Sevdiğini özleyenler buyurun

Bu gidişle biz bayağı kalabalık olucaz nişan söz isteyenler olarak.Yok valla artık ben bahane bulmaya başlıcam,görsün gününü.Ya esra yok ortalarda.Hala uyuyormu yoksalaelaelaelaelaeDün biz kaynattık msnden saat 4falandı en son yatmaya karar verdiğimizdesositososito

bulmuşlar gül gibi kızları şunların yaptığına bak yaaa.onlar kaybeder valla hiçte peşine düşememsositosositoaslında ben aşkımın günahını almıyım ya.tamam şimdiye kadar hep engel oldu bişeyler kavuşmamıza.hiç bir kuvvet onu askere gönderemezdi en az 2.3 yıl.sırf önümüzde engel kalmasın artık diye gidiyo.gelince bir iş kalıyo işte.onuda gelir gelmez halledersek tamamdır.ALLAH sabırlar versin hepimize..

Kizlar tabiki veririm özelden bana yollayin bide ayin kacinda gitti felan onu yazin kac gün izin kullandi kac gün izni kaldii isimini felan okişşşşşşş
mail adreslerinize atacam
ha bide program mi bende cook iyi bilmiyorum bazi seylerinde benim ismin yaziyoooo onlari degistirebildigim kadar degistirip atacam okişşş

sırnaşık şey Evettt canim aynen öylee sırnaşık şey
VE BENDE ESIMLE ORTAOKULDAN BERI BERABERIM EVLENDIK DIK SONUNDA COK UGRASTILAR AYRILALIM DIYEEE AMA OLMADI HEHEHEH :lepi:
BIZI SADECE ASKERLIK AYIRDII senağlama senağlama senağlama
AMA KAVUSACAZ İŞALLAH :1hug:

Cimcime selam canim
sikma canini bi isi felan vardir belki ondan arayamamistir
nerdeydi bileciktemi ?sen onu arayamiyomusun :)

VE BENDE ESIMLE ORTAOKULDAN BERI BERABERIM EVLENDIK DIK SONUNDA COK UGRASTILAR AYRILALIM DIYEEE AMA OLMADI HEHEHEH :lepi:
AMA KAVUSACAZ İŞALLAH :1hug:

Allah başka yrılıklar göstermesin inş
o diziyi izlemişinizdir dimikaydirigubbakcemile3

evet canım bilecik ya içime bi sıkıntı düşüyo nedensee senağlama biran önce gelseler kavuşsak ya çok zor bağri izne gelse :a015:senağlama

:Saruboceq: Amin canim işallah hepimize göstermesin allahIM :Saruboceq:
evet zledık ılk cıktıgında arkadaslaımız süreklı aradılar sızın dızınız dıyeee öyle abonesı olduk ama dızı cook sacma bıttı yaaa kaydirigubbakcemile3
ee sen neler yapıyosun okul varmı ?

:Saruboceq: Amin canim işallah hepimize göstermesin allahIM :Saruboceq:
evet zledık ılk cıktıgında arkadaslaımız süreklı aradılar sızın dızınız dıyeee öyle abonesı olduk ama dızı cook sacma bıttı yaaa kaydirigubbakcemile3
ee sen neler yapıyosun okul varmı ?

ben de severek izlemiştim yazık oldu halile kaydirigubbakcemile3
okuyorum ablacım son sınıftayım

cımcıme kötü düşünürsen köülük olur canım gönlünü rahat tut emın olkı işi vardır aklındasındır onunda canı sıkılır arayamadım dıyee aglama bakım
6 ayı kalmıs yarısından cogu bıtmıs benımde 5 ayım var eşimin gelmesıne dayanacaz canım gececek bu günler gelcek yanımıza gerıye baktıgımızda gülcez ısallah

ayy menekşeyle halil mi çok hoş yaakaydirigubbakcemile3:lepi:

AMA KAVUSACAZ İŞALLAH

Ooooo menekse ile halil heŞeniz
Ne güzel yakaydirigubbakcemile3

Bende isterim N... ile Y... diye bir dizi:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3

kızlar valla unutuyrum değiştrmeyı ama bunla gırerım ya :KK43: evet az kaldı dayancaz dayanmalıyız offf :KK43: ya içim bunalıor sızıde bunaltıorum ya :KK43:

cimcimee şubatta gitti dimi seninki
aynıyız ben de seninle aynı durumdayım iyi olmamız lazım sıkma kendini

kızlar valla unutuyrum değiştrmeyı ama bunla gırerım ya :KK43: evet az kaldı dayancaz dayanmalıyız offf :KK43: ya içim bunalıor sızıde bunaltıorum ya :KK43:

Dayanacaz balim.
Allah sabir versin.
Bak hepimizin saydigi, aylar günler var.
Ki benimki belkide icinizde en zor olani.senağlama
Allah kavustursun hepimizi:Saruboceq::Saruboceq:.

X