Sevdiğini özleyenler buyurun

Sewgili adaşım OGES bere örmek cok kolay örebilirsin..askerdede sweat weriolardır zaten üniforma giyiolar hep kazak anca haftasonları..süheter örsene kıs bi bilene sor dunduz örecen kol we yakayı da bırıne soruwerirsin.. el emeği daha kıymetlı olurr

benimki kazak bile giymeyi sevmez kii ince giyer hep sıkılıyomuş
atkı şapka fln da taktıgını hiç görmedimkaydirigubbakcemile3

benımkide hiç kazak giymez ama çokince olursa giyer,atkı takar fakat boynuna sarmaz salık takarasar yanı sadece omuzlarına..berede takar fakat onu da örmeyi ben bilmiom:)

ben aşkıma asKere gitmeden önce atkı örmüştüm....
giderKen boynunda o vardı....üstünede bi güzeL kokumu sıkmıştım...
ohh mis mis kaydirigubbakcemile3
Şimdide geLdiğinde şapka örücem asker yeşiLi...Gece takar asKeriyede....
kızLar ŞapKa örmek çok koLay 3 Gündede bitio ....

ama nasıl ürülüo nergisim işte:)püf noktası o onun:)

canım ŞöyLe söyLim NormaL kazak Örermiş Gibi iLerLiyorsun .....,
Yukarıya doğru iLerLedikTen sonra git gide azaLtıyorsun....
En az KaLdığında Kesiyorsun yani iLmikLeri bitiriorsun ...
sonra tığLa dikiorsun ŞapKayı canım...Şeniz

arkadaşlar bende yakında aranıza katılıyorum.bugün öğrendik başvurumuz kabul edildi askerlik için.siz biliyosunuzdur,aralıkta sınava giricek ya kısa dönem ya yedek subaylık gelicek.benim sevgilim kamu yönetimi bitirdi.sizce ne gelir?yani neye göre geliyo bu?nolur aydınlatın beni.henüz kendime gelmiş değilim zaten.beni en iyi siz anlarsınız.

sonunda geldin cnmm
tamamen şans işi diye biliyorum ben cnm
bi arkadaşım sosyal hizmetler bitirdi 4 yıllık şimdi uzun dönem yapıyo
uzun olsa da kolay oluyo işleri hafta sonları izinli oluyolar
dert etme okdar bence
burda kendini yalnız hissetmezsin

canım bizim küslüğümüz hep 10dk ama gerçekten kırgınım ona hala.Her aradığında özür diliyor şimdi.Atkıyı sökmem iyi oldu aslında biraz dar olmuştu.Bahane oldu bir bakıma.Neden sevmesin canım annesi seni.Konuş diycem ama daha erken ve aranızdaki yakınlığıda bilmiyorum.Kendi kendini yemektense sormak daha iyi.Bi kusurum mu var neden böyle gerginlik oluyor diye sorabilirsin.Üzme kendini herşey yoluna girer.Benim annemde şuan benim kuzumu istemiyor gibi tavırlarda.Hoş karşılıyorum çünkü tanışmadı henüz.Olur böyle şeyler...

Gerçekten bu askerlikte herşey şans işi.O yüzden kendini çok fazla odaklama olmasını istediğin şeylere.Sonra daha çok üzülürsün.Yanlız değilsin bizlerle beraber sende sabretmeye özlemeye ve dayanmaya alışırsın.Hayırlısı olsun herşeyim umarım güzel şeyler olur haberlerini alırız senden...

teşekkürler cnm benim.zor atlatıcam eminim.iyiki varsınız.herşeyin hayırlısı.senağlama

sanada çok teşekkürler cnm.umarım kısa yapar ama uzun olursada hayırlısı buymuş diyicem.iyiki varsınız

aa canım adaş mıyız senle.memnun oldum he he :)))
örebilirsem artık bere örerim.kalın bişeyleride satın alırım

benimki kazak bile giymeyi sevmez kii ince giyer hep sıkılıyomuş
atkı şapka fln da taktıgını hiç görmedimkaydirigubbakcemile3

benimki de giymez kazak.ama ben alırsam giyer
ağrı ya gidecek sıkıyorsa giymesinsırnaşık şey

3 günde bitmesi çok iyi de yanımda bilen birinin olması lazım ya
ben anlamam pek böyle şeylerden:tomato:

naber kıslar yaaa benim şafak 2 oldu çok şükür ama hiç zaman geçmiyoo ((

nesli sus ya 2 diyip beni bunalıma sokma burda:mymeka:

geçer geçer..neler geçmiyor kikaydirigubbakcemile5

canım benmkide belli oldu gidiyor hayırlısyla,benmkide işletme mezunu,genelde askeriyede öncelik ihtiyaca göre,ki genelde b.sayar mühendislerini,avukatları,zaten sağlıkçıları söylemeye gerek yok,bu meslek gruplarını özellikle alıyorlar,sonra kişinin kendi tercihine göre,ya ben hiç zannetmyrm bizimkileri alsınlar ama yinede tabi belli olmaz.

walla kızlar 4 yıllık unı mezunuysa korkmayın..uzun yaparsa iyi para kazanıyolar kısa yaparsa zamandan kazanıyorlar her ikiside hayırlı..gecen gun sewgilimle konuşurken dedii sen hiç 4 yıllık fakülte mezunu sehit duydun mu hep okumamış insanlara olan oluo dedi..onların da gunahı yok aslındada aman üzülmeyim aksam aksam be..hepimizin hakkında allah hayırlısını versin ama sıkıntı yahmayın hiç onlar rahat olurlar..​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…