Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

belinaycım öncelikle allah mutluluğunuzu daim etsin allah tamamına erdirsin
bence kendi ellerinle yaptığın bu hediye ona saat parfüm kazak vb.. almaktan çok daha iyi
o kutunun içindekiler tamamen size ait. ufuk senin onun hakkındaki güzel sözlerini, gidip satın alacağın hiçbi hediyeye değişmez sanırım canım
bence çok güzel çok orjinal bi hediye olmuş
keşke benim de bi sevgilim olsa da ben de ona böyle güzel şeyler yapabilsem...

Aman Allah ım bunların hepsini yaptınız mı?Sıradan mı?Çok sıradışı bence,üstelik çok emek verilmiş,Allah mutluluğunuzu daim etsin.Ayrıca bence fikirkeriniz birçok kişiye ilham verecek :)

bence çokkk güzel canım bundan güzel hediye ne olabilir saat gömlek artık klasikleşti
süper bir fikir

Şeniz canım benim çok teşekkür ediyorum nekadar güzel şeyler yazmşssın sen öylee, evet bu kutunun içindekiler bize ait ve kendi el emeğim uğraşım.. aslına bakarsan benden bu fenerbahçeyle ilgili olan kısmını beklemez benim aşkım çünkü kendisi aşırı fanatik ve ilk kez böyle birşeyler kaşılaşıcak benim aşkım :asigim:

bak işte daha güzel..onun beklemediği bişeyi yapıp daha çok sevindirceksin onu:asigim:

narcoleptic eevet tatlım 2 gün boyunca bunlrı yaptım geece 3'lerde uyudum bu fenerbahçenin eski albümlerini bulabilmek için ilk gazete baskıları ilk oyuncuları falaan ve sonrasını bulmak ve slaytları hazırlamak aslına bakarsan heyecanlı ve zevkliydi çünkü sonunda aşkın görücek ve zevkten mutluluktan göremediği bu fotoları şimdi şuan görmüş olmaktan büyük haz alıcak bunu düşündükçe çok heyecanlı bir şekilde yaptımm :)

YAĞMURCN çok teşekkür ediyorum bitanemm

ay harika bir fikir bende böyle bir sepet düşünmüştüm sevgililer günü için
ama seninki daha yaratıcı olmuş
benim sepetimde peluş oyuncaklar,kalpler,tuttugu takımın kupası da var..
başka neler koyabilirim aklıma birşey gelmiyor

maaşallah çok tatlısın,çok şanslı ufuk a.s.

özlemcimen sevdiği çikolatadan koy.. biz aşkımla bu çikolata yüzünden az kavga etmedik her buluştuğumuzda alıp gelirdi yada beraber alırdık ama dayanamaz elimizden kapardık yani hiç yanyanayken tek yeme fırsatımız olmadı hep kapardık nekadar yesekte :) şimdi gülümseme olsun diye bolca koydum kutuya ve sevdiği şekerlerdende koydum bakma birimiz 25 diğerimiz 26 yaşındayız ama çocuk gibiyizdir :) bak tuttuğu takımla ilgili sende araştırma yapıp bişiler hazırlıyabilirsin şekerim

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız Belinay, valla Ufuk varya yani senin ömrün, harbi şanslı adam ha..

Aferin süpeer bir hediye olmuş ikinizin fotolarının olduğu cd..İzlemek isterdim şahsen..

Bak ne dicem, o hazırladığın slayt varya, hım işte onu bir arkadaşım düğününde, piste çıkmadan önce davetlilere izlettiler, sonrada alkışlar eşliğinde çıktılar.Süperdi var ya, tam ağlamalık..

Aklında olsun dedim, sen seversin böyle atraksiyonlu şeyleri de..

belinaycım ben bu cd yi çok merak ettim burda bizimle pylaşman mümkün mü acaba?

ya çok samimi olucak kızma ama harikasın kıızzzımmmmmmmmmmmm:):);Allah mutlu etsin sizi inşallahhhhhhhhhhhhhh:):)

aaa denizimmm düşünmedimmi sanıyosun kuzummmm :CüvCüv: düğünde barkovizyonda biz çıkmadan önce davetliler izlicek yapıcam böle bişi tabi önce ufuğumun çocukluk fotoları sonra benim çocukluk fotolarım ufuğun askerlik resimleri benim okul ve iş resimlerim sonra ufuğumun ailesiyle fotosu benim ailemle fotom ve beraber çekilmiş 5 yıl boyunca olan fotolarımız ben hazırlicam bizzat arka fondada ufuğumla bizim şarkımız çalıcak resimler akarken :asigim: ve sende davetlim olarak tüm k.k'le birlikte düğünde izliceksin denizim inşallahhh

Kesinlikle yap:1rolleyes:, ay duygulandım ben ağlarım böyle şeyleri izlerken..senağlama

özlem ceren ve rosee çok teşekkür ederim çok harika insanlarsınız sizz.. rosee bu arada samimi olman hoşuma gitti:) özlemcim nasıl paylaşıcam bak işte bunu bilmiyorum bi fikrin varmı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…