Sevdiğini özleyenler buyurun

canım özelden de yazdım gene yazayım unutma herşey zaman ister arkadaşlıkta öyle....bi takip et bakalım topiği kimler var durumları ne askerlik için düşünceleri hayalleri neler elbet seveceğin kendine sıcak bulacağın arkadaşlar bulabilirsin sende bu arada topikteki bütün kızlar sıcaktır yardım severdirler hepside anlarlar dinlerler seni merak etme...arkadaşlık kolay değil biliyosun canım ama ben sana arkadaş adayıyım kabul eder misin?

kaydirigubbakcemile5haklısın canım ben biraz fazla aceleciyim galiba :eek: zamanla daha iyiy olacağına inanıyorum. ayyy kızlar yaa teşekkür ederim canım benim tabiiki kabul ederim teşekkür ederim asıl sen ve hozefin beni arkadaş olarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Canım sen yaz içinden gelince hep biz yazarız sana.Burda herkes birbirinin yanında kimse kimseyi ayırmıyor birbirinden.Üzülme canım hepimizin sevdiği uzaklarda birbirimizi anlıyoruz.

yok zaten birilerinin ayrım yaptığını düşünmedim ama kendimi yalnız hisseettimsenağlama yani o an öyleydi :eek:bir de insanın sevdiğinden ayrı olması galiba duygu katsayısını artırıyor.
senağlama

aşkımsenağlama seni cok ösledim bebiş senağlama ankarada bebeim ben samsun :ecrin_bebek:

slm canım benimde öyle o ankarada ben giresunda senağlama

canım msj atmıssın da ....................... böle bişi war sadece ya ben acmayı beceremedım yada olmadı bilmioorum ki..kötü düşünme nası aldatsın askerdeki adam..kız mı war etrafta..merak etme sen..belki tartışmamak için konuşmamayı secmiştir veya arkadaslarına takılmıştır..içini ferah tut canım..bizimkiler nabıo demişin ya..bekarlık sultanlık dioolardır eşşşekler:mymeka:

Ewet canım nette sıra var diye gelmemiş eşşek:bbo:Bu arada özel msj almayı açarsan eğer msj atabilirim.Onu denemelik yaptım öylesırnaşık şeyÖzel msjı Kullanıcı Paneli-Ayarlar & Özellikler-Seçenekleri Düzenleden yapıyorsun.Yapınca haber verde yazayım msj:eek:

eee burdaymışş milleet yau..alla allaa..zerzewat ne dıoosun?canım ne kadardır beraberdiniz o kadar kolay mı ayrılmakk..gurur naz yapıpoonuzdur be..barışırsınız..üzülme.

X