Sevdiğini özleyenler buyurun

arkadaslar bu aralar sarkıya ihtiyacım var aynı seyleri dinle dinle bıktım artık varmı bizi anlatan paylasın bakemm

bişey duydum çok fenayım bilgisi olan warmı teskereler iptal edilmiş diolar doğrumu yaaa:a015:senağlama

neksciim az kalmış beaa bitmiş bitmiş :)

Şükür canım bitiyor şafak azaldıkça hasret özlem daha bir artıyor...
Ama insan bir yandan da çok mutlu oluyor...
Darısı hepinizin başına...

Bu arada kızlarr size bir şey danışıcam...
Şimdi sevdiceğimle konuşuyorduk konu evlilikten açıldı bende şaka olsun diye daha ortada teklif filan yok ama neyse dedim...
Sevdiceğimde dedi ki askerde mi yapıyım aşkım teklifi olur mu öle şey dedi...
Sonrada istersen yaparım dedi...
Ben yapamaz sandımm ama cesaret edemez gibi geldi...
Ama direk aşkım benimle evelnir misin dedi:eek::asigim:
Şok oldum kızlar elim ayağım dolandı birbirine...
Ne diyeceğimi şaşırdım...Ya şaka yapma filan dedim...
Ben ciddiyim dedi...En azından ne kadar ciddi olduğumu anlarsın dedi...
Bende 45 dk sonra o kadar dil döktüm vazgeçmedi...
Hatta aşkım istemiyorsun galiba hemen cevap verme düşün dedi..:1shok:
Bende dedim ki ikimizin ailesininde onayını aldıktan sonra doğru zaman geldiğinde olabilir dedim...

Ama çok korkuyorum ciddiye biniyor...Okul 1 yıl uzar diye düşünüyordum...Ama sınıfıda geçmişim...Bu yıl okul engelide kalmıyor...Ama ben artık sevdiceğimin her hareketini inceler oldum...Dün bana canın nasıl isterse öle yap dedi...Kötü niyetli sölemedi ama...Ben ona bile taktım...Dedim sen evlenincece böyle olursun...Çok kabasın ben korkmaya başladım dedim...Cidden korkuyorum...Ne yapıcam ben şimdi yaa?

Şükür canım bitiyor şafak azaldıkça hasret özlem daha bir artıyor...
Ama insan bir yandan da çok mutlu oluyor...
Darısı hepinizin başına...

Bu arada kızlarr size bir şey danışıcam...
Şimdi sevdiceğimle konuşuyorduk konu evlilikten açıldı bende şaka olsun diye daha ortada teklif filan yok ama neyse dedim...
Sevdiceğimde dedi ki askerde mi yapıyım aşkım teklifi olur mu öle şey dedi...
Sonrada istersen yaparım dedi...
Ben yapamaz sandımm ama cesaret edemez gibi geldi...
Ama direk aşkım benimle evelnir misin dedi:eek::asigim:
Şok oldum kızlar elim ayağım dolandı birbirine...
Ne diyeceğimi şaşırdım...Ya şaka yapma filan dedim...
Ben ciddiyim dedi...En azından ne kadar ciddi olduğumu anlarsın dedi...
Bende 45 dk sonra o kadar dil döktüm vazgeçmedi...
Hatta aşkım istemiyorsun galiba hemen cevap verme düşün dedi..:1shok:
Bende dedim ki ikimizin ailesininde onayını aldıktan sonra doğru zaman geldiğinde olabilir dedim...

Ama çok korkuyorum ciddiye biniyor...Okul 1 yıl uzar diye düşünüyordum...Ama sınıfıda geçmişim...Bu yıl okul engelide kalmıyor...Ama ben artık sevdiceğimin her hareketini inceler oldum...Dün bana canın nasıl isterse öle yap dedi...Kötü niyetli sölemedi ama...Ben ona bile taktım...Dedim sen evlenincece böyle olursun...Çok kabasın ben korkmaya başladım dedim...Cidden korkuyorum...Ne yapıcam ben şimdi yaa?

seviyosan ne var kıs bunda evet demişin zate düğün var düğünnnkaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

aman be nekks düşündüğün şeye bak ya bahane bulma çocuğa o askerde zaten stresli bide sen nazlanınca öyle demiştir napsın orda zaten emir altında bide senin nazınımı çekecek he de walla bak ben evliyim hiç pişman değilim evlenmeseydim bu günleri yaşamasaydım pişman olurdum.inan bana en güzeli evli olmak ozaman herşey daha farklı daha güzel daha heycanlı.sen onunsun oda senin.varmı daha güzeli yaw. hala ne düşünüyon evet de tabiki

seviyosan ne var kıs bunda evet demişin zate düğün var düğünnnkaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Çok seviyorum...:eek:
Onu bir ömür beklemeyi göze alacak kadar...
Ama her hareketini inceler oldum ya...
Böle ağzından çıkıcak her söz söylediği her kelime...
Acayip bir şey oldum kızlar...
Sevdiceğimide kırmak istemiyorum...
Ama dün cidden korktum evlilikle ilgili düşüncelerimi açıklayan bir sürü mesaj attım...
Sevdiceğimde dedi ki aşkım kötü niyetli sölemedim ama kaba oldu özür dilerim bir daha olmaz...Yok dedim korktum ben istemiyorum evlilik filan...Ne yapalım yani bitirelim mi dedi...Ne düşünüyorsun anlamıyorum ki dedi...Ses tonu değişti..İçim gitti...Gönlünü almak için elimden geleni yaptım...ama çok kafama taktım bu olayı...Hehehe gözüm hep çeyizlerde ne alınır neye gerek vardır...Ki hiç bir şeyim yok:) Okul uzar diyordum şükür uzamadı...Gelmesine az kaldı...Teklif edildi...Gerçi ailene söleme sakın dedim...Kendi başımıza karar vermiş gibi olmasın...Ki ha diyince istemeye gelemezler okul biticek...Sakin olmalıyım eskisi gibi davranmalıyım...Oy oyyykaydirigubbakcemile

X