Sevdiğini özleyenler buyurun

Iyiyim bende aynen yapcak bisey yok zaman da gecmiyoooo offf offff

aynen havada bi acayip burda da :KK43:
safak kac ?
Benim 141 offffffffffffffffffffffffffffff

benim şafak 75...
tam 2.5 ay war... zaman geçmiyor evet... tam kara kışta gelecek inş sevgilim:)
ondan sonra günler çok çabuk geçer sanırım bizim düğün hazırlıkları başlayacak o gelince bir anda yaz gelir inş... ondan sonra da güsel bi tatil istiyorummmm

kısslaaar yaaa ben sizi cok sewdim cidden..Şeniz sanki uzun zamandır tanıdıgım arkadaslarımsınız ha..:1hug:ya biz ortak bi yerde beraber buşulup kaynatsak ne eglenceli olurdu..gamze bizi catlatırdı kesın gülmekten..:roflol:gamze senı cok eglenceli buluoorum..ben hozefinle kaynatırdım ewde kaldık die oturur ağlardık:nazar: duygu denızle kaynatır deniz de hüngür aglardı ama daha gitmedii gidince nabbcam üüüü die:=)(canım kısma sakın takılıoorum ha)..ama güzel olurdu dimi:lepi: :enbuyukkk:

ben geldim kıslaaaar.nasılsınız bugün bakiim?ben yavaş yavaş yazdıklarınızı okıyım.yine çeneniz düşmüş anacııım.bu arada esracım canımcım çok hoşuma gitti bu fikrin.hepbirlikte ağlaşırız.bir bakmışsın bende hozefinle sana katılmışım.askerden dönünce evlenecem diyom ama benimki yine bir bahane bulmazsa.3yıldır tüketemedik bahaneleri:nazar:ben ağlamıyımda kim ağlasın cnm ya.sinir oluyom.adam gidecek şurda 1ayı kalmış görüşemiyoz yaaa.bide bugün başka bir sebepten çok canım sıkkın.sinir oluyom herkese bu aralar.tabi siz hariç canlarımkaydirigubbakcemile3

hoşgeldin sea sea...
kızlar benide alın ewde kaldım die bende ağlarım arada hahaha
pek giremiorum foruma ama olsun girdiim zmnlarda kaynatırız

kızlaaaaaaaaaaaaar kaderdaşlarım benim napıyrsunuz bakimsırnaşık şey-tatlicadiarzu-

kız sea sea sen siwastamısın bende siwastayım bak düğününe gelirim ben sende benimkine gel ha

hoşgeldin sea sea...
kızlar benide alın ewde kaldım die bende ağlarım arada hahaha
pek giremiorum foruma ama olsun girdiim zmnlarda kaynatırız

her zaman cnm.esranın plan süper.ağlama günleri ayarlayalım.her ay birimizin bulunduğu şehirde toplanıp SEVDİĞİNİ ÖZLEYEN EVDE KALMIŞ KIZLAR PARTİSİ YAPARIZ.kaydirigubbakcemile3

Canim yaaa ne güzel senin azcik kalmis ohhhh ohhh bitirmissin kavuscaksin allahin izniyle ayy bide ben o günlere gelsem
canim dügün hazirliklari bi baslasin hemen yaz gelir varya bak görürsün evet bencede bu kadar bekliyosun asker yolu güzel bi tatil ikinizede iyi gelir :)

slm cnm nasılsın?bu arada senn isim neydi.yeniyim ya böyle daha iyi aklımda kalıyo

iyiyim canım sağol :)
esra ben...
bende isimlerle daha çok karıştırıyorum ama sen bilrsin tabi
nasıl hitap etmek istersen..

Neslio8 1 dogan güneste kavusuyomusun sen yaaa

ayyyy ne güzell imzada öyleee yaaaa

neslinin ki geldi yaa ..
nesliii gelme kız sen buraya kıskanıyorum:roflol::roflol:

tatlım bende senin gibiydim sevgilim ilk gittinde 75 günümüz kaldı diyenlere ohh ohh bitmiş seninki ne kalmışki derdim:) tamam seninkiyle falan kıyaslayınca bitmiş gibi geliyor ama günler azaldıkça özlem büyüyor ve daha da çekilmez bi hal alıyor bugün izin al gel dedim gelirsem geri dönemem çok zorlanırım gelmiyecem dedi:KK43: ama bölede ben daha fazla nereye kdr katlanırım bilmiyorum:KK43:
inş sende 75 gün kaldı dersin göz açıp kapayıncaya kdr geçer zmn hepimiz için hatta yarın geliyor artık dersin inş...

ewt güzel bi tatili hem askerlik hemde düğün telaşından sonra ikimizde hak edecez ve inş harika bi tatil yapabileceğiz:)
kısmet artık hayırlısı olsun hakkımızda

kız siwas ne kadar kii heryere yürülüyo zatenn bizimde yazın kısmetse belki 1 2 aya nişanda yaparızz:teytey:

cnm benm yaa ne mutlu sana.kavuşuyon sevdiğine.dua et bize.bana biraz torpil geç ama dua ederken hani hemşehriyiz nede olsakaydirigubbakcemile3

X