Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

Beloş, kolumu kaldırcak halim yok, üstelik kızgınımda benim keltoşa, sevabına aynından yap, gönder bana pilis:nazar:

fekat bu slayt olayı olmasın, şimdi kim derleyip toparlayacak fotoları. Hiiiç uğraşamam.

özlem ceren ve rosee çok teşekkür ederim çok harika insanlarsınız sizz.. rosee bu arada samimi olman hoşuma gitti:) özlemcim nasıl paylaşıcam bak işte bunu bilmiyorum bi fikrin varmı??

doğru yahihoyyyt
heyecan yaptım biranda.
en azından resimleri koysan cd'deki sırasıyla
yazılarınıda yazsan dıcem ama çok uğraştırcam heralde seni..
artık inş.düğünde izlemek nasip olur...Şeniz

Beloş, kolumu kaldırcak halim yok, üstelik kızgınımda benim keltoşa, sevabına aynından yap, gönder bana pilis:nazar:

beloşun senii yesin kuzummmmm..yapmam için fotolarınız gerekli enişteciğimle seninnnnnn şekerimmm sengözlerimebaksanab

doğru yahihoyyyt
heyecan yaptım biranda.
en azından resimleri koysan cd'deki sırasıyla
yazılarınıda yazsan dıcem ama çok uğraştırcam heralde seni..
artık inş.düğünde izlemek nasip olur...Şeniz

düğün zaten şirinevler yada zeytinburnunda olcak güzelim hele bi gelmeeeee:mymeka:

bence çok yerinde bi hediye olmuş canım..emeğine sağlık..sevgilin çok şanslı bi erkek olduğunun farkına varacaktır bu hediyeyle..

özlemcim bu konu içinde ayrı bi konu açıcam size mutlu haber vericem yalnız birazcık daha zaman ihtiyacım var sabredinn ama güzel şeylerle dönücem sizeee bukadarnı söylimm:)

biopeliinnnn çok teşekkürlerrrrrrrr

Beloş uğraşma allasen böyle şeylerle. Ne kafa patlatıyon, yok beğenirmi, yok çokmu sıradan. Amaaaan, Ufuk düşünsün, Belinay severmi acaba, hoşuna gidermi gitmezmi. O uğraşsın sen değil, o paralasın kendini seni memnun etmek için, sen değil. O baksın gözlerinin içine sen değil. O pervane olsun etrafında sen değil. Değmez yavrucum, değmez. Şimdi laylaylom herşey size.

yaaaa işte böyle:nazar:

özlemcim bu konu içinde ayrı bi konu açıcam size mutlu haber vericem yalnız birazcık daha zaman ihtiyacım var sabredinn ama güzel şeylerle dönücem sizeee bukadarnı söylimm:)

biopeliinnnn çok teşekkürlerrrrrrrr

ben harbi heyecan yapmışımkaydirigubbakcemile3
hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım..hadi bakalıma.s.

Beloş uğraşma allasen böyle şeylerle. Ne kafa patlatıyon, yok beğenirmi, yok çokmu sıradan. Amaaaan, Ufuk düşünsün, Belinay severmi acaba, hoşuna gidermi gitmezmi. O uğraşsın sen değil, o paralasın kendini seni memnun etmek için, sen değil. O baksın gözlerinin içine sen değil. O pervane olsun etrafında sen değil. Değmez yavrucum, değmez. Şimdi laylaylom herşey size.

yaaaa işte böyle:nazar:

kuzu lafi agzimdan aldin valla aklimdan bunlar geciyordu
erkek milletini bu kadar simartmaya gelmezşakkıdı

Kız Belinay, valla Ufuk varya yani senin ömrün, harbi şanslı adam ha..

Aferin süpeer bir hediye olmuş ikinizin fotolarının olduğu cd..İzlemek isterdim şahsen..

Bak ne dicem, o hazırladığın slayt varya, hım işte onu bir arkadaşım düğününde, piste çıkmadan önce davetlilere izlettiler, sonrada alkışlar eşliğinde çıktılar.Süperdi var ya, tam ağlamalık..

Aklında olsun dedim, sen seversin böyle atraksiyonlu şeyleri de..

düğün olayı bizim fikrimiz. biz yapıcaz resimleri biriktirmeye başladık :asigim:

belinay süper olmuş bende bi kere süsleriğim cam bi kavanozun içine kırmızı kküçük not kağıtlarına aşk sözcükleri yazmıştım. o da hergün birini okuyordu çok beğenmişti. senin ki daha büyük bi şey eminim çok mutlu olacaktıra.s.

Daha ne olsun beğeneceğine hatta bayılacağına eminim. Ben olsam sevinçten ağlardım herhalde... Çok özel bir hediye hazırlamışsın düğünede cdniz hazır desene Allah tamamına erdirsin. Mutluluklar...

neee:1shok: önem vermez misindelikafadulden

ve senin aksine sevgilin önem veriyo öyle mi. bence sen erkek o kız olmalıymışkaydirigubbakcemile3

erkekler biraz boşlar bayanlar önemser ya hep o bakımdan yaniigamyoncuiremsu

bizde de durum aynı. ben de sevgilimden öğrendim böyle günleri önemsemeyi :eek: ama bizim anlaştığımız konu, 14 şubat'ta maddi değeri olan hediyeler almıyoruz, yani kendi üretimimiz olan bir şeyler ya da en fazla 3-4 liralık sembolik bir şey. ama sevgiliyiz bir arada geçirelim bir gün daha özel olsun diye de bir arada geçiriyoruz.

bizim için en önemlisi ilişkimizin başladığı ve de öncesinde tanıştığımız gün. çünkü onlar sadece bize özel günler :asigim:

Canım çok güzel bir hediye olmuş gerçekten çok hoşuma gitti.. hihoyyyt
yani kalsik hediyelerden daha farklı birşey olmuşş.kaydirigubbakcemile2
beğeneceğine eminim:jeyyar:

allah hemencik kavuştursun sizi inşallah Şeniz

çok teşekkür ediyorum kızarrr....
bu arada kuzu kafa ve zaza kafa hevesimi kursağımda bırakmayın o 5 senedir benim etrafımda pervane hiiç umulmicak şeyler yaptı bana okumadınızmı leyn günlükte yazdıklarımı hiçç :)yani bu benim ufuğuma az bileeee azzzz

Merhaba ; derdim büyük değil aslında ama gün geçtikçe uykum kaçıyor ne yapıcam diye... Malum 14 şubat yaklaşıyor ve napıcama dair hiç bi fikrim yok.. Üstelik 2 gün önce 12 şubatta erkek arkadaşımın doğumgünü var ve 1 ay sonra da yıldönümümüz.

Sitede Büyük bi çogunluk benden büyüktür sanıyorum onun için fikirlerinize ihtiyacım var. O bnm dogum günümde çok güzel şeyler hazırlamıştı üstelik daha çıkalı 1 ay bile olmamışken.. ben napıcam lütfen fikir verin . Orjinal bişe olsun istiyorum basit diiil Mesela parfüm olası bi hediye diil. Özellikle sevgililer günü ve yıldönümümüz için hiç bi fikrim yok.. Fikirlerinizi bekliyorum...Şimdiden sağolun a.s.

bence hediyelerin en güzeli olmuş.çok değişik ve romantik daha ne olabilirdiki yaa çok beğendim valla süpeeeeer

X