Sevdiğini özleyenler buyurun

Kader ortağım sana msj yazdım özelden gördün mü?Bu arada bende öyle senin gibi hayal kurar uçarım bazen olmayıncada sinir küpü oluyorum valla.Biz burda sözdü nişandı evlilikti diyoruz.Başka şehilere gitmekten bahsediyoruz ama bizimkiler ne yapıyor sence?Benimkini 2kere aradım nette dediler ama yok piyasada.Kesin beni aldatıyorkötükedihüso

her daim deliyimdir cnm ayıp ettin :jeyyar:biraz hüzünlü bir deliyim ama idare ediceksiniz artık.kahrımı bir tek siz çekeceksiniz zannedersem.kaydirigubbakcemile3

tam adamına geldin ben çok güzel kahır çekerim walla nacidem burda olsaydıda sorsaydık ona o sinirli olunca ben ona ses etmezdim hiç delidir ne yapsa yeridir derdim kuzum işte şimdi özledim onuda be

her daim deliyimdir cnm ayıp ettin :jeyyar:biraz hüzünlü bir deliyim ama idare ediceksiniz artık.kahrımı bir tek siz çekeceksiniz zannedersem.kaydirigubbakcemile3

Canım sen strese girmeye erken başladın biraz tecrübeli olacaksın sanırım seninkini asker edince.Ben hiç strese girmemiştim,1haftayıda beraber geçirmiştik.Kendim yollamıştım benimkini.Gittiği dakkikadan sonra çok kötü olmuştum.Şimdi alıştım yada alışmaya alıştım.

tabi tertip mutlaka aldatıyodur kesin eminim ordan bi teğmen meğmen bulmuştur bişi aşna fişne yapıyodur namıssızzz

tabii tertip mutlaka öyledir bende benibmkini basarım pişti yaparızz annnaaaaaaaammmmmmmmm iyice sıyırdık bugün beeeee

Ne yapalım düşünsekte delircek düşünmesekte delircez.En güzeli arada böyle geyik yaparız işte napalım...Hep aşk böcüğü,sevgi kelebeği olcak değiliz ya dimi yanikaydirigubbakcemile2

Ne yapalım düşünsekte delircek düşünmesekte delircez.En güzeli arada böyle geyik yaparız işte napalım...Hep aşk böcüğü,sevgi kelebeği olcak değiliz ya dimi yanikaydirigubbakcemile2

aman be tertip boşver böyle iyi oluyo walla kafamız dağılıyo en azından sen bi plan bulabildinmi napıcan enişteye kötükedihüso

aman be tertip boşver böyle iyi oluyo walla kafamız dağılıyo en azından sen bi plan bulabildinmi napıcan enişteye kötükedihüso

Tertip biraz sonra arıycam yine.Akşam 21.30a kadar bekleyemem.Arıycam netteymişsin diycem.Ondan sonrada neyse sen yatar uyursun o yüzden erken aradım trip yapıyorum sanma diycem.Bakalım ara falan diycek mi beyefendi.:bbo:

ay kızlarr bu sevgilim yaşlandırdı beni yaaa
aradı şindik konuştuk ama izinden dönüşte yeni gitmiş oldu aglıyasım geliyo konuşrken bea

tam adamına geldin ben çok güzel kahır çekerim walla nacidem burda olsaydıda sorsaydık ona o sinirli olunca ben ona ses etmezdim hiç delidir ne yapsa yeridir derdim kuzum işte şimdi özledim onuda be

tamam cnm aklımda olsun.ilk seni ararım kaşındın sen:içelim:.benim kahrımı çekmek öyle kolay değildir.duygusalımdır.aşkım gidince çekilmez olucam.her daim depresyona girmeye hazır olucam.deliyimdirde(bunu aşkımdan öğrendim).hala heveslimisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…