Sevdiğini özleyenler buyurun

benim sewgilim adanada asker cnm...
Izne gelemiyecek benimki de... Izin alıpta buraya bana ailesine alışıp geri dönmek zor olacakmış. Onun için izin düşünmedi bile

onu doğru düşünmüş işte alişip gitmek çok çok zor oluyor.sende onunla beraber gitmek istiyorsun. Sağ salim gönderdik sağ salim kavuşmayi nasip eder rabbim inşallah.

biz de her bayram görüşürdük bu bayram da görüşebilcez izine gelicek
ama kurban bayramında göremiycem ben de ne yapalım katlancaz
ne de olsa gelip geçici bi durum inşallah
şükredelim ki geçici ya kalıcı olsa allah korusunnn:1no2:

cici kiz ne sorucam sana imzanla beraber bir yazida var orda askerimi bekliyorum diye ben de öyle bir yazi yazmak istiyorum am çikmiyor nedeni ne olabilir

amin cnm inş hepimiz askerlerimize sağ sağlim kavuşuruz...
yemin töreninden sonra onu orada bırakıp gelmek okdr koyduki bana... ayrılasım gelmedi hiç

yeniden yapmak gerek geliş tarihini bi yaz bende el atıyım şu işe artk :)
ve ne yazmak istiyosun söle bakim

kızlar aşkımla konuşuyorum şu an msnde

32 gün sonra görebildim bi tane mi..

resimlerini de attı bana ...nasıl da yakışmış canımın içine o kıyafetler..Şeniz
çoook mutluyum:lepi::dance::teytey::sm_cool:

kızlar aşkımla konuşuyorum şu an msnde

32 gün sonra görebildim bi tane mi..

resimlerini de attı bana ...nasıl da yakışmış canımın içine o kıyafetler..Şeniz
çoook mutluyum:lepi::dance::teytey::sm_cool:

canım yaa,
ne kdr şanslısın ben konuşamıorum aşkımla
inş bi an önce kavuşursun:1hug:

kızlar onlar için çok zor gerçekten aşkımın canı baklava istemiş az önce aradı:KK43:
ama elim kolum bağlı nası alıp göndereyim ki:KK43:

22 kaydirigubbakcemile2

canım sevdikten sonra yaş hiç mühim değil bak bende 19 yaşındayım ama 15 aylık evliyim eşim askere gideli 33 gün oldu şafak 427 daha yeni yani hiç pişman olmadım eğer evlenmezsen ve seviyosan ilerde pişman olursun çünkü allah korusun inş ona bişi olursa ve o güzel anları onunla paylaşamazsan bi de ne bilim çok değerli bu günler işte bana göre öyle yani ben evlenmemiş olsam çokk pişman olurdum ama şimdiye kadar asla bi pişmanlık yaşamadım ve aslada yaşamam çünkü onunla herşeyini paylaşıyorum bana en çok ihtiyacı olduğu dönemde yanındayım bana sen komando karısısın başın dik gönlün rahat olsun gururlu ol diyor ne bilim canım ya bence sende yaşamalısın kaydirigubbakcemile5:1hug::nazar:a.s

emel şimdiki imzamı görüyorsun ya onun gibi olsun,5 ay 18 gün kaldı gelmesine mesaj olarakta dünyamla kavuşmama diye yazarmısın.yardımın için şimdiden sağol:1hug:
as1cERM0g411220MTAyNTQwbHwyMDY4NDVsfG R1bnlhbWxhIGthdnVzbWFtYQ.gif

ya yazmıştım ama görünmüyor yazı,kendime yaptığım adresten yapsam olmaz mı canım?

Kızlar günaydın...Kuzumun yemin törenine birgün önceden gittim.Öğlen 1den akşam 20.30a kadar yanındaydım.Ertesi gün komutanlarıyla konuştum ve törenden sonra kuzumu çıkardım.Nişanlısıyım diye uzaktan geldim diye yolladılar.Şimdi istanbuldayız beraber.Hiç stres yapmaya gerek yokmuş çok rahat çıkardım.

Kızlar günaydın...Kuzumun yemin törenine birgün önceden gittim.Öğlen 1den akşam 20.30a kadar yanındaydım.Ertesi gün komutanlarıyla konuştum ve törenden sonra kuzumu çıkardım.Nişanlısıyım diye uzaktan geldim diye yolladılar.Şimdi istanbuldayız beraber.Hiç stres yapmaya gerek yokmuş çok rahat çıkardım.

ben sana dememişmiydim hoozefincim cok sıktın kendini iyi askerinle görüşebildiğinize sevindim :teselli:

X