Sevdiğini özleyenler buyurun

amaniinnnnn kızlarr sizin daha ne çok varr yauww..ben o kadar erken baslamadımdı saymaya..gun deil de ay sayıyoodum.. 90 dan geriye başladımdı.artık gun sayacam yarından itibaren..ay da kalmadı sayacak.çatlayın laelaelaelaelae dermişşiiimm=)saka saka...gecer sizinde be.ben zaten 700 km falan uzak oldugum için pek annamadım askerliiğini.ama ewli olanlara zorr tabii.kız GAMZEGAZEL bekleyemedın mı eskerliğin bitmesini..bir de senın hikayenı merak ediyorum bi ara hihften bahsetmiştin nilaya sanırım..ben ewlendıysem herkess ewlenır zor gunler gecirdim vs gibisinden..bıraz meraklıyımdır-tatlicadiarzu- özele girmioosa annatsana kıss..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:lülülülülülü
özelll guzum anlatamammmm şaka gızzzz sabah 7den beri belediye işleriylen uğraştım çok yorgunum ölüyommm sonra haturlat anlatemmm

ah ah derdimi açma hiç hakkari şemdinlide asker dağın başında tlf çekmiyo ankesörlü tlfla konuşmak hayal çarşı izni kesinlikle yokk işte doğuda zorluklara katlanan askerlerime bir ankesörlü tlf bile çok görüyolar zaten cep tlf orda icat edilmemiş çünkü şebeke yokksenağlama

canım Allah yardımıcı olsun hepsinin.ama seninkinin işi gerçekten zormuş
az kalmış neyseki sağ salim gelir inş..

gamzeee çok ayıp-tatlicadiarzu- ne demek sen başka türlü gör ben başka türlükaydirigubbakcemile

niye ben senin gördüğün türden görmüyorumlaelaelaelaelae

bu arada aşkımla konuştum az önce çok mutluyum:lepi::lepi:

sLm kızLar giremiorum uzun zamandır napıorsunuz bakalım....
şafak:12 'den sonra 219

199 a az kaldı be kızLar haLa inanamıorum....

yaw ikide bir konuştum demeyin canım çekiyo wallah arayabilen war arayamayan

üzülme canım ya..:teselli:
bak az kalmış senin de..konuşamasan bile
bekleyeceğin çok az bir zman var önünde bunu düşünyerimseniben

sLm kızLar giremiorum uzun zamandır napıorsunuz bakalım....
şafak:12 'den sonra 219

199 a az kaldı be kızLar haLa inanamıorum....

evet uzun zamandan dan beri yoktun,hayırdır önemlşi birşey yok demi.sende askerinde iyisindir umarım.bizim askerliğimiz bugün biten:300,kalan:160 geçer diyorlar ama olmuyor be nesli ne benim nede eşim için yastığının tek tarafının boş olmasından bıktım artık ,üşüyorum,onsuz olmak omuzlarıma öyle bir çöktüki yeri geliyor taşıyamıyorum zannediyorum.ama rabbime şükür az kaldı.seninde az kalmış.sizlerde olmasınız geçmezdi herhalde bu kadar çabuk iyiki varsınız kızlar:1hug:

evet uzun zamandan dan beri yoktun,hayırdır önemlşi birşey yok demi.sende askerinde iyisindir umarım.bizim askerliğimiz bugün biten:300,kalan:160 geçer diyorlar ama olmuyor be nesli ne benim nede eşim için yastığının tek tarafının boş olmasından bıktım artık ,üşüyorum,onsuz olmak omuzlarıma öyle bir çöktüki yeri geliyor taşıyamıyorum zannediyorum.ama rabbime şükür az kaldı.seninde az kalmış.sizlerde olmasınız geçmezdi herhalde bu kadar çabuk iyiki varsınız kızlar:1hug:

yok Canım aLLaha şükür bende sevdiğimde iyiyiz....
sadece bu son zamanLardaki oLayLar beni çok korkutuyo o kadar...aLLahım hepsini korusunun yarabbim.....
seninde az valla canım yaa....geçmio gibi geLio ama çok şükür geçio günLer ....
tek tek azaLıo gün geLicek hepimiz kavuşucaz işallah....a.s.

yok Canım aLLaha şükür bende sevdiğimde iyiyiz....
sadece bu son zamanLardaki oLayLar beni çok korkutuyo o kadar...aLLahım hepsini korusunun yarabbim.....
seninde az valla canım yaa....geçmio gibi geLio ama çok şükür geçio günLer ....
tek tek azaLıo gün geLicek hepimiz kavuşucaz işallah....a.s.

