Sevdiğini özleyenler buyurun

Aynı bizim gibi...
Bizde önce yeriz birbirimizi sonra hiç bir şey olmamış gibi herşey yolunda devam eder...İlk balta bu kadar değildi...Şimdi daha bir farklı sanki...Haklısın ya sahiplenmese dilediğin gibi takılm dese...Sonuçta birlikteyiz ve bu ciddi bir ilişki...Bu yıl okulum bitiyor...
Ben 89'luyum sevdiceğim 87'li...Geldikten 4 ay sonra 20 yaşında olucam o yılda okul biticek...Bende diyorum ki okul bitsin 2 veya 3 yıl içinde söz nişan evlilik hepsi olsun...Hayırlısı olur inşallah...ama değişmesinden çok korkuyorum...Aradaki sevgi saygı biterse ben ne yaparım?Bende az değilim hani inadım tuttu mu tutuyor...İkimizde çok inatçıyız ikimizdede gurur ön planda...Bazen ikimizde kırıcı oluyoruz...Ama sevdiceğim en güzel yanı çok sabırlı ve anlayışlı...Sanırım benim en iyi tarafımsa ne kadar kızarsam kızıyımm ona kıyamıyor olmamm...Şimdiki tek konumuz evlilik...Birde sanki yavaştan yavaştan hazırlıyor beni gibi geliyor...

kız nekss seninde korkular başlamış değişirmi die falan
ilk yazmalarında özeniodum nekadar güvenio negüzel bi ilişki maşallah diyodum hatta ablamada anlatıodum seni ama işte zaman ilerdedikçe korkular da başlıo ilk başlarda bende senin gibiydim ama şimdilerde ise ya değişirse korkusu içindeyim tabi bu korkularında sonuna yaklaşıyorum yavaş yavaş ne acaib bişey yaa kademe kademe olgunlaşıo insan..ewliliğe hazırlıyor olabilir canım seninki seni sende hazır ol hayırlısı olsun senin için öptüm:1hug:

gıss delisin inanki sen ya 2-3 yıl sonra diyo ya.uzatmak hiçbir zaman iyi getirmez canım bunu bil gerçekten söylüyorum uzatmanın anlamı yok ki.bende 89luyum eylül 13 doğumluyum benimkide 88 aralık 2 doğumlu. walla ben halimden çok memnunum canım o kavgalarda olmasa hep tamam hep tamam sıkılır insan yaww. hem kavgadan sonra onun suratı asılıyo ya bi bakıyorum şöyle ona içim sızlıyo sonra gülüveriyom oda gülüyo geliyo sarılıyo sonra ozaman içim sızlayınca nekadar sevdiğimi kıyamayacağımı anlıyom sevgim dahada bi artıyo sen bilirsin genede ama uzatmak zarar verir unutma

İnanmıyorum ya...
Ben 89 4 nisan aşkımda 87 28 kasım doğumlu...
Aynı benim gibi düşünüyorsun daha doğrusu bizim gibi...
Aşkımda bende zorları seviyoruz...
Öyle hep canım cicim ne söylesem tamam demesi beni sıkar...
Daralırım bunalırım...Arada böyle küçük atışmalar olucak ki birbirimizin değerini anlıyalım...Bizim bir kaç kuralımız var onlar sayesinde uzanmıyor aslında küslük...Hani kural değil de öle gelişti...Teli sıra sıra kapatırız...Hep kapatışta sıra kimde mevsuzu olur...Ben sende derim sevdiceğim yok sende derkaydirigubbakcemile2 Teli kapatan mutlaka seni seviyorum demeli ne olursa olsun küs olsak bile denmeli...Diğeride mutlaka karşılığını vermeli...Mesela bütün gün mesajlaşırken tartışıyoruz soğuk rüzgarlar esiyor...Aradığında sıra kimdeyse o seni seviyorum der...diğeride Karşılığını verir...Sonra dayanamayız zaten...Hemen barışırız...Çok seviyorum yaa aşkımı...Ama işte engeller var okul gibi sevdiceğimin yönünden ev yapmayı düşünüyor bunlar zaman alan şeyler...Ama desteğin için çok saol rahatladım vallahi...Demek ki iki keçi bir arada olurmuş:)

:hooray:
Aynı bizim gibi...
Bizde önce yeriz birbirimizi sonra hiç bir şey olmamış gibi herşey yolunda devam eder...İlk balta bu kadar değildi...Şimdi daha bir farklı sanki...Haklısın ya sahiplenmese dilediğin gibi takılm dese...Sonuçta birlikteyiz ve bu ciddi bir ilişki...Bu yıl okulum bitiyor...
Ben 89'luyum sevdiceğim 87'li...Geldikten 4 ay sonra 20 yaşında olucam o yılda okul biticek...Bende diyorum ki okul bitsin 2 veya 3 yıl içinde söz nişan evlilik hepsi olsun...Hayırlısı olur inşallah...ama değişmesinden çok korkuyorum...Aradaki sevgi saygı biterse ben ne yaparım?Bende az değilim hani inadım tuttu mu tutuyor...İkimizde çok inatçıyız ikimizdede gurur ön planda...Bazen ikimizde kırıcı oluyoruz...Ama sevdiceğim en güzel yanı çok sabırlı ve anlayışlı...Sanırım benim en iyi tarafımsa ne kadar kızarsam kızıyımm ona kıyamıyor olmamm...Şimdiki tek konumuz evlilik...Birde sanki yavaştan yavaştan hazırlıyor beni gibi geliyor...

