Sevdiğini özleyenler buyurun

kızlar inş en kısa zamanda sağ sağlim kavuşursunuz sevdiklerinize rabbim hepinize dayanma gücü versin benim aşkım asker degil, ama benden uzaklarda oda bir hasret tabii çok zor , özlemenin ne demek oldugunu biliyorum ama en azından yüreklerimiz bir, azcık daha dayanın inanın onların ilgiye şevkata daha çok ihtiyaçları var hepinizi allah kavuştursun.

Çok sağoL canım....İşaLLah sende tez vakitte kavuşursunuz...hasretLik zor tabi canım....aLLahım hepimizi sağ saLim kavuşturur işaLLah....

kızlar ya walla dua edin ne zaman gelecegi belli sizinkilerin en azından.
safak bitcek kavuscaksınız. :KK43:
benimki ertelenip duruyo aralıktı ocak oldu yok tezkere cıktı subat yada mart oldu.. hic bişe belli diil:KK43:
ve onun askerlerinin carsı izinleri bile yok sehir merkezine ancak helikopter gelirse belki özel bi gerekceleri olursa inebiliolar.. beterin beteri var yani sekerlerim.
bu arada gunaydın herkese

canım sanada günaydınnnnnnnnnnnn.biz dualarımızı bütün askerlerimize ediyoruz merak etme sen sağ salim gelicekler inşallah:nazar: dediğin doğru beterin beteri var rabbim hepsini korusun dualarımız onlarla bizim sevgilerimiz onları korur için raht olsun.bu arada nerde asker sevdiğin daha çok varmı bitmesine

ben 29 yaşındayım 18 aylık evliyim eşiminde askerliği 10.ayınıa girdi rabbimden hayırlısınergis,eşim manisada asker,allahtn yakın,

evet zezavat aadım gülçin,29 yaşındayım 18 aylık evliyim eşim manisada görev yapıyor,evliyken beklemek gerçekten zor.her akşam bomboş eve girmek,buz gibi yatakta tek başına yatmak sabah uyandığınıda onu yanında görememek ? zor gerçekten zor ama sabır dayanıcam dayanıcaz bu bizim vermemiz gereken bir sınav ve biz bu sınavdan alnımıxzın akıyla çıkıcaz bundan hiç şüphem yok kızlar

gulcin valla benimki ömür boyu asker olcak:) ama simdilik sark görevinin bitmesine 23 ay kaldı. sonrada bakalım tayin nere cıkcakk...

nergis bende mervee cok memnun oldum ya cok sıcaksınız tesekkür ediyorum a.s.

rica ederiz canım ne demek ....sonuçta hepimiz kader arkadaşıyız....işaLLah yiyip bitircez bu ŞafakLarı....

gulcin valla benimki ömür boyu asker olcak:) ama simdilik sark görevinin bitmesine 23 ay kaldı. sonrada bakalım tayin nere cıkcakk...

nergis bende mervee cok memnun oldum ya cok sıcaksınız tesekkür ediyorum a.s.

olsun merve o zaman sende onun yanında olucan ama hayırlısı ile şark hizmeti bitsin.biz hepimiz aynı duyguları yaşadığımız için hepimiz birbirimize destek veriyorus canım

aa canım tesekkurler cevap vermıssın bana,
yanı su an son cabalarım olucak, işte atlet matlet gonderıcem ıc camasırı azcık
kargoyla dırek ıcerı yolluycam gıdıp almayabılır cunku ıcerı gonderıcem böle el kadar ayı,

bıde hemencecık bı atkı oruvereyım kısa mınık bısey sarıversın doguda benımkı rahat gorunuo ama ıcerı sokarlar mı tabı bılmıyorum hozefın cıkardı dogru soyluyorsun cıkmaz dıyorduk da normalde,

hanı ayıcım da sevıyorum oda sevsın ama cope atarlarsa fena olur tabı :)) mektubu da okurlarmıs ama ask ıcerıklı sonucta açık saçık da degıl baska bısey de yazmıo ılk gunlerımız vs falan.. olur gıbı gelıo

cnm ya saol yazdıgın ıcın, olmazsa ayıyıda yollayayım haklısın

patiska mektup sorun olmaz bence yaa..
sonuçta askere yazıyorsun heralde aşk mektubu olcak:eek:

şöyle bi göz gezdirirler zaten..sadece dikkat et yazarken
hani cep tel falan kullanıyorsa aramaktan,mesaj atmaktan falna bahsetme amanyerimseniben

bende salı günü attım aşkıma mektuphihoyyyt

ben senin yerinde olsam mektup gönderirdim..ayıyı şimdi göndermezdim
senin durum biraz da belirsiz çok sıkma çocuğu gelmesini bekle

anam senin durumda pek bi karışık yaw:nazar:

Gittiğine İnansam Dönmeni Beklerdim.

Hangi sokağa dalsam
Hangi kapıyı çalsam ardında sen
Hep sesine bi kulaç kala boğuluyorum
Bilmem sen mi erken demir alıyorsun
Ben mi geç kalıyorum
...
Çürümüş rüyalardan arta kalan mirasımla
Yolcusuz yollara döndüm
Alnımdaki girdaplar şimdi kan tarlası
Fırtınalar kopuyor demişsin
Yüreğinin en rüzgarsız yerlerinde
Oysa ben bin mevsim sana fırtınalandım
Sen bilmedin
...
Gittiğine inansam dönmeni beklerdim

nabe rkızlar ben yokken baya kaynatmışsınız nese hepinize AALLAH sabır wersin benim şafak ta 19 :nazar:çoruma slmhihoyyyt

selam kızlar nasılsınız

acemiliğimizin bitmesine son 29 günhihoyyyt

selam kızlar nasılız bakalım bakın bugün daha bitti yani şafak azaldı bir gün daha ne güzel

sLm kızLar bende geLdim....Napıosunuz bakaLım....
bugün de bitti vaLLa aLLahımıza şükür :Saruboceq:

X