Sevdiğini özleyenler buyurun

ewet evlenmek sorumluluk almak zor biliyorum..ben ewlilik için dellenmıom..nişanlanmak için dellenıom..ewlilikte sorunlu benım ya..tekirdaga veya corluya gitmek zorunda kalcam..aileme cok düşkünüm yasadıgım yere asıgım hayranım.burayı ve ailemi nasıl bırakıp orlara gtcem bılmıoorum..kızz ben ölesiye kada "sewdigini özeyenlerden" olcem be..ewdeyım sewgilimi özlüyom,ewwwlencem anamı bubamı özliiceemm..ennaaa kafamıı yııcem yauww..ama ewlenipte sabah sewgilimle uyanmak,ona sarılıp uyumak hiç bişiye değişilmezz sanırım...

ewet evlenmek sorumluluk almak zor biliyorum..ben ewlilik için dellenmıom..nişanlanmak için dellenıom..ewlilikte sorunlu benım ya..tekirdaga veya corluya gitmek zorunda kalcam..aileme cok düşkünüm yasadıgım yere asıgım hayranım.burayı ve ailemi nasıl bırakıp orlara gtcem bılmıoorum..kızz ben ölesiye kada "sewdigini özeyenlerden" olcem be..ewdeyım sewgilimi özlüyom,ewwwlencem anamı bubamı özliiceemm..ennaaa kafamıı yııcem yauww..ama ewlenipte sabah sewgilimle uyanmak,ona sarılıp uyumak hiç bişiye değişilmezz sanırım...

Valla bende izmire yada marmarise gidicem evlenince.Bende özlermiyim ailemi bilmiyorum.Özlerim diyorum bazende özlersem çıkar gelirim nolcak diyorum...

mrb kızlarr bn geldimmm ama bölee bunalmış durumdayımm benn
neden diceksiniz neden yok ama karamsarımm bugünler
offf bitsin artık ama yaa:S

sizinde olur kızlar aman ben gene özlüyüm yaa hiç bişey değişmedi sankii

nessliiiciimm gözün aydın canım ..iki gun sorada benım gözüm aycak :jeyyar: ama bende görüşemiicemm bee..bubam boyna boyna izin wermiyasenağlama oda haklı..3 ay oldu biz görüşmeyeli ve ne zaman görüşecegimiz hayla belli deyeell yaa..sabreden derviş bekleye bekleye GEBERİWEMİŞ:roflol:

Valla bende izmire yada marmarise gidicem evlenince.Bende özlermiyim ailemi bilmiyorum.Özlerim diyorum bazende özlersem çıkar gelirim nolcak diyorum...

seni kader ortagım ilan ediyorum hozefçiimm..baksana haylaa aynı gidioo bizimkiler..sende baska yere ewlencekmişssin baksana..izmir harika bi yer..ama (allahın gucune gitmesin) cennette olam ailemsiz yapamam ben ya..bende diorum haftasonu giderim en az ayda 1 giderim die..ama çalışıcam ben ewlenınce de:çok üzgünüm: zaten git gel 15 saat surer yol of off..anamla geler artık..bıde cocuk olursa diom anane dede teyzesni pek biillmiicek...:teselli:

aman herşey olacagına warır be..ben cok hayal kurarım da uççmuş:eek: bu demeeen gızzlaa
:nazar:

bak duygucum biz bugün estamania felen hepimiz baya saçmaladık sende saçmala biraz iyi geliyo walla biraz sıkıntını geçiriyo bende daraldım iyice deliliğe vuruyom işte

sabır kızlar sabırr sabır acıdır meywesi tatlıdır benim sewgilim bal gibiydikaydirigubbakcemile3

seni kader ortagım ilan ediyorum hozefçiimm..baksana haylaa aynı gidioo bizimkiler..sende baska yere ewlencekmişssin baksana..izmir harika bi yer..ama (allahın gucune gitmesin) cennette olam ailemsiz yapamam ben ya..bende diorum haftasonu giderim en az ayda 1 giderim die..ama çalışıcam ben ewlenınce de:çok üzgünüm: zaten git gel 15 saat surer yol of off..anamla geler artık..bıde cocuk olursa diom anane dede teyzesni pek biillmiicek...:teselli:

aman herşey olacagına warır be..ben cok hayal kurarım da uççmuş:eek: bu demeeen gızzlaa :nazar:

gızz adın ne bunu yazması zor oluyo bee adını de bana

h.g deliler klubüne bugün iyice sıyırdık kafayı aramıza katılmak istiyosan deli olman lazım

her daim deliyimdir cnm ayıp ettin :jeyyar:biraz hüzünlü bir deliyim ama idare ediceksiniz artık.kahrımı bir tek siz çekeceksiniz zannedersem.kaydirigubbakcemile3

X