Sevdiğini özleyenler buyurun

nese kısslar nacişiniz kaçar bu gamzehanımın gelleceği yok kısss gamze tıkınma fazlaaaa bizsiz nasıl gecer boğazından anlamadım zatennn hadi bysss

ayy tek mi kaldım ben şimdi:çok üzgünüm:

oyy gamzem gelmişkaydirigubbakcemile5

doyurdun mu kız karnını

yoksa bişey ikram etmediler mi-tatlicadiarzu-

biraz geç kaldım ama geç olsun güç olmasın tertip napim anca gelebildim canım eve girer girmez netin başına geçtim hemen sizin için eee anlat neden bugün sırıtıp duruyon bakem biiisositososito

oyy gamzem gelmişkaydirigubbakcemile5

doyurdun mu kız karnını

yoksa bişey ikram etmediler mi-tatlicadiarzu-

doyurduk işte allah ne verdiyse allah ceplerine bereket versin kııı az çok koyarlar tabi açmı yollicaklardı.yedik içtik eğlendik işte ama aklım sizdeydi wallakaydirigubbakcemile

bu gece 00:00 itibariyle son 9 dicem kız ondan sevindirikim

belki aşkımı tv de de görürüm 29 ekimde:roflol:

şimdi de mesajlaşıyorduk..
birinin altın kolyesi çalınmış arama yapcaklar diyo

altın kolyenin ne işi varsa askeriyedekaydirigubbakcemile

iyi bak ne güzel keşke bende tek bi msj bile olsa yollayabilseydim ne kadar çok isterdim şimdi bi tel olsun....ama ggooooggg tertip ..cep telefonunun ne işi varsa altın kolyeninde o işi vardır herhalldee belki özel birinden felen hediyedir

bilmiyorum gamzem...
artık bayan kolyesi mi erkek kolyesimi

erkek de altın kolyemi takarmış ıykkk..
belkide askerin biri sevdiğinin verdiği kolyeyi mi kaybetti acep

tel ortak kullanıyorlamiş gamzecim 10 kişi falan :))))
herkes 1 er saat sanırım..

zaten bu sonlara doğru tel kullanmaya başladı
usta birliiğin rahat olursa orda kullanırsın demiştim ben ama
dinlemiyo ki beni:tomato:

kuzum muhammedin ordada kullananlar var ama ben istemedim hayır dedim bi arama yapılsa kimde çıktıysa o ceza alacak ben dayanamam dedim ceza alırsan geç gelirsin 1 ay dedim o biray bana ölüm gelir dedim konuşmayıverelim internete gidiyon telefon açıyon cepte olmayıversin dedim

tertip ben çıkıyorum burda sabahtan beri çok pis yağmur yağıyo ptt ye gitmiştim sudan çıkmış sıpaya dündüm ıslanmadık yerim kalmadı ve üşüttüm galiba çok ateşim var ve gitgide artıyorrr oturmakta zorlanıyorum kusura bakmazsan ve seni kırmazsam çıkabilirmiyim ben

iyi demişsin canım ya bende korkuyorum işte..
en fazla teli alıyolar dedi..
tel istemiyorum dedikçe de sanki görüşmek istemiyomuşum gibi anladı bu seferde
bende bişey demedim artık..inş. bişey olmaz bu arada 999.sayfayı geçtik maşallahkaydirigubbakcemile3

1000.sayfaya geldik

evet canım bini biz geçtik walla bwlki şans getirir ne dersin olamazmı tertip...
ben gidiyom canım walla yazılar gözümden kayıyolar artık a.e.o.. tamammı kızma bana nolur hasta olmasam kalırdım yarın görüşelim iyi olursam olurmu .kırılma nolur tertip:1hug:

inş. canım şans getirir..
bende çıkıyim uykum geldi zaten görüşürz ii geceler:1hug:

Günaydın kızLar....
NasıLsınız BaKaLım....
Benim SevdiğimLe aram çok kötü...
Dün aKşam Kavga Ettik ...senağlama

nacide,nergis günaygın.nergisim üzme sakın kendini benim eşimde olur olmaz şeylere bağırıyor kavga ediyor onların psikolojisi öyle onları öyle kabul etmek zorundayız bize düşen dayanmak bu sınavdan alnıımızın akıyla çıkmak.herşey yoluna giricek bak görürsün

Yok Yaa bunun düzeLiceği FeLan yok...
Ben ne kadar aLttan ALıorsam oda o kadar kafama çıkıo....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…