çok şükür rabbime iyisiniz çok sevindim:teytey: son zamanlardaki olaylar eşim doğuda olmadığı halde beni bilem korkutuyor.bizim dualarımız onlarla beraber inşallah hiç birşey olmadan gelicekler.rabbim hepimizi tez zamanda kavuştursun bir gün güneş bizede doğacak inşallah

çok şükür rabbime iyisiniz çok sevindim:teytey: son zamanlardaki olaylar eşim doğuda olmadığı halde beni bilem korkutuyor.bizim dualarımız onlarla beraber inşallah hiç birşey olmadan gelicekler.rabbim hepimizi tez zamanda kavuştursun bir gün güneş bizede doğacak inşallah

Evet canım hakLısın ....benimkisi hatırLıorsundur tunceLide....o yüzden korkum çok fazLa...bide bu oLayLar...tükenmio bitmio soyLarı aLLah kahretsin...bitse şu askerLik daha ne isterim ki...işaLLah geLicek canım işaLLah....

Sen neLer yapıorsun bakaLım eşin nasıL...?

Evet canım hakLısın ....benimkisi hatırLıorsundur tunceLide....o yüzden korkum çok fazLa...bide bu oLayLar...tükenmio bitmio soyLarı aLLah kahretsin...bitse şu askerLik daha ne isterim ki...işaLLah geLicek canım işaLLah....

Sen neLer yapıorsun bakaLım eşin nasıL...?

biliyorum canım,senin korkun doğl olarak fazla.biz biticez o kadar gencimiz gitti onların soyları bitmiedi bitmicek allah kahretsin korkma biz burda dua ettikçe rabbim onları koruyor orda .onlar önce allaha,sonra kendilerine,sonra bize emanetler.
ben ne yapayım iş ev arası gidip geliyoruz günleri öldürüyoruz,hasretle sayılarla boğuşuyoruz
değişen birşey yok anlıyacağın yani eşimde iyi rabbime binlerce şükür telefon konuşmalarıyla idare ediyoruz.bayramdan sonra izine gelirim diyordu bakalım ne olacak kaldı 160 günümüz

Selam kizlarr şafak:100
vayy be bitanem gideli 58 gün olmuşş yaa

kızlar ne sorucam size kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim baktım anasayfaya ama bulamadım bilen varmı

biliyorum canım,senin korkun doğl olarak fazla.biz biticez o kadar gencimiz gitti onların soyları bitmiedi bitmicek allah kahretsin korkma biz burda dua ettikçe rabbim onları koruyor orda .onlar önce allaha,sonra kendilerine,sonra bize emanetler.
ben ne yapayım iş ev arası gidip geliyoruz günleri öldürüyoruz,hasretle sayılarla boğuşuyoruz
değişen birşey yok anlıyacağın yani eşimde iyi rabbime binlerce şükür telefon konuşmalarıyla idare ediyoruz.bayramdan sonra izine gelirim diyordu bakalım ne olacak kaldı 160 günümüz

460 'ın yanında 160 neki dimi canım ....o kadar bekLedin bu kadarcık daha bekLersin....
keşke benimde o kadarcık kaLsa ama aLLaha şükür yinede azaLdı....bi sizinkiLer geLse
benim Şafağımda azaLıo....ahh ahhh biran Önce geLsinLer....

canım işte o yüzden dedim ewlisin daha çok şey paylaşıyon en azından yanında yatıyo onsuz yatağa girmek çok zor olsa gerek bu arada bizde bu ayın 15inde 6. senemizi bitirecez AALH IN izniyle bu arada ŞAFAK 21

canım işte o yüzden dedim ewlisin daha çok şey paylaşıyon en azından yanında yatıyo onsuz yatağa girmek çok zor olsa gerek bu arada bizde bu ayın 15inde 6. senemizi bitirecez AALH IN izniyle bu arada ŞAFAK 21

merhaba canım ....senin şafak bitmiş vaLLa ne güzeL....senin sevdiğin nerde yapıo askerLiği....gerçi bitmiş ama merak ettim....

merhaba canım ....senin şafak bitmiş vaLLa ne güzeL....senin sevdiğin nerde yapıo askerLiği....gerçi bitmiş ama merak ettim....

mrb canım benim dewdiğimde hakkari şemdinlide yapıyo az kaldı çok şükür ama inanki bu az zaman hiç geçmiyoo senin şafak kaç yazdın mı bilmiyorum ama bide nerde asker

X