Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

ama benım kımsem yokkı...................benneyaptımkisenağlamasenağlamasenağlama

Bizler varız canım üzülme...

sızlerden sevgılımı olur be...
hem ben hemcınslerımle ılgılenmıyom....:mymeka:

bırde sevgılı var dıye ..kafa yoruyorsunuz................pehhhhhhhhhhhhh...:dilcikar:

ne hadıyesı alacaksınız ...delüler....zatı sızler hedıyesınız.....:dilcikar:yasakkelime

1. Hediye: gerekli olan bir limuzin ve bir otobüs,anlamı ise çok büyükyerimseniben

Limüzinin üzerindeki not: birçok insan seninle birlikte limuzine binmek isteyebilir

limls2.jpg

Otobüsün üzerindeki not: ama asıl önemli olan, limuzin bozulduğunda seninle birlikte otobüSe binecek olan kişidir.BEN HER ZAMAN YANINDAYIM..

16464455fq2.jpg

limuzini ve otobüsü iki ayrı paket yapmıştım paketlerin üzerini 1-2 diye numaralandırmıştım,paketleri açtığında nişanlım çok duygulanmıştı:eek:

2.hediye : bir masal kitabı alınıp,her sayfasındaki her prenses kafasına sizin fotoğraflarınızdaki kafalarınızı kesip yapıştırın, prens kafalarına ise sevgilizin..Bunun fotoğrafını malesef koyamıcam ama bana nişanlım yapmıştı, masal kitabındaki resimlere uygun boyutta fotoğrafçıda özel olarak kafamı küçülttürüp yapıştırmış.çok hoşuma gitmişti.kitabın başına da aşkımız masallar kadar güzel olsun.. gibi sözler yazılabilir.

3.hediye: şimdi boş bi ilaç kutusunu değişik şekilde kaplayıp adlandırabilirsiniz lakabınız ya da isimlerinizin baş harfi olabilir. içindeki kağıdı siz hazırlıcaksınız bana yazılanın fotoğrafını çektim ama parlıyor oyüzden ben yazıyım canlar.birde içine bolca bonibon koyabilirsinizcokacimcoook

1006622xd9.jpg

Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmak

4.hediye:paşabahçenin siyah bir kupası var üzeri boş,yanındaki renkli kalemleri ve silgisiyle istediğinizi yazıp silebiliyorsunuz.şiir yada güzel sözler yazıp hediye edebilirsiniz..netten bulursam resmini koyarım:)

5.hediye: belki çoğunuz biliyosunuzdur 5duyu organı hediyesi:1rolleyes:

bi kutuyu güzelce kaplayıp içine hediyelerimizi koyuyoruz

tat için çikolata
dokunma için istediğiniz bir hediye oyuncak olur kupa olur
işitme için müzik cdsi
koklama için parfüm ya da roll on
görme için bir foto albümü yada çerçeveye konmuş fotonuz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM...

Aklımda olanlar bunlar arkadaşlar,sizinde aklınıza gelen varsa burda paylaşalım,sevgililer gününe az kaldı.öpüyorum hepinizia.s.

kaydirigubbakcemile3 çok doğru walla.hatta hiç üşenmedim ve denemek için kalktım kurabiye bile yaptım akşam çayın yanına :roflol:
off şaşırdm kaldım ne yapcm dye kızlar.aslında çok çok önem wermem bizim için hergn sevgililer günüdür ama benm aşkım çok önem weriyooo :nazar:

belinaycım bende slayt yapmayı düşünüyoodum aslında ama pek resim olmadğı için yapamadım :çok üzgünüm:

neee:1shok: önem vermez misindelikafadulden

ve senin aksine sevgilin önem veriyo öyle mi. bence sen erkek o kız olmalıymışkaydirigubbakcemile3

erkekler biraz boşlar bayanlar önemser ya hep o bakımdan yaniigamyoncuiremsu

ayy gerçekten çok anlamlı ve güzel bir hediyeymişş:eek:

:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim: :asigim::asigim::asigim:

Merhaba kızlarr işte yine ben geldim, ufuğumla ilgili bi konu üzerine yine yardımınızı isticem herzamanki gibia.s

Kızlar biliyosunuz 14 şubat c.tesi günü sevgililer günü ve bu bizim 5. sevgililer günümüz olucak:asigim:şimdi ben bu sene hediye almak yerine ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..:asigim:
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm dün stadda maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan yerimseniben sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... Neden belinay diceksiniz kazak, saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek alsaydın diceksiniz ama inanın bunları yaptım ve traş makinesinide geçen sene doğum gününde almıştım ilk kez böyle birşey geçti kafamdan ve uygulamaya koyuldum.. bu arada 1 mart ömrümün doğumgünü bunun içinde hediyesini c.tesi günü çıkıp aldım paketlettirdim dolabımda duruyor.. olivyum feneriumdan çok istediği eşoftmanı aldım aşkıma:asigim:Şeniz

ŞİMDİ KIZLAR BANA DÜŞÜNCENİZİ YAZARMISINIZ SİZCE NASIL OLMUŞŞŞ BU YAPTIKLARIM SIRADANMI SİZCE YOKSA BU YAPTIĞIM KUTUYU VERMEKTEN VAZGEÇİP BAŞKA BİRŞEYMİ ALİM?? ??

Son düzenleyen: Moderatör:
bence suppeerrdelikafadulden
zaten dunyanın en pahalı hedıyesıyle bıle degerı kıyaslanmaz bu tur manevı hedıyelerın
kı bence sevgılıler gunununde anlamı ona olan sevgını o ozel gunde dıle getırmek ve gostermektır:asigim:
sende bunu en guzel seklıyle yapmıssın canım:icecream:

cidden güzel dimi eftalya?? yani olmuş dimi sıradan değil dimi?? nebilimm bikaç eksik varmıdır acaba diye düşünüyorum :))

Neden sıradan olsun ki canım sevgini herşeyden önemlisi emeğini vermişsin ve çok güzel olmuş....

Beğeneceğinede eminim.... Şimdiden sevgililer gününüzü ve doğum gününü kutluyorum beraber nice senelere Allah ayırmasın....

canım bundan fazlasını dusunemıyorum ben:))
tam bı surprız ask kutusu olmus:asigim:
ayrıca cok degısık ve orjınal bı hedıye
bende askıma boyle bıseyler yapıcam ama daha dusunme asamasındayım:nazar:

bence herşeyi fazlasıyla düşünüp uygulamışsın=)
şevgilinin çok seviniceğinden eminim.....

X