Sevdiğini özleyenler buyurun

bncede kızgınlıkla yapmış olabilirsin zerzevat ama yani kıskançlığında sınırı var
insan bazen tahammül edemiorr

ewet evlenmek sorumluluk almak zor biliyorum..ben ewlilik için dellenmıom..nişanlanmak için dellenıom..ewlilikte sorunlu benım ya..tekirdaga veya corluya gitmek zorunda kalcam..aileme cok düşkünüm yasadıgım yere asıgım hayranım.burayı ve ailemi nasıl bırakıp orlara gtcem bılmıoorum..kızz ben ölesiye kada "sewdigini özeyenlerden" olcem be..ewdeyım sewgilimi özlüyom,ewwwlencem anamı bubamı özliiceemm..ennaaa kafamıı yııcem yauww..ama ewlenipte sabah sewgilimle uyanmak,ona sarılıp uyumak hiç bişiye değişilmezz sanırım...

sabah sevdigin erkeğin ğöğsünde uyanmak harika bir duygu canım ama her seyin bir bedeli var sabah sevdiğinin yanında uyanıyorsun ama aile özlemi duyuyorsun aman sen evin de huzurlu mutlu ol ailen de huzurlu olur ne yapalım bizim ğibi tatillerde gidip ğörürsün

hahayyyttt:d hozefin aynı aynı... babamla otururken bile arıyo konusmuyoz o ortamdaki sesleri dinliyip kapatıyo anacım:)) zaten asker muamelesi yapıyo bana.. aynı çeken bilir anlayacagınız kızlar..

Onlar komutan olur sen asker.Dakik olcan sağa bakma sola bakma.Ne yapsam kabahat,azcık kahkaha sesin fazla olsa kavga konusu.Bilmem mi yaaaaa.Bak onlarda şu var onlar başlar onlar bitirir.Benim ilişkimde öyle oldu,hep o kızardı ben alttan alırdım barışırdık.Sonunda bigün bitirdim ben.(Ay ne gururlandım o günler geldi aklıma)1ay ne aradım ne msj attım.Oda aramadı.1ayın bi gece msj geldi.Beni unut falan diye.Bende öyle dedim unuttum diye.Ertesi gece yine msj attı seni kendimden soğutmayı başardım dimi diye.Ne önemi var ben çok mutluyum hoşçakal yazdım.Deli oldu,kesin başkasını buldun sen böyle yapmazdın dedi.Hiç cvp atmadım,aradı durdu tepki vermedi.Ertesi akşam aradı sarhoş ağlıyo.Ben ettim sen etme dio.Kimse çekmez beni diyor.Barıştık ama olmadı.Ben eskisi gibi olamadım onun karşısında.O kuzu öldü bi kere.Kendinden ödün verme.Seviyorsa oda anlayışlı olmalı.Hep bana hep bana olmaz.Kaldıki 6 yıldır böyleyse ömür boyu nasıl olur.Sabret ya yola gelsin yada bidaha sana gelmesin.Kızma bana sakın kendi tecrübemi söylüyorum.En azından mesleği askerlik olanların hepsi aynı biliyorum...

sabah sevdigin erkeğin ğöğsünde uyanmak harika bir duygu canım ama her seyin bir bedeli var sabah sevdiğinin yanında uyanıyorsun ama aile özlemi duyuyorsun aman sen evin de huzurlu mutlu ol ailen de huzurlu olur ne yapalım bizim ğibi tatillerde gidip ğörürsün

bu konuda cok hassasım ben..siz tecrübe olarak konuştunuz şimdi..olacagın önune gecilmioo hayırlısı olsun inşallah..ya hiç ewlennmeden ailemle kalcam yada sewdigimle ewlenıp onlan uyancam..ortası yok mudur yaa senağlama hepsi birarada olsa..ama gelmıoo ki benım sefgilim buralarasenağlama

bu konuda cok hassasım ben..siz tecrübe olarak konuştunuz şimdi..olacagın önune gecilmioo hayırlısı olsun inşallah..ya hiç ewlennmeden ailemle kalcam yada sewdigimle ewlenıp onlan uyancam..ortası yok mudur yaa senağlama hepsi birarada olsa..ama gelmıoo ki benım sefgilim buralarasenağlama

İç güveyi alırsın seninkinisırnaşık şeyEvin orta yerine bir yatak serersin.Ortadan da bir tül çekersinsırnaşık şeyBir elinle anneni bir elinle kocanı tutarsın hepsi yanında olursırnaşık şey

İç güveyi alırsın seninkinisırnaşık şeyEvin orta yerine bir yatak serersin.Ortadan da bir tül çekersinsırnaşık şeyBir elinle anneni bir elinle kocanı tutarsın hepsi yanında olursırnaşık şey

ahahahah dilekcim süpersin yaa güldürdün walla saol
allahta seni güldürsün:KK70:

:roflol::roflol: içgüveysini de düşünmedim deil de..ben rahat edemem yaauww babamınanamın yanında tööbbee :jeyyar:

:roflol::roflol: içgüveysini de düşünmedim deil de..ben rahat edemem yaauww babamınanamın yanında tööbbee :jeyyar:

Babanla annen yatıcak.Annen babanı kandırır canım sen merak etmesırnaşık şeyKimse kimseyi görmez.Anneler bilir nasıl kandırcağını ama sonra bide kardeşin olabilir o kısıma bişey yapamam:CüvCüv:

X