Sevdiğini özleyenler buyurun

amanııınnnnn bu garılaaaa iyice kafayı yedileee beee saçmalamayın beee zaman geçtikçe ne diyecenizi sapıtıyonuz kızım bi silkelenin hepmi üzdüler sizi güzel günleri düşünün biraz allaha onu size verdiği için şükrettiğiniz bi an olmadımı hiç o anları düşünün ne kadar sevdiğinizi hatırlayın yaaaaa kızdırmen beni

canım bugun resımlerıne baktım nikah derfterını imzalarken kırmızı bı örtu war basında adet mı sizin oralarda falan? bız kına da takarız kırmızı..dugunde duvak..

tirşe deriz burda biz ona kınadada örtülür düğün sırasındada imzadan sonra çıkartılır ama çoğu yapmıyo biz yaptık işte adet değildir adetti aslında ama artık pek geçerli değil buralarda biz ettik keşke bende etmeseymişim duvak daha güzel olurdu

"kadere karşı gelinmez bir daha yazmak saçma
yazılan silinmiyor öğrendim sonunda"

-bir şarkı sözü-

gıızzz ben gaçççmamm zaten hep buraya takılıoom siz yokken anca baska başlıklarda dolanıoom

gammzaaaaa senın tuzun kuru anam..ewlenmişin tabii ohhh..biz ewde kaldukk ya bee..canım herzaman herşey için allaha sukreder ve hakkımda herşeyin hayırlısını wermesini isterim..

Valla canım benim ki kadar gaddar ve anlayışsız bide uykuyu çok seven bir başka erkek varmı bilmiyorum.Bu arada askeriyeyi aradım azönce,internette dediler ama yok piyasada.Benimi engelledi dedim msnini açtım,engellemede yok.Yoksa başka msn mi kullanıyor.Sinirimden paranoya yaptım yaaaaaaaa:1shok:

iyi walla tuzun kuru diyo yaw kolymı sanıyon evli olmayı bak bilet parası bulucam die canım çıkıyor sabahlara kadar oya dantel yapıyom sen hiç onları düşünmüyon ailesi yolluyodur ama ben yollamak zorundayım kaynana desen ayrı bi dert hiç kolay değil askerden gelsin herşey daha yerinde zamanında olur acele etmeyin evlilik çok zor hiç kolay değil aşırı fedakarlık istiyor pek heveslenmeyin bence

EsTaMania ve ben şuan evlenelimde ozaman bakarız fedakarlığına diyoruz sanırımsırnaşık şeyŞaka bir yana yaşamadan hiçbirşeyi bilmez,görmez ve inanmaz insan-tatlicadiarzu-

napıyonuz kızlar çok şükür askerim geldi kawuştuk 3 gündür burda ama o kadar yoğunki zor konuşuyoz ne bu böyle bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…