Sevdiğini özleyenler buyurun

bende aynıyım nergis.eşim ne kadar bağırsada susuyorum susmak zorundayım.aynı şeyleri bende söylüyorum düzelmez diyorum ama oluruna bıraktım artık

AMANN canım boşweeeer ew hanımlığı gibisi war mı..keşke benım kocam da(sefgilim) bana calışma dese...nerdeeeeeee...:uhm::uhm: nabcan ewde diyo akşama kadar .. klava: ama hem calışıp hem ew kadını olmak cok zorr yaa..:çok üzgünüm: ben sabahları erken uyannmak istemıyoorum senağlama

bende aynıyım nergis.eşim ne kadar bağırsada susuyorum susmak zorundayım.aynı şeyleri bende söylüyorum düzelmez diyorum ama oluruna bıraktım artık

Evet Canım aynen vaLLa ...Şunu düşünemioLar biz bu haLdeyiz ama onLarda bizi bekLioLar...Acaba onLar ne haLdeLer diyemioLar...Biraz önce konuştuk haLLettik aramızdaki MeseLeyi....:asigim:

[COLOR="Indigo"]düzelir be nergiss sıkma canını sewgi oldugu sürece her sorun halledilir yeterki gönülller bir olsun gecenler de benımkide benım canımı sıktı ayrılmamın eşiğine getirdii sora bende bunu paylayınca dut yemıs bulbul gibi oldu..kolay mı canım o kdar diyoo..bunlar askerde dellenıyor yauw..benımkının rahatı da iyi ne diye dellenioosa artık..özledi beni özlediiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3[/COLOR]

Evet Canım aynen vaLLa ...Şunu düşünemioLar biz bu haLdeyiz ama onLarda bizi bekLioLar...Acaba onLar ne haLdeLer diyemioLar...Biraz önce konuştuk haLLettik aramızdaki MeseLeyi....:asigim:
canım probleminizi hallettiğinize çok sevindim
benim askerimde çok garip oluyo ya böyle kavgaya hiç tahammülü yok kestirip atıyo falan hep ilgi bekliyo ama olmuyo işte ya onlar orda tama zor durumdalar maa bizde bura çok kötüyüz ya kendi adıma konuşayım dışarı çıkmak istemiyorum nerdeyse ya nereye baksam onu ve onunla yaptıklarım geliyo aklıma.. çiftleri görüyom bakıom onlara uzun uzunn çok kötü oluyorum ya
bu şekilde anlatınca sende haklısın diyo demek zorunda zaten onlar orda hep erkek erkeğeler makara kukara takılıyolar biz çok daha fazla duygusalızz

Son düzenleme:
selam kızlarrrr
ŞAFAK:79 KİLİSE SELAMLARRRR

ohh keyfe bak

şafağı öle olan var olmayan var dimikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

mannak Allah sağ salim kavuştursun canım..bizim daha çok var ama
darısı hepimizin başına..:asigim:

ewet sag saglim gelsinlerde gerisi önemli allah hepinize bol sabır wersın benım bişi kalmadıı bıttı sayılır ama esas askerlik bundan sora başlıoo senağlama

ohh keyfe bak

şafağı öle olan var olmayan var dimikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

mannak Allah sağ salim kavuştursun canım..bizim daha çok var ama
darısı hepimizin başına..:asigim:

canımm ya çok teşekkür ederimm
bugün tam yarıladık askerliği bi
79 gün geçti bi 79 günümüz kaldı inş oda geçecekk
canımm inş sende askerinle sağ salim kavuşursun zaman bize geçmiyomuş gibi geliyo ama inan aslımda çok çabuk geçiyo ya askerimin gittiği günü dün gibi hatırlıyorum ya
hep rüyamda görüom onu bu gece yine gördümm ahh bi gelsin öyle güzel planlarımız varkiiiia.s.a.s.

Canım ebruli tarzı ipim var içinde krem gri açık mavi ve lacivert var.Bi ters bi düz örüyorum.Birde bere yapıcam yollıycam benimkine.Küsmüştüm geçen gün söktüm ama aldı gönlümü işte yeniden örüyorum.Bu arada söz kendi aramızda var aileler biliyor.Onun ailesi beni tanıyor ve görüşüyoruz.Benim hiç sorunum yok ailesiyle ama bu aralar bende alınganlık yaptım aramadılar diye.Neyse o kadar takmaya gerek yok.Bana aşkım lazım o arasın yeter.

Ben bugün izinliyim evdeyim patladım sıkıntıdan.Çalışınca vakit daha çabuk geçiyor sanırım...-tatlicadiarzu-

bız ayrı sehırlerdeyız askerdeyken kendısıydı istedıgım zaman arıooduk sık gorusuoduk ama haftasonları annesının yanına gttıgınde ilgi daha da azalıo rahat konuşamıoo..zaten yakında ewlilik de görunmuoo ..işe de girecek bu zamanları cok arıycam yanı..ömrüm beklemek ve özlemekle gecıoosenağlama

çok teşekkürler b ende atkı örcem de model arıyorum sürekli. ne güzel maşallah sen şanslısın biz de aynı sizin gibiyiz ama benimsorunum annesi beni istemiyorsenağlama çok üzülüyorum ama bir türlü annesinin gözüne giremedim sanki ne yaptıysamsenağlamasenağlama bu arada geçen anlatırkn tekrar barışacağınız belliydi keşkem sökmeseydin kaldığın yereden devam ederdin

annesi niye istemiyor tatlım..
bizde de sorun benim ailem.
bizimkiler henüz tanışmadı da annem iki de bir
kimmiş neymiş diyip duruyo :CüvCüv:

kızlar ya ben sevgilime atkı örmüştüm geçen 14 şubatta hediye etmiştim
bu kış onu kullanır..

acaba bere örebilir miyim bende ya:uhm:hiç örmedim
yada gelince başka ne verebilirim sizce?

askerde kışlık kazak veriyor mu askeriye?
olmadı alcam bi tane çarşıya falan çıkınca giyer dimi?

cicikız hoşgeldin ben iyiyim kendi adıma

aşkıma ne hediye versem planları yapıyorumkaydirigubbakcemile2

annesi neden sevmiyor bilmiyorum hiç bir saygısızlığım olmadı aksine hep ilgili davrandım ama sevmiyor. tahminlerime göre kendi meleketinden bir kız istiyordu ondan. benim ailem onu çok seviyor çok şükür.

annesi neden sevmiyor bilmiyorum hiç bir saygısızlığım olmadı aksine hep ilgili davrandım ama sevmiyor. tahminlerime göre kendi meleketinden bir kız istiyordu ondan. benim ailem onu çok seviyor çok şükür.

amaaan boşver güzelim..tanıdıkça sever..
büyüklerin böyle takınıtısı var nedense mesela benim ailemde hep öyle biri olsun isterdi
yıktım hayallerini :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…