Sevdiğini özleyenler buyurun

ben su an üzülmüyorum galiba. benden cok sey bekliolar. ailesi de kendisi de.. kimse kusura bakmasın bu dunyada benim hayatımda kimse benden ve ailemden önemli degill.. önce kendim sonra sewdigimi düşünmem lazım. ben kendime deger vermezsem kim beni adam yerine koyar:)

günaydın arkadaşlarrr haklısın canım hayırlısı olsun hakkınızda...ve en son söylediğin söz çok doğru insan önce kendisine değer vermesi lazım:lepi:

kızlar ben çıkıyorum eve gidicem dedim ya görümcemdeyim die ordan eve gidicem inş pc açılırda girebilirim eğer açamazsam a.e.o. kendinize iyi bakın lütfen össsleerimm ben siziiiiii yaaaaaasenağlama:a015:neyse görüşmek üzere canım arkadaşlarım benim öpüyommmm kocaman herkesiiii bybybyby:a015:

kızlar ben çıkıyorum eve gidicem dedim ya görümcemdeyim die ordan eve gidicem inş pc açılırda girebilirim eğer açamazsam a.e.o. kendinize iyi bakın lütfen össsleerimm ben siziiiiii yaaaaaasenağlama:a015:neyse görüşmek üzere canım arkadaşlarım benim öpüyommmm kocaman herkesiiii bybybyby:a015:

2 tekme at bak nasıl çalışıyor.Bir daha kapanmaz valla:roflol:Yap bişeylerde çalıştır akşama yine burdayız dimi kızlar:lepi:

2 tekme at bak nasıl çalışıyor.Bir daha kapanmaz valla:roflol:Yap bişeylerde çalıştır akşama yine burdayız dimi kızlar:lepi:

len nası çalıştırem yawwww çalışmazsa deliye bak çalıştır bişi et diyo etmeye çok uğraşcam ama olmazsa nedem be tertip .:uhm::dilcikar:len tertip daha öncede dedim bidaha diyem şu avatarını değiştir be ne o öyle yawww seni anlatan bi resim koy bee bu çok soğuk duruyo oysa sen sıcacık birisin bee olmamış ben sevmedim bu avatarı değiiştir tertip :1no2::sm_confused:

len nası çalıştırem yawwww çalışmazsa deliye bak çalıştır bişi et diyo etmeye çok uğraşcam ama olmazsa nedem be tertip .:uhm::dilcikar:len tertip daha öncede dedim bidaha diyem şu avatarını değiştir be ne o öyle yawww seni anlatan bi resim koy bee bu çok soğuk duruyo oysa sen sıcacık birisin bee olmamış ben sevmedim bu avatarı değiiştir tertip :1no2::sm_confused:

Tertip yeterki sen iste ya?Nasıl bir foto olsun.Leopar desenli kıyafetlerimle mi yoksa boydan bikinili mi?Nasıl olsun tertip emrine amadeyim...

kızlar ben geldim

ben yokken çeneniz düşüyo maşalah:dilcikar:

şimdide kimse yok galibabenneyaptımki

slm kızlar aşkımla konuştum msnde, ama sadece 1 saat durdu işlerim war alışweriş yapacam dedi çıktı gitti. arkları çıktılar cafeden hadi diyip durdular off yaa... ortamı kurdu tabi gezecekler aylak aylak cafede neden otursun dimi:KK43:

slm kızlar aşkımla konuştum msnde, ama sadece 1 saat durdu işlerim war alışweriş yapacam dedi çıktı gitti. arkları çıktılar cafeden hadi diyip durdular off yaa... ortamı kurdu tabi gezecekler aylak aylak cafede neden otursun dimi:KK43:

canım olabilir belki alacağı bişey vardır..nizamiyeye zamanında gitmeleri lazım bilyorsun
takma kafana..geçen gün aşkım da erken çıkmak zorunda kaldı bişeyler almak için

nastasia öyle düşünme senı onun anlaman gerekiyo öyle şeymi olur belli bir saat içinde herşeylerini halletmeleri gerekiyor canım onada hak ver ama bazen ben de o anlayışsız öküz arkadaslarına kızıyorum..

yaa ewt çok sinirlendim bugün ztn 1 saatliine girdi msne sanki hiç görmüyorlar gibi abuk sabuk bişeyler yazıyorlar laf söyleyip duruyorlar o 1 saatin yarım saatini onlarla geçirdi bende kızdım kapadım cami onlarla ilgilen ne de olsa birazdan ayrılacaksın ben her gün yanındayım dedim... o da bişeyler söyledi sanırım rahat bıraktılar ama ondan sonrada bi 25 dk sonra çıktılar gittiler biz seni dışarda bekliyoruz hadi çıkta alışweriş yapalım vs. sinir oldum ztn geç girdi... bi de erken girmeleri gerekiyormuş nizamiyeden ama olsun genede sinir oldum...Allahtan ailesi girmediler bugün bi de onlara laf yetiştirseydi bana kuş kdr wakit kalırdı...
off yaa bıktım bukdr az görüşmekten okdr söylemek istediim şey oluyor aklıma geliyor ama unutup gidiyorum konuşurken saçma sapan şeylerde bahsediyorum:KK43:azıcık zmn...
askere gitmeden önce hergün 2-3 saat konuşurduk oysa şimdi günde 5 dk anca:KK43:

birde dediim gibi arkadaş ortamı çok ii sanırım ilk günlerde daha uzun arardı:) tmm yani arkadaş ortamı kötü olsa wakit geçmez seviniyorum onun adına baktım çok eğleniyorlar... ama genede ne biliim özlüyorum onu...

X