Sevdiğini özleyenler buyurun

slm kızlar nasılsınız ben arkadaşımın laptoptan bağlanıorummmmm...bensiz kaçgündür napttınız bakalım... ben sıkıldım bu askerlikten yeter artık yawwwww

vee kızlar TeZKERE kabul edildi....
vatana millete hayırlı olsun bakalım ne olacak
daha fazla askerimiz şehit olmasın da

ayy az maz kalmadı ühühühüh:KK43: bitmio yaa sizinki bitio mu:KK43: benimki bitmio yrn bitsin hemen bananeeeeeeee

arkadaslar ya su teskerenn kabul edilmesi ne ya bi acıklarmısınız bizim için iyiymi kötümü bu arada terör örgütü diyaarbakırda saldırıda bulundu suan 4 polisimiz sehit yaa:KK43:((

kızlar ask mektubunu ve atlet fanılayı kargoyla gondersem, kargo askerıyeye goturur mu,
bıde ask mektubunu verırler mı benımkısıne? böle ask mesk eskı anılar falan ıcerıklı bısey ya cok soruyorum ama hepınız bılıyorsunuzdur sızden baska da pek bılen yk :eek:

arkadaslar ya su teskerenn kabul edilmesi ne ya bi acıklarmısınız bizim için iyiymi kötümü bu arada terör örgütü diyaarbakırda saldırıda bulundu suan 4 polisimiz sehit yaa:KK43:((

askerin sınırötesi operasyon yapabilmesi için gereken izin çıkmış oldu cnm
bana öyle geliyo ki gerekmedikçe özel timler dışında başka askerler oralara gitmez
sonuçta bu ciddi bi iş ve en iyi egitimi almış olanlar gider/gitmeli
bu da senelerini bu işe vermiş olan uzman askerlerle olur herhaldemirmirmirmir

kızlar ask mektubunu ve atlet fanılayı kargoyla gondersem, kargo askerıyeye goturur mu,
bıde ask mektubunu verırler mı benımkısıne? böle ask mesk eskı anılar falan ıcerıklı bısey ya cok soruyorum ama hepınız bılıyorsunuzdur sızden baska da pek bılen yk :eek:

onu gönderecegin kargoya sor cnm istersen her kargo oralara gitmiyo olabilir
askeriyeelr genelde şehir merkezinden uzak olur ya seninki nerde bilmiyorum

askerin sınırötesi operasyon yapabilmesi için gereken izin çıkmış oldu cnm
bana öyle geliyo ki gerekmedikçe özel timler dışında başka askerler oralara gitmez
sonuçta bu ciddi bi iş ve en iyi egitimi almış olanlar gider/gitmeli
bu da senelerini bu işe vermiş olan uzman askerlerle olur herhaldemirmirmirmir

sağolasınnnbenneyaptımki

aktütünde yapılan röportajda küçük kız çocuğu nasıl ağlıyodu gördünüz mü..
o teröristlerin gözleri kör olsun elleri bacakları kırılsın diyo nasıl bi içtenlikle

okudum yazdıklarınızı ahhh be patiş uğraşma artık boş şeylerle kendine başka bi yön çiz artık.cicikız ben bugün çookk hastayım haber felan izleyemedim çok üzüldüm.içim cızzz etti canım yazık orda yaşamak ne kadar zordur kimbilir.nacide 4 şehit daha öylemi bitmeyecek allah kahretsin bu pkk yı it sürüsü gibiler biz vurdukça onlar çoğalıyor şehitler boşa şehit oluyor en az şehit aileleri kadar yandı içim.pkk seni bi kere daha lanetliyorum

bu seferki şehitler polis okulunda okuyan öğrencilermiş servis aracına saldırmış lnet olasıcalar

Hayatimin anlami, benim herseyim okadar Seviyorumki Seni kelimeler yetmez, ama isde gurbetteyim ve cok Özlüyorum Kocami :KK43:

Cok Özledim CoOOOOK. :asigim:

aktütünde yapılan röportajda küçük kız çocuğu nasıl ağlıyodu gördünüz mü..
o teröristlerin gözleri kör olsun elleri bacakları kırılsın diyo nasıl bi içtenlikle

ewet gördük çiçek kızı..çok sevimli..bu akşam da ailesiyle birlikte canlı yayına cıkacakmış ama jandarmalar apartopar alıp götürmüşler kızı ve ailesiini:1no2: meb bakanı hüseyin çelik e soru yöneltıoolar bu kızla ilgili adam "maça konsatreyim şuan" deyip çekip gidiyor..bizz seçtik bu insanlarıı yapcak bişi yok..dürüst insan mı war şu devirde:sm_confused:

X