Sevdiğini özleyenler buyurun

şekerim adamdan saymıyonuz mu yahuuu alınırımm :KK43:
sevglmle konuştum diyom aglıycaktım diyommmm :KK43:((

ayyyyyy kıyamam sana ben yaaaa.Öyle oluyor evet ama geçicek yani ne desem boş biliyorum bende kötü olmuştum öyle.Şimdi daha kötüyüm aramız bozuk çünkü ama neyseeeee:1shok:

bi de gittigi günden bahsetti açtı konuyu baktı sesim degişiyo tamam kapat dedi :KK43:
uçga bindim etrafa boş boş baktım diyo
hostes gelmiş bişi istermisinz diye sormuş zor anladım diyo ne dedigini

askerim izinden döneli bi hafta oldu
atlatmaya çalşıyorum hala yaasenağlama

ahhh canım benim.üzülme.zordur herhalde.benm sevgilim şimdiden kestirip attı.izine hiç gelmiycek.öyle karar verdi?ne güzel görmüşsün işte.sarılıp koklamışsındır.bundan daha güzel ne olabilir.ayrılmak zor olur tabi ama her geçen gün onu sana biriz daha yaklaştırıyo böyle düşün.

ahhh canım benim.üzülme.zordur herhalde.benm sevgilim şimdiden kestirip attı.izine hiç gelmiycek.öyle karar verdi?ne güzel görmüşsün işte.sarılıp koklamışsındır.bundan daha güzel ne olabilir.ayrılmak zor olur tabi ama her geçen gün onu sana biriz daha yaklaştırıyo böyle düşün.

tşk ederim cnm o ayrılış sondu bunu bilmek güzel
izine gelmemesi daha iyi sanırım:1no2:
bi de seninki kısa dönem olcksa hiç gelmesin izne bi anda bitsin

aman be tatlım şimdiden üzülmeye değmez girme sen aralığa kadar buraya ne gerek var üzülmeye burda konuşup daha çok dertlenme tadını çıkar gidene kadar

zaten dertliym cnm deha ne kadar dertlenebilirimki.şimdiden kendimi alıştırıyorum.o benim hem arkadaşım hem sırdaşım hem sevgilimdi.bianda boşluğa düşücem.o yokken siz benm dert ortağım olcaksınız.iyiki burdasınız iyiki varlığınızı farkettim yoksa halim haraptı.beni en iyi siz anlıycaksınız buna eminim

tşk ederim cnm o ayrılış sondu bunu bilmek güzel
izine gelmemesi daha iyi sanırım:1no2:
bi de seninki kısa dönem olcksa hiç gelmesin izne bi anda bitsin

evet cnm bende öyle düşünüyorum zaten.izine gelmesin biran önce bitsin askerlik istiyorum.ozaman kavuşmamız daha açbuk olucak.hemen iş bulup istiycekler beni?tabi bir engel çıkmazsa yineee:nazar:

sırnaşık şey
zaten dertliym cnm deha ne kadar dertlenebilirimki.şimdiden kendimi alıştırıyorum.o benim hem arkadaşım hem sırdaşım hem sevgilimdi.bianda boşluğa düşücem.o yokken siz benm dert ortağım olcaksınız.iyiki burdasınız iyiki varlığınızı farkettim yoksa halim haraptı.beni en iyi siz anlıycaksınız buna eminim

yanılmıyosam ben davet etmiştim seni buraya dimi sengözlerimebaksanab
gitmeden arkadaşlıgı saglamlaştırıyım diyon gidince daha rahat konuşabilelim

sırnaşık şey

yanılmıyosam ben davet etmiştim seni buraya dimi sengözlerimebaksanab
gitmeden arkadaşlıgı saglamlaştırıyım diyon gidince daha rahat konuşabilelim

evet cnm sen etmiştin.etmeseydin farkedemezdim sanırım.iyiki etmişsin.sizin yazdıklarınız beni çok rahatlatıyo biliyomusun.en azından yalnız olmadığımı hissediyorum.bide beni gerçekten anlayan birileri olduğunu...

evet cnm sen etmiştin.etmeseydin farkedemezdim sanırım.iyiki etmişsin.sizin yazdıklarınız beni çok rahatlatıyo biliyomusun.en azından yalnız olmadığımı hissediyorum.bide beni gerçekten anlayan birileri olduğunu...

çok iyi kıslar var burda yaa öle olmasa çağrırmıydımm
sıcacık bi topikk:eek:

Canım sen strese girmeye erken başladın biraz tecrübeli olacaksın sanırım seninkini asker edince.Ben hiç strese girmemiştim,1haftayıda beraber geçirmiştik.Kendim yollamıştım benimkini.Gittiği dakkikadan sonra çok kötü olmuştum.Şimdi alıştım yada alışmaya alıştım.

evet cnm erken oldu.keşke hiç söylemeseydi bu kadar erken.ben çok takar dert ederim yengeç burcuyum söylemesi ayıptır.bide onunla hiç uzun bir ayrılık yaşamadık 3 yıldır.zor olucak alışırmıyım bilmiyorum yokluğuna

çok iyi kıslar var burda yaa öle olmasa çağrırmıydımm
sıcacık bi topikk:eek:

çok sağl cnm benm.evet hakikaten öyle.okumaya çalışıyrm bazen yazdıklarınızı.çok etkilendim.herkes kenetlenmiş burda.bende o halkalardan biri olucam inşallah senin sayende

evet cnm erken oldu.keşke hiç söylemeseydi bu kadar erken.ben çok takar dert ederim yengeç burcuyum söylemesi ayıptır.bide onunla hiç uzun bir ayrılık yaşamadık 3 yıldır.zor olucak alışırmıyım bilmiyorum yokluğuna

aynıı..biz de 3 yıllıktık gitti..noluyo alışılıyo mecburr
kız o da yengeç burcu çok duygusal

aynıı..biz de 3 yıllıktık gitti..noluyo alışılıyo mecburr
kız o da yengeç burcu çok duygusal

ah cnm benm yazık sanakaydirigubbakcemile3çok hassas olmalısın ona karşı dikkat et.kız gibi nazlı olurlar.bide annelerine çok düşkün olurlar yengeçler

ah cnm benm yazık sanakaydirigubbakcemile3çok hassas olmalısın ona karşı dikkat et.kız gibi nazlı olurlar.bide annelerine çok düşkün olurlar yengeçler

aynen aynenn
annem de annem diyo annem çok güzel yemek yapar bilmem ne
ama izne geldiginde annesinden çok beni gördü hihoyyyt
şiir fln yazar iyi tarafları da var tabii

X