Sevdiğini özleyenler buyurun

ANKARA (İHA) - TBMM Genel Kurulu, hükümete verilen sınır ötesi operasyon yetkisinin süresinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresini 7 Ekim'de görüşecek.
Irak'taki terör unsurlarının temizlenmesi amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyine sınır ötesi operasyon yapmasına imkan veren tezkerenin süresi 17 Ekim'de doluyor. TBMM Genel Kurulu, yeni yasama yılı mesaisine tezkereyi görüşerek başlayacak. Hükümet'e verilen sınır ötesi harekat izninin süresinin uzatılmasını öngören tezkere, 7 veya 8 Ekim'de TBMM Genel Kurulu'nda görüşülecek. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 1 Ekim'de yapılacak resmi açılışın ardından Genel Kurul'un 7 Ekim'de çalışmaya başlayacağını belirterek, Danışma Kurulu'nda anlaşmaya varılması halinde tezkerenin 7 Ekim'de ya da 8 Ekim'de görüşüleceğini söyledi. Tezkerenin kabul edilmesi halinde Irak'ın kuzeyine sınır ötesi operasyon yapılması yönünde hükümete verilen yetkinin süresi 1 yıl uzatılacak.

Kızlar ya daha görüşmeler başlamadı bile ne kararı?ayrıca uyduğuma göre tezkere bekleniyor...Dua edelim hayırlısıyla çıksın tezkere...Bozmayalım moralimizi...Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah(AMİN)

Ne düşünüyorsun anlamıyorum ki dedi...Ses tonu değişti..İçim gitti...Gönlünü almak için elimden geleni yaptım...ama çok kafama taktım bu olayı..

çok düşünme yaw seviyon mademm niye acı çektiresin çocuğa

gıss şu yazdıklarını açıkla bana ben anlamıyom hiç ya o karar alınırsa nolcak benimki seneye kasımda gelecek bize ne yararı ne zararı var anlat gıııı

Ölemi diyosun...
Zaten doğru zaman gelirse ailelerimizinde onayıyla olabilir dedim...
Ama ciddiye bindiğinden beri sanki daha bir farklı...
Sahipleniyor...Nereye gittiğim kaçta döniceğim kimle gittiğim...
Hani gitme filan hiç demedi...Ama en ince ayrıntısına kadar soruyor...
Ben safta geçen gün balık yemeğe gittim kuzenle onu anlattım...
İş çıkışında gidince geç kaldık biraz...
Çocuğun biride bir laf söledi onu söledim...
Valla içimde kötülük yoktu...
İşte gidersem şöle olurmuş bu yüzden uyarıyormuş beni çocuk iltifat etmiş...
2 gün yapmadığını bırakmadı...Konuştu mesajda çekti ama buz gibiydi...
Daha yeni düzeldi aramız...Hani evlenincede böle olursa ne yaparım ben?
O her ne kadar bana desede keçi gibi inatçı...
İki inatçı bir arada oy oyy...
Ama bir yandan da çok seviyorum...
Sevdiğime kocacım diye hitap etmeyi çok isterdim...
Ahh ahh ne güzel olurdu...:asigim:

ya iki çeşit teskere görüşmelerine başlayacaklar biri askerlerin teskeeleri iptal edilebilir ikinci kesin çıkacak zaten kuzey ırağa geçecekler yapmayın arkadaşlar ben 13 aydır bu haberlerle yatıp kalkıyomm gamzecim aydınlatabilmişimdir umarım

gısss deli sen bizi farklımı sanıyon bizde aynıyız öyle hep canım balım gitmiyo benimkide çok kıskanç kaç kere bütün gardırobundakiler kesildi yırtıldı.ama ne güzel sahipleniyo ya sahiplenmese.bak inan bana şimdi yanımda olsada gene kavga etsek diyorum onları bile özledim. herşeyin kıymeti kaybedince anlaşılır die boşa dememişler ayrılınca anladım o kavgalar benim için ne değerliymiş.fazla naz aşık usandırır tamam hemen bugün evlen demiyoz ama bi nişan felan taksanız barii.korkma hiç bizde iki inatçı keçi...böyle daha güzel önce yeriz birbirimizi sonra sarılırız.sevgi herşeyin üstesinden gelir sakın korkma

gıss şu yazdıklarını açıkla bana ben anlamıyom hiç ya o karar alınırsa nolcak benimki seneye kasımda gelecek bize ne yararı ne zararı var anlat gıııı

