Sevdiğini özleyenler buyurun

çok bunaldım valla yaaa.napcağımı bilemiorum.ağlıycam ağlayamıyorumda...

bende cnm bende anliyorum seni
bide 7 günden sonra ayrılmak cok kotu koydu.. gittigi zmndan bile daha kötü oldum
sanki gelince askerlik bitti kavustuk sandım, bu kdarmış sandım senağlama

Sen bilemezsin ne cektiğimi, Yokluğun bana Sevgilim
Bitmez sorular, Uzar geceler, O düşünceler, üzüntüler.
Sen gençliğimin büyük parçası Sen gençliğimin anlamı
Biz neler neler yaşadık beraber,Kalın bir roman kitap gibi.
Sen gittiğin an, çaresiz kalır,Aklım karışır rahat edemem.
Moralim bozulur, canım sıkılır,Sen bilemezsin daha neler.
Bak ne diyorum, gizlemiyorum,
Sensiz yaşamak zor geliyor bana.
Her an içimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum Seviyorum.
Sensiz yasayamam, sensiz hic olamam,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an icimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum Seviyorum.
Ve o an gelirde,iste o an, ben yasayamam
Hangi yönünü cok seviyorum,
Biliyormusun sevgilim.
Biraz icince, basin dönünce,
Anlatinca bana o halini.
Sonra dalinca, derin bakisinca,
Gözlerindeki o sevinc.
Bana sarilinca, sonra sorunca,
Ne kadar Seni Sevdigimi
Sen gittigin an, biter cesaretim,
Uzar hederflerim, haylarime
Bitmez sorular dinmez kederim,
O düsünceler üzüntüler.

dinleyip dinleyip agliyorum senağlama

çok sağol inş tatlım ya çok dua ediyorum walla ya benimki dağcı komando bide direk doğu demiş komutanları bi şans bekliyorum yüzüme gülsün die bi umut işte inş çıkmaz

doğru bencede direk doğu olur bide şimdi kuzey ırağa teskere çıkaracaklar hakkınızda hayırlısı olsun ne diyim

saol canımm hepimizinkini inş gene aralarında en şanslı benim baksana çoğunun ki yeni gitmiş bazısının ki gidecek bana bizim 23 günümüz kaldı ohh be bende kendimi böle awutuyorum

off kızlar yaa çok canım sıkılıo hayırdır inşallah acayip bunaldım tatil bitti ondan mıdır? nedir?

bak ikimizde aynı anda yazmışızz valla ya ne bu sıkıntı be:1no2:

bilmiorumki kötü bişey olmaz inş cnm... sanırım tatil bitio die bi bunalım hali geldi bana....
valizimide hazırladım... bayramda aşkımda yoktu yanımda geldim onu göremeden gidiorum gene:1no2:senağlama sanırım hepsi etken...

doğru bencede direk doğu olur bide şimdi kuzey ırağa teskere çıkaracaklar hakkınızda hayırlısı olsun ne diyim

sağol canım doğru bide şu var seneye ekimde sınır ötesi var hani askerler 1 yıl dolunca operasyonlara katılıyomuş hemen ustalığa geçer geçmez dağa çıkartmazlarmış zaten seneye ekimde bizim 1 yılımız dolmuş oluyo yani dağa çıkmaya hazır tamda sınır ötesine denk geliyo yani işte ondan korkuyorum ben sınır ötesine götürürlerse naparım ya aynı şey didosh oges nil88ay hozefin içinde geçerli

walla benimkininde 1 senesi dolmamıştı doğuya düşerse mecbur çıkarırlar zaten o yüzden bu kadar şehit weriyoz eğitimi tam oturmamaış bile olsa operasyona weriyolar

ewt işte askerde onun için göremedim ühühühü...onun için üzgün ayrılıorum şehrimden ühüühühüh

kızlar sıkmayın canınızı gitmezler öle bişey olursa uzmanları gönderirler bence...
heleki daha yeni gitmiş askerin orada ne işi war yaa... yemmi gönderecekler onları oraya...

X