aman be deli bana o günleri hatırlattın özlettin muhammedimi yawww.ne güzel keyfim yerindeydi yaw o bakışları gülüşleri geldi aklıma offffff offffffffff

ne değişmesi bende öleydim ki en son değişcek insan odur hiç değişmedi biraz ama ii yönde bana daha düşkün oldu daha çok sewmeye başladı aşkı her geçen günde artıyo

İnanmıyorum ya...
Ben 89 4 nisan aşkımda 87 28 kasım doğumlu...
Aynı benim gibi düşünüyorsun daha doğrusu bizim gibi...
Aşkımda bende zorları seviyoruz...
Öyle hep canım cicim ne söylesem tamam demesi beni sıkar...
Daralırım bunalırım...Arada böyle küçük atışmalar olucak ki birbirimizin değerini anlıyalım...Bizim bir kaç kuralımız var onlar sayesinde uzanmıyor aslında küslük...Hani kural değil de öle gelişti...Teli sıra sıra kapatırız...Hep kapatışta sıra kimde mevsuzu olur...Ben sende derim sevdiceğim yok sende derkaydirigubbakcemile2 Teli kapatan mutlaka seni seviyorum demeli ne olursa olsun küs olsak bile denmeli...Diğeride mutlaka karşılığını vermeli...Mesela bütün gün mesajlaşırken tartışıyoruz soğuk rüzgarlar esiyor...Aradığında sıra kimdeyse o seni seviyorum der...diğeride Karşılığını verir...Sonra dayanamayız zaten...Hemen barışırız...Çok seviyorum yaa aşkımı...Ama işte engeller var okul gibi sevdiceğimin yönünden ev yapmayı düşünüyor bunlar zaman alan şeyler...Ama desteğin için çok saol rahatladım vallahi...Demek ki iki keçi bir arada olurmuş:)
oluyo oluyo iki keçi bi köprüden geçiyo walla ne güzel ya bizde asla yatağa küs girmezdik güzdüz yerdik birbirimizi gece soklurdu koynuma bende sarardım onu.aşk engel tanımaz tatlım evi ikiniz edersiniz işte ne güzel walla.rahatlatabildimse ne mutlu

kız nekss seninde korkular başlamış değişirmi die falan
ilk yazmalarında özeniodum nekadar güvenio negüzel bi ilişki maşallah diyodum hatta ablamada anlatıodum seni ama işte zaman ilerdedikçe korkular da başlıo ilk başlarda bende senin gibiydim ama şimdilerde ise ya değişirse korkusu içindeyim tabi bu korkularında sonuna yaklaşıyorum yavaş yavaş ne acaib bişey yaa kademe kademe olgunlaşıo insan..ewliliğe hazırlıyor olabilir canım seninki seni sende hazır ol hayırlısı olsun senin için öptüm:1hug:

Canım ben kendime olmadığı kadar sevdiceğime güveniyorum...
allah onu karşıma çıkardığı için gerçekten çok şanslıyım...
Şu zamana kadar en ufak bir yanlışını görmedim...
Hani ağız alışkanlığıyla lan bile dese hemen özür diler...
Beni sahiplenmesi beni korkutuyor...
Aklımdan hep ya olmazsa diyorum tek düşündüğüm aileler...
O zaman büyük hayal kırıklığı yaşarım...
Sevdiceğimde biz istedikten sonra herşey olur...
Ben senle bir ömür geçirmek istiyorum diyor...
Çok seviyorumm ve zaten teklifine evet dedim...:eek:
Beni korkutan sevdiceğim değil çevremden gördüklerim burada yazılı olanlar...

ya bişey sorcam bende albüm eklemek istiyom oralara resim koymak istiyom nasıl oluyo banada öğretirmisinizzz

Canım ben kendime olmadığı kadar sevdiceğime güveniyorum...
allah onu karşıma çıkardığı için gerçekten çok şanslıyım...
Şu zamana kadar en ufak bir yanlışını görmedim...
Hani ağız alışkanlığıyla lan bile dese hemen özür diler...
Beni sahiplenmesi beni korkutuyor...
Aklımdan hep ya olmazsa diyorum tek düşündüğüm aileler...
O zaman büyük hayal kırıklığı yaşarım...
Sevdiceğimde biz istedikten sonra herşey olur...
Ben senle bir ömür geçirmek istiyorum diyor...
Çok seviyorumm ve zaten teklifine evet dedim...:eek:
Beni korkutan sevdiceğim değil çevremden gördüklerim burada yazılı olanlar...

