Sevdiğini özleyenler buyurun

üfff yaaa güya msne geldi, ailesi akrabası derken bana hiç sıra gelmio:KK43:
güya cam açıp konuşacaktık:KK43:
birasdanda waktim bitti die gider:KK43::KK43:
bayram zmnı bütün sülaleyle konuşuo off off...
ben akrabalarıma onunla msnde konuşcam die gitmedim ama

aynı şeyleri ben de yapıyorum
bazen fedakarlık gerekiyo cnm biz kızlar böleyiz:asigim:
birazdan sıra sana da gelir şekerim

cnmm o anı anlatamam varya o kadar farklı kii heyecandan ölücem sandım
uzaktan görünce gülümseyerek hızla yürüdüm bi sarıldık millet bize baktı :))
sonra öptüö öptümm:eek:
aylardır tabii yanında onunla yürümedin yeniden başlamış gibi oluyosun..
sonra da aklına geldikçe sarılıyosun bakıp bakıp gülüyosun kaydirigubbakcemile3

ayyy çok güsell ya inş bende o günleri görürümyaaaaaaa

şu resme bayılıyorum kıslar :)))
komik3wf4.jpg

sen varya adamı öldürürseün. ne kadar romantk bi foto ooo...
sen nerden buldun bunu

canım ben bişey sorcaktım
Ben sevgilimden ayrıldım 1 ay oldu kendisi askerde
Geçen gün bayram şekeri alırken çok üzüldüm çünkü portakallı şekerleri çok severdi bende her bayram götürürdüm ona. Acaba bu bayram da göndersem diye aklıma geldi biliyorum sevinir ama belki barışırız diye de ümitlenmesini istemiyorum.
Ne yapsamki:uhm:

ayrılmışsanız gönderirsen beni hala düşünüyo demek ki diye düşünür
düşündüğüne göre sen bitirmemşsin ki ilişkiyi

Bitirdim ama hala düşünüyorum işte.Onun da aklındayım biliyorum çünkü arıyo beni konuşuyoruz ben o üzülmesin istiyorum arık çünkü askerde.Sevinsin diye böyle bişey düşünmüştüm ama ümitlenmesini de istemiyorum

ümit verici bişi olur bu yaptıgın bence bitirme nedeninizi bilmiyorum ama bi ümit varsa gönder derim

Aslında o da biliyo artık birlikte olamayacağımızı çünkü anlaşamıyoruz artık mutluluktan çok üzüntü veriyoduk birbirimize.İkimiz de çok anlayışsız davranıyoduk birbirimize.En son da bana küfretmesi olayı bitirdi zaten.Bu yüzden artık ben bitirdim kafamda tekrar bişey olamaz aramızda, sadece o üzülmesin istiyorum mutlu olsun istiyorum
Bayramda da tekrar aklıma geldi üzüldüm ama göndermesem daha iyi sanırım

hımm hakaret var olayın içinde o seni üzmüş sen hala onu düşünüyosun ve üzülmesin diye konuşmayı sürdürüyosun.anlayamadım cnm.senin tercihin tabii

Aslında dışardan bakınca bi arkadaşımın başına gelseydi böyle bişey dını bile anma derdim ama öyle olmuyomuş. Aslında o da çok üzgün, çok pişman oldu öyle bişey yapığına işte bu yüzden ve askerde olduğu için biraz yumuşadım aradığında konuşuyoruz filan arkadaş gibi ama eskisi gibi olamayız o da biliyo bunu zaten. Neyse canım vaktini aldım çok teşekkür ederim

affedilmez bişi diilse seviyo gibisin sevenler ayrılmasın yaa
üzülüyorum ben . kendinize acı çektirmeyin
karışmak gibi olmasın :)
ne demek cnm her zman açığım

selam arkadaslar ben yeniyim burada sevdiğim askerde burada güsel günler gecirweceğimize inanıyorum sevgilerimle

X