Canım Iraktaki terör unsurlarının temizlenmesi amacıyla Türk silahlı kuvvetleri Irakın kuzeyine sınır ötesi operasyon yapma imkanına sahip olmuştu.Özellikle doğudaki askerlerimiz tehlike içinde...Benim sevdiceğimde Gaziantepdeydi ama şimdi Şırnakta...
Her hafta yol aramasına gidip mayın var mı yok mu onları kontrol ediyorlar?Teröristlerin peşinde dağ bayır demeden arama yapıyorlar...Bu sınır ötesi yüzünden bir çok askerimizi şehit verdik...17 Ekimde bu süre doluyor...7 ekimdede tezkerenin uzatılıp uzatılmıyacağı ile ilgili görüşmeler var...Eğer uzatılmazsa tüm askerler ve asker aileleri rahatlıcak...Tehlike askerlemiz için oratadan kalkıcak...Eğer süre uzatılırsa ki bu süre 1 yıl olucak...O zaman askerlerimiz üzerinde ki tehlike devam etmiş olucak...Ve biz allah korusun kim bilir daha kaç şehidimizi vericez...Bugün onlara yarın bize...Dua edelim ki bu süre uzatılmasın...Allah yardımcımız olsun...

anladım canım inş öyle olur inş bize vurmaz son ayımıza denk geliyo dedimya son ayımızda yüreğimiz yanmaz inş evine yuvasına döner gelir kazasız belasız inş.hepimizinki tabiki tek benim eşim değil herkesin beklediği sevdiği inş

ayyyyyyyyy allah korusun uzamasın gısss.aman ben böyle anlamadıydım ben sanıyom ki sınır ötesi 17 ekimde yapılacak seneye..anammmm uzamasın yawwwwwwwwwwww.

sen ewliymişsin çocuğunda mı war yosa inş gelir ne diyim ben 13 aydır dua ediyorumm sağ salim dönmesi içinn

bitmek bilmez uzun yollar izin werin yarime gidem dağlarrsenağlama(güzel bir asker türküsü)

Aynı bizim gibi...
Bizde önce yeriz birbirimizi sonra hiç bir şey olmamış gibi herşey yolunda devam eder...İlk balta bu kadar değildi...Şimdi daha bir farklı sanki...Haklısın ya sahiplenmese dilediğin gibi takılm dese...Sonuçta birlikteyiz ve bu ciddi bir ilişki...Bu yıl okulum bitiyor...
Ben 89'luyum sevdiceğim 87'li...Geldikten 4 ay sonra 20 yaşında olucam o yılda okul biticek...Bende diyorum ki okul bitsin 2 veya 3 yıl içinde söz nişan evlilik hepsi olsun...Hayırlısı olur inşallah...ama değişmesinden çok korkuyorum...Aradaki sevgi saygı biterse ben ne yaparım?Bende az değilim hani inadım tuttu mu tutuyor...İkimizde çok inatçıyız ikimizdede gurur ön planda...Bazen ikimizde kırıcı oluyoruz...Ama sevdiceğim en güzel yanı çok sabırlı ve anlayışlı...Sanırım benim en iyi tarafımsa ne kadar kızarsam kızıyımm ona kıyamıyor olmamm...Şimdiki tek konumuz evlilik...Birde sanki yavaştan yavaştan hazırlıyor beni gibi geliyor...

hah başladılar jetlerle wurmaya ama ben hala sewgilimle konuşamadım haber alamadımmsenağlama

gıss delisin inanki sen ya 2-3 yıl sonra diyo ya.uzatmak hiçbir zaman iyi getirmez canım bunu bil gerçekten söylüyorum uzatmanın anlamı yok ki.bende 89luyum eylül 13 doğumluyum benimkide 88 aralık 2 doğumlu. walla ben halimden çok memnunum canım o kavgalarda olmasa hep tamam hep tamam sıkılır insan yaww. hem kavgadan sonra onun suratı asılıyo ya bi bakıyorum şöyle ona içim sızlıyo sonra gülüveriyom oda gülüyo geliyo sarılıyo sonra ozaman içim sızlayınca nekadar sevdiğimi kıyamayacağımı anlıyom sevgim dahada bi artıyo sen bilirsin genede ama uzatmak zarar verir unutma

walla biz ewlenecektik ama ben ewlenmek istemedim askere gitmeden iyide yapmışım diyomm gamze siz önceden ne kadar sene sewgiliydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…