Sevdiğini özleyenler buyurun

canım eşim tabiki görüyor bu sitede olduğumu neler yaptığımı,ama kendisi saymıyor günleriki şafak beklemek hep gülçine düşüyor.herneyse sonunda iyide kötüde olsa oldu.seninde dediğin gibi artık konuşabiliriz inşallah

haha hadı ya sayman sen mısın, ıyı bakalım say kaydirigubbakcemile2 işimiz ne saycaz zaten,

hakikaten wallaa da... aahh ahhhh bu erkekler :) baslık cok doğru walla hahay
geyık yasak mıydı yaw, yaa bu kızlar nerede yeyıp ıcmedıler mı daha,.

Günaydın Günaydın Günaydın ......bugün askerLiği yarıLamış buLunuyorum kızLar çok mutLuyum .....kaydirigubbakcemile2sositososito

$afak:230 Biten:230 KaLan:7 ay 19 gün sırnaşık şey:lepi:

Bugünden sonra birdaha 230 geri geLmicek.......:teytey::dance:

Günaydın Günaydın Günaydın ......bugün askerLiği yarıLamış buLunuyorum kızLar çok mutLuyum .....kaydirigubbakcemile2sositososito

$afak:230 Biten:230 KaLan:7 ay 19 gün sırnaşık şey:lepi:

Bugünden sonra birdaha 230 geri geLmicek.......:teytey::dance:

sanada günaydın canım askerliğin yüzde 50 si gitti desene,hadi bakalım bundan sonra daha çabuk geçer zaman bak görürsün.ALLAH göndermeyi nasip etti karşılamayıda nasip eder inşallah bitanem.

bende nişanlımı özledim
en son 11 gün önce gördüm :çok üzgünüm: kısmetse pazar birlikte olacağız

O şimdi asker :asigim:

canım günaydın günlerin aydın olsun gülen yüzün hiç solmasın.hepimiz özledik sevdiğimizi bide düşünsene evli olanları.nerde yapıyor vatani görevini nişanlın

sanada günaydın canım askerliğin yüzde 50 si gitti desene,hadi bakalım bundan sonra daha çabuk geçer zaman bak görürsün.ALLAH göndermeyi nasip etti karşılamayıda nasip eder inşallah bitanem.

Sağol canım yaa hepimize karşıLamayı nasip eder işaLLah.....
Bu arada imzanı yapmışsın Sevindim canım.....Şeniz

Sağol canım yaa hepimize karşıLamayı nasip eder işaLLah.....
Bu arada imzanı yapmışsın Sevindim canım.....Şeniz

amin canım inşallah. az kaldı gelmelerine biraz daha sabır evet imza işini hallettim güzel yada çirkin oldu işte bişeyler.akşam eşimle konuştuk telefonda oda çok beğenmiş güzel olduğunu söyledi.neler yapıyorsun günlerin nasıls geçiyor

amin canım inşallah. az kaldı gelmelerine biraz daha sabır evet imza işini hallettim güzel yada çirkin oldu işte bişeyler.akşam eşimle konuştuk telefonda oda çok beğenmiş güzel olduğunu söyledi.neler yapıyorsun günlerin nasıls geçiyor

İdare ediyoruz be canım nasıL oLsun işte....
Şafak sayıyoruz....bide bitse şu şafak başka bişey istemicem...
sende çocuk varmı canım...???

İdare ediyoruz be canım nasıL oLsun işte....
Şafak sayıyoruz....bide bitse şu şafak başka bişey istemicem...
sende çocuk varmı canım...???

aynıyız desene. bende aynıyım sayılarla boğuşup duruyorum:) seninde dediğin gibi şu şafak bi bitse bende başak bir şey istemicem canım.benim bebişim yok eşim gitmeden düşünüyorduk ama askerlik çıkınca vazgeçtik ben bu sorumluluğu onsuz taşıyama çünkü gelsin bi hayırlısıylada

[ya en hergün kocami çok özlüyom kokusu burnumda tütüyor bana gülüşü öpüşü sevişi herşeyiyle onu o kdar çok seviyorumkii.... Muhteşem bi duygu [/quote]

Ya canlarim benim allah hepinizin yar ve yardimcisi olsun ya gerçekten zor olsa gerek üzlmeyin sayili gün çabuk geçer (çok klişe ama) rabbim tez kavuştursun ama rabbimden sabir istemeyin allah sabir isteyen kullarina sabir verdikçe ona daha büyük yükler yükleyebilir:)

Ya canlarim benim allah hepinizin yar ve yardimcisi olsun ya gerçekten zor olsa gerek üzlmeyin sayili gün çabuk geçer (çok klişe ama) rabbim tez kavuştursun ama rabbimden sabir istemeyin allah sabir isteyen kullarina sabir verdikçe ona daha büyük yükler yükleyebilir:)

amin canım rabbim bütün haasret çelkenleri kavuştursun biran önce.sayılı gün diyene çabuk geçiyor reyhancım sayana değil.rabbimden sabır dilemekten başka bir çaremiz yok ,isyan edemeyiz günah sabır diyoruz bugünlerde geçecek avutuyoruz kendimizi

kizlarrrrrrrrrrr cok mutluyummm suanda hihoyyythihoyyyt

yemin töreninde sonra aşkımaa 7 gün izin vermisler bayram izni yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnhihoyyyt:dance:
kavusuyorummm bitaneme Şeniz

kizlarrrrrrrrrrr cok mutluyummm suanda hihoyyythihoyyyt

yemin töreninde sonra aşkımaa 7 gün izin vermisler bayram izni yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnhihoyyyt:dance:
kavusuyorummm bitaneme Şeniz

canım benim çok sevindim hihoyyyt senden mutlusu yoktur şu andan bizede nasip olur inşallah

X