Sevdiğini özleyenler buyurun

inşallah almazlar ama diyorumya olursada hayırlısı böyleymiş diycem.ben bugünü atlatsam başka birşey istemiyorum.ruh gibiyim.sevgilim arıyo sürekli ama konuşamıyorumki hiç.2kelimeden sonra düğümleniyorum.biliyorum moral vermem gerek ama yapamıyorum.gözyaşlarım engel olyo buna.napcam ben yaaasenağlama

kısslar size hem mutlu hemde kötü haberim var
1.si işe başlıyorum
2.si hem askımla hemde sizle görüsemicemmmmm

olsun canım işten geldiginde görüşrüz nacidecim sen şükret haline millet işsizlikten yakınıo deli:) görüşrüz canım üzülme nacidecim..

hayırlı olsun..ne işi bakalım..akşamları görüşürsün görüşürüzz ben de öyle yapıyorum askımla uyumadıgımız her dakika görüşürüyoruz da sizlen ewde görüşüyorum bazen bilgisayarımı götürdugumde ...tekrar hayırlıı olsun ama ewdeki rahatını özliycegine emin olabilirsin

kısslar size hem mutlu hemde kötü haberim var
1.si işe başlıyorum
2.si hem askımla hemde sizle görüsemicemmmmm

selam kızlarhihoyyyt

naciş hayırlısı olsun canım

bizimki dağıtıma gelene kadar girmicem ben işe
gittikten sonra düşünüyorum bakalım
nasılsınız kızlar?

sağolun arkadaslar markete kasiyer olarak giricem:sm_cool: ya acık çıkardığımda derdin vara yazarım:roflol:
sağolun arkadaslar yorumlarınız için birkez daha tesekkür ederimsırnaşık şey

life city valla benden sonra başladın safaga benden önce bitirdin helal olsun:) valla bitti, sayılır artık canım hadi gözun aydın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…