Sevdiğini özleyenler buyurun

hozefin supersin ya yasayan bilir diye boşuna dememişler..:))
kızlar ben cıkıyorum gidiyiim yatiim. hepinizi kocamaann öptümm

Valla canım ben halamdan biliyorum.Söylemesi ayıp 18yaşına kadar annesiyle yatıp sonra koca koynuna girince kocayı ana bildi 10yıl bakire gezdiCADIARZUSonunda kavga dövüş tedavi medavi şimdi bir kızı var 13yıl sonunda oldu:bbo:

kardeşinede buluruz yaww:KK70:

Öyle değil canım yafffff:1closedeyes:Anne babası yatacak tülün diğer tarafında yaaaaa.Annesi babasını kandırcak ya kızını görmesin diye.O sırada yani kandırma esnasından 9 ay 10 gün sonra kardeş gelebilir diyorum:CüvCüv: sırnaşık şey

hee şidmi anladım
bnde ewde başka akrdeş warsa onu naparız die düşünmüştüm:KK70:

yaa bu arada halana üüzldüm çok zor bişey olması gerekk :S

hee şidmi anladım
bnde ewde başka akrdeş warsa onu naparız die düşünmüştüm:KK70:

yaa bu arada halana üüzldüm çok zor bişey olması gerekk :S

Canım bu psikolojik bişey.Hem annede hata var hem kendinde.Çocuk anneye o kadar bağlı yetişmemeli özellikle kız çocuk.Eniştemde sabırlı adammış yani.Dile kolay 10 yıl kardeş gibi yat...:bbo:

Canım bu psikolojik bişey.Hem annede hata var hem kendinde.Çocuk anneye o kadar bağlı yetişmemeli özellikle kız çocuk.Eniştemde sabırlı adammış yani.Dile kolay 10 yıl kardeş gibi yat...:bbo:

yanii hiç bi erkek dayanmaz
ama bak arada çıkıormuşş bölesii

Babanla annen yatıcak.Annen babanı kandırır canım sen merak etmesırnaşık şeyKimse kimseyi görmez.Anneler bilir nasıl kandırcağını ama sonra bide kardeşin olabilir o kısıma bişey yapamam:CüvCüv:

ewde baskası warken yapılır mı yauw..bana kardeş gelemezz ki..imkansıs ancak mucıze olması lazım..anamın rahmı alındı yauww

bende anneciğimle babacığımı çoooooooooooooookkkk özledim yeter gelin artık sizi çok ama çok seviyorumsenağlama

günaydın kızlar nbr nasılsınız?
gece muhabbet koyuymuş gerçekten:)
tam 2.5 ay kaldı ayy çok mutluyum... hemen geçecek dimi bu günlerde... bitmiyor gibi geliyor ama baksanıza azıcık kaldııııı oley oley

Kızların hiçbiri uyanamadı sanırım.Bundan sonra böyle gece ayakta tutucam herkesi sabah kimse uyanamıcak.Günler çabuk çabuk bitceknaniknanik

benim ztn günlerim okdr youn geçiyorki nası uyuduumu bilmiorum kafamı koyduum gibi yastığa gidiyorum... bitsin gitsin bu günler... off yaa sevgilim askerden geldikten sonra da tam olarak kavuşamıyacaz gene ben başka şehirde olacam:KK43:
ama en azından hftsonları görüşcez...bölesi çok kötü kaç gündür görmüyorum onu:KK43:

zerzevatcım üzüldüm kıs çok şaşırdım ayrılmışınız o kadar konuşuyoduk üzülüyodum gidiyo diye fln
şaşırdım yanii:1shok:

ben su an üzülmüyorum galiba. benden cok sey bekliolar. ailesi de kendisi de.. kimse kusura bakmasın bu dunyada benim hayatımda kimse benden ve ailemden önemli degill.. önce kendim sonra sewdigimi düşünmem lazım. ben kendime deger vermezsem kim beni adam yerine koyar:)

ben su an üzülmüyorum galiba. benden cok sey bekliolar. ailesi de kendisi de.. kimse kusura bakmasın bu dunyada benim hayatımda kimse benden ve ailemden önemli degill.. önce kendim sonra sewdigimi düşünmem lazım. ben kendime deger vermezsem kim beni adam yerine koyar:)

sen nasıl mutluysan öle davran cnm
hakkında hayırlısı olsunşutarafagitti

slm kızlar yaa pc kapandı gece bidaha açamadım bu saat oldu açamadım sinir geldi nur hozi esra kusura bakmayın lütfen konuşmamızda yarıda kaldı ne güzel konuşuyoduk çok üzüldüm çok uğraştım ama açamadım tekrardan olmadı şimdide görümceme geldim hiç olmazsa bi haber verim die :a015::nazar:senağlama

canım üzülüyorum böyle duyunca hiçkimse ayrılmasa keşke diyorum ama en doğrusunu yapmışsın.sende taş değilsinki aman anlattıklarınızı okuudumda ne o öyle yaaa telefon açıp olanları dinlemeler falan çok saçma yaaa.bi yönden de aileler karışıyomuş yaa o çok zor oluyo benim başımda en iyi ben biliyorum o zorluğu..herşeyi senden bekliyolarsa o iş zaten yürümez bişi karşılıklı olmalı veren taraf hep sen olursan tek yıprananda sen olursun.oyüzden sevindim canım yanlış anlama beni nolur senin için iyi olan bu ona sevindim a.s.:teselli:

günaydın kızlar iş güç derken anca oturdum pc başına a.s. bu arada dün cimcicme nicki ile gitmiştim o kardeşimin bunu da ben yeni aldım

X