniz ama inanın bunları yaptım ve traş makinesinide geçen sene doğum gününde almıştım ilk kez böyle birşey geçti kafamdan ve uygulamaya koyuldum.. bu arada 1 mart ömrümün doğumgünü bunun içinde hediyesini c.tesi günü çıkıp aldım paketlettirdim dolabımda duruyor.. olivyum feneriumdan çok istediği eşoftmanı aldım aşkıma:asigim:Şeniz

ŞİMDİ KIZLAR BANA DÜŞÜNCENİZİ YAZARMISINIZ SİZCE NASIL OLMUŞŞŞ BU YAPTIKLARIM SIRADANMI SİZCE YOKSA BU YAPTIĞIM KUTUYU VERMEKTEN VAZGEÇİP BAŞKA BİRŞEYMİ ALİM?? ??

saçmalama belinayımm bundan anlamlı değerli hediye mi olur allah sen:mymeka:ellerinee sağlık canım çok beğencek benceee o kdar emeğin var o hediyelerdeeekaydirigubbakcemile5

X