Sevdiğini özleyenler buyurun

iyi benim askerimde şimdi rütbeli subaylarmı ne gelmiş:kızgın: onların olduğu yere arayamıoÇok üzgünüm çoook kokum ya 4 günden beri konuşamıoz en son pazar günü msnde görüştük cok ösledim kokumu canım benimmmm:nazar:

canım sen arayamıyomusun orda bi yerde tlf yok mu ? bi sesini duyardın:bbo:

bende konuşamıorum yaa... ndn böyle anlamadım bu olaylarda rütbeliler gerginmi ne ki... bunlardan çıkarıolar:KK43::KK43:

şu sıralar sanırım tüm yurtta askeriyelerde sıkı yönetime geçilmiş kullanılmayan nöbet yerleri açılmış

walla 460la 158 gün arasındada dağlar kadar fark war ancak yaşayan bilir

tabiki sayı olarak dağlar kadar fark var ama sonuçta biz başından beri kendimizi buna göre odakladık yani sana 460 nasıl zor geliyorsa banada 158 öyle geliyo psikoloji meselesi umarım anlatabilmişimdir.herkesin hissettiği farklı

Slm kızlar ben geldim...

ŞAFAK:74 :nazar::nazar:

Bartın'a Slm Olsun...
Nasılsınız bakalım?

amannnnnnnn benim adaşım gelmişşşş
nerelerdesin yaa nilaycım özledik kısss:dance:
bu arada benimde şafak gece 12den sonra:98hihoyyythihoyyyt

amannnnnnnn benim adaşım gelmişşşş
nerelerdesin yaa nilaycım özledik kısss:dance:
bu arada benimde şafak gece 12den sonra:98hihoyyythihoyyyt

Valla bende sizi özledimm adaşımhihoyyyt
Benim dersler başladı o nedenle akşamları net başına oturuyom...
Normalde zati yorgun oluyordumgelemiyordum...
Birde ben tam yemek yiyom pc başına oturuyom aşkısı arıyorr o nedenle yani...
Şimdiiştima saati geçe alındı o gelsinde yine çıkarım herall bir bakim dedim bacılar ne ediyor...Ohhohhh 100'den düşsün desene vallaçok sevindirik oldum ya...
Yicez kızlar biz bu şafaklarıı:jeyyar:kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

ay ben kimsecikler yok derken benim nilayım gelmiş hoşgelmiş .nasılsın neler yapıyorsun askerimiz nasıl

ayy canım benimm hoşbuldukkkk ama bi konuşamadık ya benim çıkmam lasımdı maleseff:çok üzgünüm:
asker baya yoğun ya denetlemeleri falan vardı çok yoruldu ya çok uykusuz kaldı bide bugün kolunu arı sokmuş ya çok acıyomuşsenağlama
senin askerim nasıııı????????

Valla bende sizi özledimm adaşımhihoyyyt
Benim dersler başladı o nedenle akşamları net başına oturuyom...
Normalde zati yorgun oluyordumgelemiyordum...
Birde ben tam yemek yiyom pc başına oturuyom aşkısı arıyorr o nedenle yani...
Şimdiiştima saati geçe alındı o gelsinde yine çıkarım herall bir bakim dedim bacılar ne ediyor...Ohhohhh 100'den düşsün desene vallaçok sevindirik oldum ya...
Yicez kızlar biz bu şafaklarıı:jeyyar:kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

hımmmm Allah kolaylık versin canım inş hayırlısıyla bitirirsin okulunuu veee aşkınla evlenirsinnkaydirigubbakcemile2

valla canım ya düştüm 100den ya inşallahh şafak 1leri doğan güneşleride görecezzz..

hımmmm Allah kolaylık versin canım inş hayırlısıyla bitirirsin okulunuu veee aşkınla evlenirsinnkaydirigubbakcemile2

valla canım ya düştüm 100den ya inşallahh şafak 1leri doğan güneşleride görecezzz..

Valla canım okul uzar diye düşünüyordum ama ikinci sınıf oldum şükür...
Çokda sevindim ciddiye 1 yıl erken bindirebiliriz...
Valla bizim deli oğlan bana evlenme teklifi etti...
Bende ailelerin onayıyla doğru zaman geldiğinde olabilir dedim...
Bizim iş ciddiye biniyor kızlarrr okul bitsin hayırrlısıyla bir resmiyet olcek inşallah...
Zaten bizim ilişkide bit tuhaf...Çocuk 9 ay bekledi askerdeyken evet dedim başladık...Kızdırıyordum ortada teklif yok biz hayal kuruyoz filan diye...Pat evlenme teklifi etti...Deli işte...Tek dilediğim hayırlısının olması...Benim ve hepimiz içinn:Saruboceq: İnşallah hepimiz kavuşucaz sevdiklerimize hayırlısıyla...

ayy canım benimm hoşbuldukkkk ama bi konuşamadık ya benim çıkmam lasımdı maleseff:çok üzgünüm:
asker baya yoğun ya denetlemeleri falan vardı çok yoruldu ya çok uykusuz kaldı bide bugün kolunu arı sokmuş ya çok acıyomuşsenağlama
senin askerim nasıııı????????

Çok geçmiş olsun eniştemize canım ya...
Çok üzüldüm inan...Şimdi senin aklın hep ondadır...
Bizim ki en süt devre ama yinede çok yoğun buğün eğitim yapmışlar yorgunluktan konuşamıyordu bile...Allah askerlerimizin yardımcısı olsun kızlar...:Saruboceq:

bende katıldım aranıza kızlar nişanlım subay eruhta. gerci şimdi operasyona şırnaga gittiler ama..:KK43: cok özledim onu ne zaman gelecek belli bile degilsenağlama

ay canım kıyamam sana hoş geldin aramıza walla sabırdan başka çare yokk

tabiki sayı olarak dağlar kadar fark var ama sonuçta biz başından beri kendimizi buna göre odakladık yani sana 460 nasıl zor geliyorsa banada 158 öyle geliyo psikoloji meselesi umarım anlatabilmişimdir.herkesin hissettiği farklı

canım olabilir ayrılık bu ama bak biz iki defa 158 bitiriyoz ee tabi hala daha bitmemiş oluyor 158 olsaydı biz çoktaaannnn kawuşmuştuka.s belkide ewlenmiştik 158 gün olması için neler wermezdim kiisenağlama

X