Sevdiğini özleyenler buyurun

kızlar hepinize günaydın hepinizin bayramı mübarek olsun rabbim en tez zamanda cümlemizi sevdiklerimize kavuştursun inşallah

alla alla çıkması lazımdı neden olmadıki? canım your link mi öyle bişey yazıo onu tıkla senin yapmış olduun sayaç çıkacak bi sayfada o sayfanın adres çubuğunda yazan linki kopyala ve profili düzenledeki kilo çizelgesi bölümüne yapıştır bukdr

bak dediğin herşeyi yapıyorum yourlinki kopyalayıp yapıştırıyorum bu seferde üstüne koyduğum simge çıkkmıyor

bak dediğin herşeyi yapıyorum yourlinki kopyalayıp yapıştırıyorum bu seferde üstüne koyduğum simge çıkkmıyor

onu kopyalamayacaksın cnm yoru linke tıkla! senin sayacın olduu bi expolerer sayfası açılacak orda adres çubuğundaki linki alıp kopyalayacaksın!:1hug:

,ii geceler kızlarrr birgün daha bitti bug
n 226 gün bitti çok şükür bugünüde bitirdik allahın izniyle bütün günier böyle biticek ii geceler.

kızlar hepinize günaydın umarım iyisinizdir askerleriniz iyidir rabbim hepsini korusun tez zamanda sevdiklerine kavuştursun. bizim bugün biten;296 kalan 164 çook az kaldı diyor eşim ama geçmiyor günler o olmayınca dünyam olmayınca

günaydın herkese:)
geçiyor cnm geçiyor zmn...ama içimizi acıtarak geçiyor
gdünyam çıkmış sayacın tam gözüküo olmuş bu sefer:)

günaydın herkese:)
geçiyor cnm geçiyor zmn...ama içimizi acıtarak geçiyor
gdünyam çıkmış sayacın tam gözüküo olmuş bu sefer:)

sanada günaydın bitanem nasılsın askerimiz nasıl umarım iyidir.dediğin gibi zaman geçiyor ama çok fazla acıtıyor içimizi.canımızı yakarak geçiyor.hasretle özlemle sayılarla boğuşarak geçiyor.bu sefer becerdim sayacımı yaptım.patişin dediği gibi konuşabilirm artık

eet güsel olmuş tatlım sayacın:lepi:
ben iyiyim ne olsun, senden ne war ne yok cnm?
çok cnm sıkılıo,bunalıorum...hava çok güsel ama cnm bişey yapmak istemio. ewde durduumda ise afakanlar basıo oysa aşkım burada olsa gezerdik onunla eğlenirdik... tatilim ölü bi tatil olmaz hareketli olurdu... askerimde iyi çok şükür seninki nası şekerim... umarım herşey yolundadır

iyi olmaya çalışıyorum diyelim patiş,sorma benimde canım çok sıkılıyor havada yağmurlu dahada sıkıcı oluyor.bende eşim burda olsaydı gezerdk eğlenirdik bişeyler yapardık diye geçiriyorum aklımdan.benim tatilimde kötü geçti eşimden ayrı ilk bayramımdı bu benim
oda orda bensiz ilk bayramını geçirdiği için burak tabi ama çok şükür rabbime sağlığı yerinde
iyi dünyam.herşey yolunda çok şükür rabbim cümlesini korusun tez zamanda gelsinler

kafam yerinde bile değil isimleri bile karıştırır oldum gördünmü.özür dilerim nastasia

kızlar meraba benim bilgisyr kafayı yedi kendi kendine kapanıyo tam yazarken gidiyo açılmıyo eğer bozulursa uzun bi süre yazamam siz olmadan napcam ben ya inş bozulmaz size öyle alıştımki hep merak ediyorum sizleri bilg. oladığı zamanlarda eğer yazamazsam kib üzülmeyin sakın allahım korusun sizide askerlerinizide inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…