Sevdiğini özleyenler buyurun

mesela gdünyam- güzeller güzeli --nekks -- mrs.sönmez ---bu kişilerle birtürlü irtibata geçemedim ben takip ediyorum yazılarını okuyorum ama bi türlü irtibat kuramadım hepsinide seviyorum ben konuşmak arkadaş olmak istiyorum ama bende yapamadım daha zamanla olacak inş biraz sakin ol acele etme canım

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!!!
çoooooooook özledim askerimi çoooook aramızda birde problemler oldu bu aralar :çok üzgünüm:senağlama

Canım sen yaz içinden gelince hep biz yazarız sana.Burda herkes birbirinin yanında kimse kimseyi ayırmıyor birbirinden.Üzülme canım hepimizin sevdiği uzaklarda birbirimizi anlıyoruz.

anam oku oku bıtıremedım yaaauww... kızz hozefin biz aynı adamlan mı beraberız=)CADIARZU yoksa her ilişki aynı mı yau..CADIARZUben anlamadım zamanlama aynı(2 yıl),küskünlükler,kırgınnlıklar,naz yapmalar,beklemeler,konuşmalar aynı..kız yoksa sen ben misin :=) kafamçokkarıştı​

aşkımsenağlama seni cok ösledim bebiş senağlama ankarada bebeim ben samsun :ecrin_bebek:

bizde de durum tam tersi ben ankarada bitanem samsunda az kaldı gelmesine az dediysem 76 gün kaldı

kızlar sizde de oluyor mu bilmyorum ama ben bazen boğulacak gibi oluyorum sıkılıyorum yokluğunda ve anlamsız bir tarışma yaşadık bugün onun da benimde haklı olan yönlerimiz var ama ne bilim tartışınca daha kötü hissediyor insan kendini.....sizde de oluyor mu

banane len okumayıver ben sana anlatırım sen bana gel bak pc kapanırsa bulamazsın beni ona göre:teytey:

canım bugun resımlerıne baktım nikah derfterını imzalarken kırmızı bı örtu war basında adet mı sizin oralarda falan? bız kına da takarız kırmızı..dugunde duvak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…