Sevdiğini özleyenler buyurun

tatlım daha şimdi belli değil üç ay acemilik yapacak daha 2 ayımız var ustalığa sanırım kasımın sonunda belli olur ama ben hazırım yani bizimki doğuya gidecek özel tim seçtiler eşimi özel yetiştiriliyo komutanı hakkari yada şırnak demiş

benmki de 3 ay yaptı özel timdeydi
bana hep dogu diyodu sayıyodu tunceli hakkari şırnak fln kapattıktan sonra aglıyodum
sonra urfa çıktı antep sınırında ve şimdi kantincilik yapıyo hihoyyyt
yani hiç belli olmaz cnmm

şimdilerde tabii bu dediğim
ilk zamanlar uff acemilikte çok fenaydıı konuştuktan sonra oturup aglıyodum
bugün çok süründük çok koştuk yoruldm her tarafım yara oıldu fln diyodu
bi de kesin doguya düşcez hazırlıklı ol dedikçee senağlama

canım ben kendimi avutuyorum bunlarla çok güçlüdür eşim hiç belli etmez üzüntüsünü ama dayanayıp anlattığı yada anlatmaya mecbur kaldığı şeyler oluyo tabi anlattımya geçen ayağı çıktıda bir hafta süründürdüler şişti mosmor oldu bakmadılar revire çıkartmadılar törenden sonra eve getirince çıkıkçıya sokturduk askeriyenin bi ferdi ama yine biz sağlığını düzelttik sözde askere dışarda dokunmak yasak ama ilgilenen yokki mecbur kaldık daha neler oluyo neler garibim neler çekiyo bunlarda tesellimiz oluyo işte

benmki de 3 ay yaptı özel timdeydi
bana hep dogu diyodu sayıyodu tunceli hakkari şırnak fln kapattıktan sonra aglıyodum
sonra urfa çıktı antep sınırında ve şimdi kantincilik yapıyo hihoyyyt
yani hiç belli olmaz cnmm

ayy ağzından bal damlıyo gülüm yaa inş zaten dayanamıyorum urfa felan çıkarsa taşınıcam oraya

tatlım daha şimdi belli değil üç ay acemilik yapacak daha 2 ayımız var ustalığa sanırım kasımın sonunda belli olur ama ben hazırım yani bizimki doğuya gidecek özel tim seçtiler eşimi özel yetiştiriliyo komutanı hakkari yada şırnak demiş

allah kolaylık versin cnm,
sağ sağlim kavuşmayı nasip etsin inşallah tatlım

ayy ağzından bal damlıyo gülüm yaa inş zaten dayanamıyorum urfa felan çıkarsa taşınıcam oraya

o ne derse desin bi umut vardı zaten içimde ki umutsuz yaşanmaz
bize şans güldü ufra diger yerlerin yanında batı sayılıyomuş
keşke öle bi yer çıksa sana da cnm umudunu kaybetme

ya komutanlar bi de en kötüye hazırlıklı olsunlar diye en kötüsünü sölüyolar
sonra iyi bi yer çıkınca seviniyosun
sevdicegimin yetiştigi yerde yedi tim vardı
altısı tunceli hakkari şırnak gibi yerlere gitti bi bizimki urfa oldu
inanılmaz bu Allahın bi lutfu
o kadar çok şükrettim ki........

ya komutanlar bi de en kötüye hazırlıklı olsunlar diye en kötüsünü sölüyolar
sonra iyi bi yer çıkınca seviniyosun
sevdicegimin yetiştigi yerde yedi tim vardı
altısı tunceli hakkari şırnak gibi yerlere gitti bi bizimki urfa oldu
inanılmaz bu Allahın bi lutfu
o kadar çok şükrettim ki........

allahım hiç bozmasın inş canım arkadaşım benim bana diyarbakır urfa antep felan çıksa göbek atarım walla teröristin kucağı dier yerler buralar daha batı tabi oralardada var ama daha az var

ısparta nasticim komando eğitim taburunda

zor oluo ıspartanın eğitimi diolar, arkadaşımın kardeşide orada yaptı geldi baya kötüledir orayı arkadaşım çok üzüldü ama sonra orada kaldı sonuna kdr inş seninkide öle olur... hatta komutanları komandosunuz siz alıştırın kendinizi doğuya gitmeye falan diomuş...ama gitmedi

allahım hiç bozmasın inş canım arkadaşım benim bana diyarbakır urfa antep felan çıksa göbek atarım walla teröristin kucağı dier yerler buralar daha batı tabi oralardada var ama daha az var

ben de öle yaptım cnm valla inş Allah sana da nasip eder umudunu kaybetme Allah yardım eder

zor oluo ıspartanın eğitimi diolar, arkadaşımın kardeşide orada yaptı geldi baya kötüledir orayı arkadaşım çok üzüldü ama sonra orada kaldı sonuna kdr inş seninkide öle olur... hatta komutanları komandosunuz siz alıştırın kendinizi doğuya gitmeye falan diomuş...ama gitmedi

çok zor canım ısparta insanı mahvediyo daha 1 ay oldu ama psikoloji die bişi kalmamış

hoşgeldin nacide:)

gamzeciğim haklısın ama sonuçta asker yani nerde olursa olsun psikolojileri ilk ay berbat oluo bunuda unutma cnm...

sonuçta ben hep derim evinin karşısında askerlik yapsamda askersin yani... zor tabiki

X