Sevdiğini özleyenler buyurun

öyle ama bebekim ben 14 aydır nişanlıyım zaten bide 2010 düşünsene.
ya biz ne desek boş sanırım hayırlısı olsun
9.gif

yaşın kaç cnm
biz de 3seneden fazladır beraberiz

öyle ama bebekim ben 14 aydır nişanlıyım zaten bide 2010 düşünsene.
ya biz ne desek boş sanırım hayırlısı olsun
9.gif

canım her konuda haklısın ama evliyken asker yolu beklemek çok zor dayanamıyor insan bak örnek ben varımı burda 17 aylık evliyim eşim 9 aydan beri yok yanımda tek avuntum eve gidince resimleri hatıraları oluyor.düşünsene evlendikten 8 ay sonra askere gitti ona doyamadan daha yani anlıyacağın zor bben hergün salya sümük ağlıyorum

günaydın kızlar nasılsınız?
harika bi gün değil mi?
aşkımdan uzakta birgün daha başlıyor, sabah gözlerimi onsuz bir güne açtım gene...
ama olsun onsuzluğumu düşüneceğime, bir günün başladığına biteceğini düşünüyorum...şafaktan bir gün daha çıkaracağıma seviniyorum...

kıs hava kapalı soluk harika mı gün valla burda böle
insnaın içi kararıyoo

benimde içim karamış durumda kendimi rahatlatıyorum napayım:CüvCüv:
ztn biras önce kışlıklarımı çıkardım dolabıma yerleştirdim bunalıma girdim...
kendimi avutuorum işte böle naparsın:1no2:

benimde içim karamış durumda kendimi rahatlatıyorum napayım:CüvCüv:
ztn biras önce kışlıklarımı çıkardım dolabıma yerleştirdim bunalıma girdim...
kendimi avutuorum işte böle naparsın:1no2:

bende yandım desenize kızlar bende eşimi özledim hemde çok kalan 168 gün bayramı onsuz geçiricem

bende yandım desenize kızlar bende eşimi özledim hemde çok kalan 168 gün bayramı onsuz geçiricem

bende sewgilimi çok özledim cnm...
iki bayram geçireceğim sewgilimden ayrı... ama olsun sonuçta seninki kdr zor deil... ztn ailemle bayramlaşma falan filan... onun için genellikle bayramın 2.ve 3. günü görüşürdük... ama senin durumun daha zor güselim... ewliyken asker yolu beklemek sewgilim askere gitmeden kolay gelirdi bana... ama yaşayınca gördümki çok ama çok zor olurmuş...allah sabır ve kolaylık versin tatlım sana...

bende sewgilimi çok özledim cnm...
iki bayram geçireceğim sewgilimden ayrı... ama olsun sonuçta seninki kdr zor deil... ztn ailemle bayramlaşma falan filan... onun için genellikle bayramın 2.ve 3. günü görüşürdük... ama senin durumun daha zor güselim... ewliyken asker yolu beklemek sewgilim askere gitmeden kolay gelirdi bana... ama yaşayınca gördümki çok ama çok zor olurmuş...allah sabır ve kolaylık versin tatlım sana...

bende dünyamı özledimmmm hemde çokkkkk.beni anlayan biri olduğuna sevindim sonunda bende dediğin gibi eşimden ayrı bir bayram geçiricemevliyken asker yolu beklemek çok çok zor o sabrı rabbim cümlemize versin sizin şafak kaç?

benim yaşım 29 cici kız eşimde 30 yaşında.kaç yaşında olursan ol özlem her yaşta zor be canım17 aylık evliyim ve evlendikten8 ay sonra eşimden ayrılmak zorunda kaldım mecburen kaldı 168 günümüz

ondan sormadım yaw yaşını mrk ettim büyükmüşsün

bende dünyamı özledimmmm hemde çokkkkk.beni anlayan biri olduğuna sevindim sonunda bende dediğin gibi eşimden ayrı bir bayram geçiricemevliyken asker yolu beklemek çok çok zor o sabrı rabbim cümlemize versin sizin şafak kaç?

biz de her bayram görüşürdük bu bayram da görüşebilcez izine gelicek
ama kurban bayramında göremiycem ben de ne yapalım katlancaz
ne de olsa gelip geçici bi durum inşallah
şükredelim ki geçici ya kalıcı olsa Allah korusunnn:1no2:

biz de her bayram görüşürdük bu bayram da görüşebilcez izine gelicek
ama kurban bayramında göremiycem ben de ne yapalım katlancaz
ne de olsa gelip geçici bi durum inşallah
şükredelim ki geçici ya kalıcı olsa Allah korusunnn:1no2:

ne güzel şanslısın izine geliyormuş bizim o şansımmız maalesef ama senin adına çok sevindim rabbim ayırmasın canım.dediğin gibi çok şükür geçici bir durum ya kalıcı olsaydı.benim eşim manisada arkadaşın nerde görev yapıyor şafak ka.ç

benim sewgilim adanada asker cnm...
izne gelemiyecek benimki de... izin alıpta buraya bana ailesine alışıp geri dönmek zor olacakmış. onun için izin düşünmedi bile

X