Sevdiğini özleyenler buyurun

İnanmıyorum ya benimde aşkım aradı kızlar...
Koğuşta nöbetteymiş konuşuyoruz...

bu mesaji yazdim pesinden aşkım aradiiiiii 3 dakka bile olsa duydum senini bitanemin Şeniz

ayy bende bugün askımla konuştum msnde sacları dikmiş çok yakışıklıda olmuş allahım nasıl öpesim koklayasım geldi şöle yanımda olacaktı sıkı sıkı verecektim be yaw 10dan 12 ye kadar konuştuk msnde daha sonra arkadasları biraz dolasalım demişler yazık bütün gün askeriyede dısarı yüzü görmüolar bide bir süreden beri dışarı izinleride kapalıydı izin verdim git dolaş askım dedim kuzummm benimmm keske yanında olabilseydimmmm

oh ne güzel yaww didosh benimki kapatalı çok oldu ama komşunun çocuğu geldi onun ödevi yapıyoz benim dizide kaçıyo bu arada yawww nekkss yaz anam bencvp veririm arada

olsun şekercim duymussun ya sevdiginin sesini oda yeeterrr :asigim:

eheuheuh hadi sana kolay gelsin iyi dersler naniknanik

ohhh seninki daha iyiymiş walla bide ben konuşsam diyon bide bende sandım hiç görüşmedin bugün kaydirigubbakcemile3

ohhh walla en güzel hem tlf konuşuyonuz hem msn bizde ne msn war nede tlfff :1no2f offf askerliğide ben yaptım haaasenağlama

kız nesli allah korusun bikaç ay sonra bende senin durumuna düşebilirim fikri bile korkuturken yaşamak ne zordur kimbilir allah sabır versin canım inş seninkide gelecek bak ne güzel

kıss nerde benim tertipler yawww tek kaldım yaww

geldim tertiiiiiippkaydirigubbakcemile5

selam kızlar... bende çok mutluyum bugun

aşkımla konuştum sesi çok iyi geliyordu
çok rahatım dedi makara geçiyor günler dedi..

daha da sevindim tabi..şimdi 11-1 nöbetinde canımın içiŞeniz

ohhh walla en güzel hem tlf konuşuyonuz hem msn bizde ne msn war nede tlfff :1no2f offf askerliğide ben yaptım haaasenağlama

canım nerde senin askerin?

nasıl tel yok çarşıya çıkamıyomu msn için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…