Sevdiğini özleyenler buyurun

inannnnnmııııııııyoooooooorummmmmmmmmmmmsenağlama yazık ya nerde bu millet ya söle ayağa bi kalkılacak yok milletimizdede iş yok ya ne bicim ülkeyiz ne biçim devletiz ya bu bizim devletin içindede var içimizde beslioruz bu arada arkadaslar bim diye bir market var onun paraları terörislere gidiomuş diye duydum bileniniz varmııı

canım BİM dini bir market benimde bildigim kadarıyla.hatta açılımını Birleşik İslam Marketleri olarak biliyorum.sanmıyorum pkk ya yardım yapsın..pkk zaten amerika dan alıyor desteğini hoş dediğinizz gibi içerden de alıyor da..bim'den ı ıhh CADIARZU sanmıyorum

kızlar selam ne zamandır ugramıyordum,

benım asker benle ılgılenmıor ama dogum günü yaklasıyor ona evdekı bı böle 3parmagınızı yanyana koyun okadarlık bı ayıcık var onu gonderıcem sevdıgım ayım dıyerekten ustune parfümümü sıkıcam belkı kokumu hatırlar dıye,
onu askerıyeye sokabılır mı dersınız? almayın falan demeyın belkı gonderemem bıle zaten
daha askerlıgı adına hıc bısey yapmamıstım gıderken de zaten o ayrı konu
ama fıkrınızı almak ıstıyorum ıcerı sokabılır mı yoksa kapıda bırakması falan mı lazımgelır?

walla telefon sokuluyorsa o küçük ayıcıkta sokulurr ama bı erkek küçük bir ayıcıktan ne kadar hoşlanır onu bilemem..bak hazır kış da geliyor atkı bere örsene sewgiline ustunede kendı parfümünü sık daha mutlu olur el emeği sonuçta..

naber kıslarr ben geldim kız ben sewgilime atkı örmüştüm ama askerden önce tabii oda çok mutlu olmuştu sıcacık sıcacık taktı kızlar şafak 20 hihoyyytçok şükür 20 nerenin plakasıydı ki:uhm:

naber kıslarr ben geldim kız ben sewgilime atkı örmüştüm ama askerden önce tabii oda çok mutlu olmuştu sıcacık sıcacık taktı kızlar şafak 20 hihoyyytçok şükür 20 nerenin plakasıydı ki:uhm:

canım 20 denizli'nin plakası..bende gecen kış atkı bere takımı ördüm o zaman daha 2 aylık askerdii seffgilimm şimmdiiii teğmen bile olacak 2 hafta sora:içelim:..koccccaaman olduu sefgilim beneeemm teltoşumŞeniz

hımm ii yapmışsın keltoşunun kafası üşümesinn sırnaşık şey o zaman hep askeriyede mi kalacak senin ki denizliye slm olsunhihoyyyt

slm nilay nasılsın.gözün aydın az kalmış kalmış 19 gün sonra pplakalardasın desene.rabbim sağ sağlim kavuştursun inşallah

canımmm çok teşekkür ederimmm inş geldiği günleride görecez askerlerimizin:sm_cool:

kıss senınkıde askerlik mi 5 ay dan nollarrrrlaelaelaelaelae???nerde yapıo?kısa dönem ohhhhkk-tatlicadiarzu-..bal kebapppmışın sende (benım gibi=)
:eek:

canım evet kısa dönem yapıyo ama çokta bal kebep falan değil benim için 6.buçuk yıldır beraberiz hiç ayrı kalmadık çok zor geliyo yani bide psikolji meselesi diğer arkadaşlar 460a kendilerini odaklıyo biz 158e o yüzden bence sonuç olarak hepimiz bekliyoz hepimiz için çok zorr
osmaniyede cnm benim askerim senin nerde

ay ben kimsecikler yok derken benim nilayım gelmiş hoşgelmiş .nasılsın neler yapıyorsun askerimiz nasıl

bende katıldım aranıza kızlar nişanlım subay eruhta. gerci şimdi operasyona şırnaga gittiler ama..:KK43: cok özledim onu ne zaman gelecek belli bile degilsenağlama

nesli aramıza yeni arkadaşımız katıldı gördünmü. canım hoşgeldin özlemen doğaldır bizde çok özledik sevdklerimizi.en kısa zamanda kavuşmak ümidiyle geçiriyoruz günleri

botunun içine girecek kadarsa sokabilir:roflol:

eğer isterse bence sokar küçük bişi madem

ya kucuk böle cebıne de gırer ıcerı de sokar da ıcerde cekmecesınden falan almazlar dımı
şey kadar buyuk nokıa telefonlar war ya 6600 6630 onlar kadarmıs bıraz daha şişkin ama ayı oldugundan...

walla telefon sokuluyorsa o küçük ayıcıkta sokulurr ama bı erkek küçük bir ayıcıktan ne kadar hoşlanır onu bilemem..bak hazır kış da geliyor atkı bere örsene sewgiline ustunede kendı parfümünü sık daha mutlu olur el emeği sonuçta..

ayıcıktan ne kdr hoslanır bılmıyorum da hanı benım en sevdıgım ayıydı falan yazıcam bıde öle gondercem, atkı bere de öremıcem sımdı ııh zorlayamıcam kendımı okdr, sonra belkı sonra artık ne bıleyım sokabılır mı gorulmez mı cezası var mı alırlar mı falan

bıde dogum gunu ıcın atlet fanıla gondercem o benım dogum gunumde hedıye almıstı almasam ayıp olur sımdı dıye gonderıcem onları da ıcerı sokabılır mı ?

tamm tamm saolun kızlar bere yaparım o kolay yuvarlak bısey sonucta,
ya da atkı
atlet fanıla falan tamamdır
ayıcıgı gondermıyım sokmazlar felan bıde ıcerı ayım mahvolmasın oralarda

X