Sevdiğini özleyenler buyurun

hoozefin siz sözlü yada niaşanlımısınız.. biz daha çıkıyoruz ama şimdiden gelin kanana atışmalarımız başladı oof of... sen o cümleyi söyleyince aklıma kendim geldim bende öle şeyyler söylüyorum ama artık söyleyemiyorum. bu arada atkı örmüşsün ya ne model örüyordun bana da söylermisin

[COLOR="Indigo"]kıss GAMZEGAZELL sen calıyon mu?meslegın war galiba önlisans bitrdin mi??para sıkıntın war ya ondan dioorum çalışmıoosan bi işe girsen olma mı? CADIARZU [/COLOR]

[COLOR="Indigo"]kıss GAMZEGAZELL sen calıyon mu?meslegın war galiba önlisans bitrdin mi??para sıkıntın war ya ondan dioorum çalışmıoosan bi işe girsen olma mı? CADIARZU [/color]

slm canım evet ön lisans ama çalışmama izin vermiyo eşim kesinlikle olmaz diyo işte.izin verse yarın işe başlarım hemen sıkılıyom bende istiyorum çalışmayı ama olmaz diyo olmaz dediysede olmazdır yani.bi kere der bidaha demez.hayır dediyse olay bitmiştir.oyüzden çalışmayı aklımdan bile geçirmiyorum canım.evde bişiler yapim die uğraşıyom işte napimm.bu parasızlığın gözü çıksın inş :eek:klava::Saruboceq::nazar:

kızlar ben evde değilim misafirlikteyim eve erken gideriz herhalde en geç 9buçukta felen eve gidince açarım neti sonra görüşürüz amanın kızlar nolur ya burda olunda kaydirigubbakcemilebi konuşalım gene kopukluk var günlerdir konuşmalarda:eek:klava:.görüşürüz kib a.e.o. kaydirigubbakcemile

kızlar mirumo nun adına yazıyorum kendisi okulda olduğu için yazamıyor şafağını net yokmuş ordaki evde.bugün görüştüm telde gizemcimin herkese selamları var.sizlere dua ediyorrr
şafağı=81 DÜZCEYE SELAM OLSUN hihoyyyt:dance::teytey::nazar:

slm kızlar nasılsınız bakalım? benım şafak tam olarak kaç bilmiyorum ama 205 felan olması lazım:)

canlarım ben geldim :1hug:a.s.

ayy kızlar çok mutluyum ben yaa sırıtık bi haldeyim:roflol::roflol:

siz nasılsınız bakalım..

kız gamze az ye misafirlikte tamam mııılaelaelaelaelae

hoş gelmişşsinnnnnnnnn esraaaaaaaaa

hoşbuldum nacişim ne var ne yok kızlarkaydirigubbakcemile2

gzellergzeli sende baya yemişsin şafakları

yaa alt devreler gelse de bende şafak konusunda biraz kendime gelsem ya hu:ecrin_bebek:

X