Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

evet işin asıl kısmı ölçüsüdelikafadulden allem et kullem et al artık bi şekilde ölçüsünü:sm_cool:

böyle günleri fazla önemsemiyorum kocaman 1 sene bir güne sığmaz bence ve bu tarz günlerde de hediyeleşmek hoşuma gitmiyor.sadece sözlü kutlamak daha samimi geliyor bana.bilmiyorum bu benim fikrim arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz.hediye hiç beklemediğin ve hiç ummadığın bir anda gelse bence daha anlamlı

Bende düşünmeye başladım
bir sepet hazırlamak istiyorum içine belki fotoğrafımızla yaptırdığım bir bardak koyabilirim
sonra işine yarayacak bi kaç şey mesela atıyorum duş jeli falan birde küçük bir defter alıp ona olan aşkımı satırlara döküp onu koyacağım belki fotoğraf baskılı tişört yaptırırım ayrıca çikolataları ısırıp hiçbiri senin tadını vermiyor gibi bişey yazmak da süper fikir yani o sepete küçük biblo falan beni hep hatırlatacak şeyler koyacağım birde galatasaraylı terlik alıp koyabilirim fenerbahçeli olmama rağmen :çok üzgünüm:

şimdilik düşüncelerim böyle ama karar değiştirebilirimde

birde kırmızı beyaz atkı örmek istiyorum aslında :asigim:

hiçbir fikrim yok aa belki iş yerinde masasına koysun diye bir kaktüs alırım :jeyyar:

he birde anahtarliği yok şu lazerle resim çizilen anahtarlık olabilir

Son düzenleme:
tatlım destegin icin teşekkürler
allah mutlu beraberligin ardından
bir yuvada birleşmeyi nasip etsin birbirinizden ayırmasın
önerini dikkate alacagım bakalım sonuçları paylaşmak üzere
herşey gönlünce olsun...
sevgiyle kalın sevginize sahip cıkın hayat cok kısa...

öncelikle allah sizi bi ömür mutlu etsin birlikte diyorum..

benim önerim güzel bir sofra hazırlaman, ama mutfakta filan diil dosdoğru yemek masasına iki kişilik kadehlerle gül yapraklarıyla bezeli bir sofra, tabiki şamdanın varsa mumlar da olsun masanda, sonra güzel slow şarkıların olduğu bir cdyi tak cd çalarınıza harika bir yemek yiyin.. bir de film kirala şöyle en aşk dolu romantik olanından, yemek sonrası onu izlersiniz ve geceniz eminim çok güzel bi şekilde sonlanacaktır

bu arada eşinin yemek tabağının kenarına küçük bi not da iliştirebilirsin onu ne kadar sevdiğinle alakalı...

kriz olduğundan hediye mevzusuna girmedim hiç ancak birşeyler aldıysan onu eşine verebilirsin uygun bi anda, almadıysan da bu akşamı hazırladım sana dersin bi de öptün mü sevgiyle daha ne istesin ki adamcağız

ben de sepet alıp içini doldurmayı düşünüyorum kızlar
ne koyabilirim sizce?
kokulu kalpli mum,peluş oyuncak,gs'li kupa,güzel sözler yazcam
çikolata ve değişik taş vb..süslicem
bunlar olur mu kızlar?
başka ne koyabilirim?

kızlar ben eşime ne alacağımı yada ne yapacağımı bilmiyorum. Ama komik ve eğlenceli bir şeyler olsun istiyorum. Eminimki çok parlak fikirleri olanlar vardır.. Burda bizimle paylaşanlar olursa sevinirim.. :asigim:Şeniz

[/IMG]

Yada tek taş ısmarlasak onun kredi kartından fatura tam 14 şubatta ona gitse hayatım nası olsa bana en layık hediyeydi bu desek.. bu krizde bide ne olur acaba

LAZ KIZI SEN BUNU AL...

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama........

bır kedım bılem yokkkkkkkksenağlama

offff evet yaaa ne alcazzz ben fetişşş birsey almak istiyorum ama neee:))))))))))))boyle çizgili bir gömlekle düz bir kazak mı alsam acaba bilmiyorum(((((((

esim sevmiyor aslinda bu tür günleri
bize özel degil diye
biri atmis ortaya, herkes onu takip ediyor

Biz sadece tanisma günümüzu nisan günümüzü nikah günümüzü kutluyoruz...
Hos olurdu aslinda ama sevmiyo adam.. En iyisi bir tencere kuru fasülye yapiyim yeter de artar ona cok mutlu olur cook =) Canim o benim

Ayrica fikirleriniz cok hos kizlar, yakinda yildönümümüz var fikir oluyor banada

ben özel günleri adı üstünde kişiye özel olduğu için seviyorum,evlilik yıldönümü,tanışma yıldönümü,doğumgünü v.s ne olursa olsun bizimle ilgili,bize özel,ilişkimizden kaynaklanan bir gün olmalı,ben bana ait olmayan günleri özel bulmuyorum,sırf tüketim için yaratılan suni özel günleri samimiyetsiz buluyorum,ayrıca hediyenin beklemediğin,ummadığın zamanlarda gelmesi lady08 in dediği gibi daha anlamlı,sevgililer gününde almasın,herhangi bir günde alsın,beklemediğim zaman.

Aslında çok şanlısınız. para cepte ne alcam diye düşünmek yok... Dert yok tasa yok... Yeryüzündeki en şanslı insanlar sizlersiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…