gıss sen beni deli ettin sinirlerim hopladı yawww ben eşim için üniversiteyi bıraktım bütün ailemi karşıma aldım kıyametler koptu çok dayak yedik ikimizde çok zor kavuştuk walla ama korkma gerçekten ikinizde isterseniz olur bizimki olduysa herkesinki olur

oluyo oluyo iki keçi bi köprüden geçiyo walla ne güzel ya bizde asla yatağa küs girmezdik güzdüz yerdik birbirimizi gece soklurdu koynuma bende sarardım onu.aşk engel tanımaz tatlım evi ikiniz edersiniz işte ne güzel walla.rahatlatabildimse ne mutlu

Bizim gibi düşünüyorsunu ve uygulamışsınız ne güzel...
Bizimde tek dileğimiz ne olursa olsun yatağa küs girmemek ve asla ayrı yataklarda yatmamak...O kadar güzel hayalleri var ki umarım hepsi gerçekleşir...
Bizde öyle konuştuk canım eşyalar konusunda ben ev konusundada aşkım elinden geleni yapıcak...Valla ben şimdiden hazırlıklara başladımhihoyyyt

ya bişey sorcam bende albüm eklemek istiyom oralara resim koymak istiyom nasıl oluyo banada öğretirmisinizzz

canım kullanıcı paneline gir solda resimler ve albümler var oraya gir albüm ekle de sonra gözat diye yazı çıkıyo oradan bilgisayarındaki resimlerden koy değişiklikleri kaydet de tamam bu kadar

gıss sen beni deli ettin sinirlerim hopladı yawww ben eşim için üniversiteyi bıraktım bütün ailemi karşıma aldım kıyametler koptu çok dayak yedik ikimizde çok zor kavuştuk walla ama korkma gerçekten ikinizde isterseniz olur bizimki olduysa herkesinki olur

Kıss sinirlenme valla bak sen bana güzel örnek oldun...
İyiki karşılaştık...
Onun ailesi zaten beni başından beri biliyor...
Benimde babam dışında herkes biliyor...

Bak sana anlatiyim..Sevdiceğimle yaklaşık yıl önce tanıştık...
Arkadaş tavsiyesi msnden başlıyan arkadaşlık...Sonra ilk kez birlikte balık yemeğe gittik...Ben utancımdan yiyemedim sevdiceğimde ben yemedim diye yemedi...Sonra bana teklif etti...Ama ben daha önce kimseye evet dememiştim korkuyordum...Ve aşık olmadan asla diyordum...Sevdiceğimin tek sölediği şey saygı duyorum oldu...Ve arkadaş kaldık...bu süre içinde askere gitti...Haberleşiyorduk ama arkadaş olarak...Ki benim numaramı bile aylar sonra öğrendi...Neyse o kadar alışmışım ki haber almaya 1 ay eğitime gitmiş haber verememiş meraktan öldüm öldüm dirildim..Gecem gündüzüm o olmuştu...Gece dua ediyordum artık düşünmiyim uyumak istiyorum diyor...Yok aklımdan çıkmıyor...Sonra haber aldım ki eğitimdeymiş ve iyiymiş...Dünyanın en mutlu insanı ben olmuştum...2 ay duygularımla savaştım...Anladım ki seviyorum...Bir gün çarşı izninde msnde karılaştık...Abisi ablası bana slm sölemiş...Resim isedi gönderdim...Dedim biz neyiz neden merak ediyorlar...O zaman dedi sevgiliyiz mi desem şaşırırsın arkadaız mı desem şaşırısın bilmiyorum...Sen ne düşünüyorsan biz oyuz...Sen ne düşünüyorsun dedi?Elim ayağım birbirine dolandı ama her şeyi göze alarak seni seviyorum dedim...Onun bana açılmasından yaklaşık 9 a sonra...Ki bana ben seni unuttum da diyip intikamda alabilirdi...Aşkımda dedi ki bende seni çok seviyorum...Ve 16.03.2008 tarihinde başladık...Bu 11 gün sonra aşlıyalı daha 7 ay olucak...İzne geldi çok korkuyordum ya bir şey hissetmessem diye...Ama anladım ki deli gibi aşık olmuşum...3 kez görüştük ilk görüşmede tokalaşamadım bile çok utandım...Sabretti...2 ve 3 unutuşmazdı...2. buluşmada ilk kez elimi tuttu...Bndan da öteye gitmedi..Çok saygılı...Başından beri hep ciddi olduğunu söyledi...Ve şimdii kararımdan sonuna kadar eminim...Söz veriyorum e olursa olsun vazgeçmicemm...

X