Sevdiğini özleyenler buyurun

Canım imzan çok güzel olmuş.Nasılsın görüşmeyeli?

canım sağol iyiyim sen nasılsın bugün biraz uykusuzum dün gece eşimin nöbeti vardı konuşmak için onun bitmesini bekledim biraz geç yattım mahmurluk var biraz üstümde okadar çok şükür idare ediyoruz sayılarla boğpuşuyoruz sen nasılsın neler yapıyorsun.imza için sağol da benim sizinkinde çıktığı gibi yazım çıkmıyor

Bizim de öyle olacaktı ama babam izin vermedi,önce askerlik dedi.O yüzden askere gitti o da hemen.ama ben evliyken gitmesini isterdim.
bende öyle olsun istiyorum ama evlenince asker yolu beklemek zor diyorlar. bide baksana uzun da olsa kısada olsa askerlik askerlik yani. şimdiden dokunuyo valla ne yalan söyleyeyim. ben şimdi bu kadarcık ayrılığa salya sümük oluyorum o zaman ne olurum kimbilir :nazar:

bende öyle olsun istiyorum ama evlenince asker yolu beklemek zor diyorlar. bide baksana uzun da olsa kısada olsa askerlik askerlik yani. şimdiden dokunuyo valla ne yalan söyleyeyim. ben şimdi bu kadarcık ayrılığa salya sümük oluyorum o zaman ne olurum kimbilir :nazar:
Canım benim,şimdiden düşünme askerliği,İnşallah batıya çıkar,hem belki kısa dönem olur.Hem doğuya da gitse çok gurur verici bir şey,sevdiğinin ülken için çalışması insana gurur veriyor.

canım sağol iyiyim sen nasılsın bugün biraz uykusuzum dün gece eşimin nöbeti vardı konuşmak için onun bitmesini bekledim biraz geç yattım mahmurluk var biraz üstümde okadar çok şükür idare ediyoruz sayılarla boğpuşuyoruz sen nasılsın neler yapıyorsun.imza için sağol da benim sizinkinde çıktığı gibi yazım çıkmıyor
İstersen sen bana bilgileri ver,ne zaman geleceğini ve ne yazılacağını,ben yapayım sana.

evlenince çok zor kızlar asker yolu beklemek ben 17 aylık evliyim eşimi 9 aydan beri bekliyorum ve daha 5 ay 18 günümüz var geçicek bende senin dediğin gibi salya sümüğüm hergün

_sel_ cigim düşünme her şey sırasıyla yaşanmak zorunda ama askere gitmeden evlenme derim
haklısın tabi, ama askere gitmesini beklersem düğünümüz 2010u buluyo.
o da uzun bi zaman.
biz birbirimizi çok özlüyoruz, bide çok aşığız
love0069ub9.gif

yani evlenelim askerlikte bi ara olur diye düşünüyoruz benneyaptımki

haklısın tabi, ama askere gitmesini beklersem düğünümüz 2010u buluyo.
o da uzun bi zaman.
biz birbirimizi çok özlüyoruz, bide çok aşığız
love0069ub9.gif

yani evlenelim askerlikte bi ara olur diye düşünüyoruz benneyaptımki

öyle de bekliyceksin böyle de bekliyceksin sonuçta
bence aynı yatakta yatmaya alışmadan önce gitsin gelsin
bizim de evlenmemiz ozamanları bulacak nabalım bekleriz ama beklemenin bölesi daha iyi emin ol

İstersen sen bana bilgileri ver,ne zaman geleceğini ve ne yazılacağını,ben yapayım sana.

emel şimdiki imzamı görüyorsun ya onun gibi olsun,5 ay 18 gün kaldı gelmesine mesaj olarakta dünyamla kavuşmama diye yazarmısın.yardımın için şimdiden sağol:1hug:

emel şimdiki imzamı görüyorsun ya onun gibi olsun,5 ay 18 gün kaldı gelmesine mesaj olarakta dünyamla kavuşmama diye yazarmısın.yardımın için şimdiden sağol:1hug:
Tamam canım,ama çıkmam lazım şimdi.Hoşcakalın,malum bayram hazırlıkları.annem alışverişe gidelim diyor,daha duş alıcam.Görüşmek üzere.

Tamam canım,ama çıkmam lazım şimdi.Hoşcakalın,malum bayram hazırlıkları.annem alışverişe gidelim diyor,daha duş alıcam.Görüşmek üzere.

tamam canım,doğru haklısın bayram hazırlığı ben bu sene yalnız olduğumdan hazırlıklara felan bakmıyorum hiç dünyamsız bir bayram geçiricem buruk bir bayram yani k.i.b allaha emanet olun sende askerinde. yardımın için sağol şimdiden

öyle de bekliyceksin böyle de bekliyceksin sonuçta
bence aynı yatakta yatmaya alışmadan önce gitsin gelsin
bizim de evlenmemiz ozamanları bulacak nabalım bekleriz ama beklemenin bölesi daha iyi emin ol
öyle ama bebekim ben 14 aydır nişanlıyım zaten bide 2010 düşünsene.
ya biz ne desek boş sanırım hayırlısı olsun
9.gif

X