Sevdiğini özleyenler buyurun

gdunyam dün vardı senin imzan hele şükür yapmış dedim
yine ne oldu da gitti.

bende anlattım sana msnde de yardımcı olmuştum..

bu sefer konuya el atıyorum ve bitsin artık bu işkencekaydirigubbakcemile
patıska haklı..

olcak bu sefer imzan merak etmea.s

inşallah.olsun artık bende bıktım sizin gibi.el at bakalım bu sefer konuya eşimin adı emrah,17/03/2009 geliş tarihi

Bende aşkımı çok özLedim yaa senağlama..Say say bitmiyo günLer..En sonunda artık saymamaya karar vermiştim ama yapamadım öyLede geçmiyor günLer maLesef..:1no2:

kıss geldin demek sonunda buraya.ben demiştim çokk asker bekleyen var bu sitede diye sırnaşık şey

hozefin tatlım bizim yemin törenimizde bu cuma günü..ben törenden önce yani geçen hafta 2defa gttim.bi salı günü bi cumartesi...öğlen 1 ile akşam 5arası görüştürüyorlar...biz 6ya kadar görüştük nişanlısı diye girdim belkide ondan rahat bırakmışlardır...yani ben görüştürüyorlar diye biliyorum.biz görüştük görüşenlerde vardı..belki birliği ve bulunduğu şehir bakımından farklılıklar olabilir...benimki bilecikte..az önce formu karıştırırken sizin usta birliğinin bitlise çıktığını gördüm.bizimkide belli olmuştur galiba...aramıyor pazardan beri...bir arasa ilk onu soracağım zaten...bizimde büyük ihtimal %90 doğu olacak galiba.bileciktekilerin çoğunu doğuya gönderiyorlarmış.elim yüreğimde bekliyorum öylece...askerlik tabi dedikleri gibi doğusu batısı olmaz elbet ama gönül öyle demiyor dimi?seni çok iyi anlayabiliyorum..bi yandan sevdiğin için üzülüyor insan bir yandan ordakilerinde canı var diyorsun...garip bir duygu...ALLAHIM hepimize sabır versin...bende bir ümit bekliyorum işte ege karadeniz marmara vs olur diye...sonuç belli ama umut işte....canım fazlasıyla yanıyor....ALLAH askerlerimize güç,bizlerede sabır ihsan eylesin.........ALLAH'a emanet olun bayanlar.........

kızlar ben beklemıyorum beklemedıgımı de ıfade edıyorum dogru mu yapıorm sızce ?
ıkı aksamdır facebokda hıc hareketlenme yapmadım hanı aksamları burda oldugumu bellı eden seyler yapıyodum kı bılsın aksam cıkıp aldatmıyorum dıye, ama kestım bu hareketlenmemı artık

sonra baska hıc bısey yapmadım pazar belkı carsıya cıkamadı belkı nete gelmedı ama aramadı ve maıllerıme de cevap vermıyor cok kızdım artık ona,

gıderken evlılık vs konularını da bahane etti, benım ona bunları soylemem onun ekmegıne yag sürdü ve cektı gıttı, ben de kendı hayatımı yasadıgımı gostermek ıstıyorum böle sadık beklıyorum oke ama o bana arada 1 parmak bal verıp sankı elınde tutucak gıbı :KK43:

yanı sevıyorum dıyorum ses etmıo beklıyorum dıyorum kikir kikir guluo ıstıomus gıbı bunu ama bana cevap bıle vermıo cok agrıma gıdıyo artık 1,5 ay oldu ve bana hıc ses vermedı

kardesı benı hemen msnıne eklemıstı cok mu sey beklıyorum acaba, kardesını eklettı sonra neblım son gece cıktık ama sımdı hıc aramıyor beklemem mı lazım hıc bılmıyorum tafra mı yapmam lazım umursanmamak cok kötu,
yavas yavas azaltıcam benden aldıgı haberlerı sonra artık habersız bile kalabılır dogru mu sızce yanlıs mı yapıyorum ben fisfisfis

pasta ben hep bekle dedim hala bekle diyorum ama bıorak birazda o düşünsün bunları biraz burnu sürtünsün .. bencede bırak kendi haline ger gelirse sen zaten bekliyor olacaksı n bencede en ii düşünmüşsün.. dedigim gibi birazda o kafa yorsun..5ay askerlik yapıcak bide bunu bahne ediyor hay allahım yaa bişey demiyorum senın kadar yürek yokmuş o şahıstan.. neyse canım dedigim giibi en iyisini yaparsın.. bırak birazda o düşünsün..

:KK43: eft güzelım , gunlerdır cok düşündum taşındım benım evlılık fıkrını ortaya bahane atmam bıle ekmegıne yag sürmüş olsa gerek 1,5 ay ıcerısınde de aramadı kardesını ekledı tamam guzel son gece de cıktık cok ıyı ama elını taşın altına koymalı bır cırpınması olmalı bu kız ne yapıyor demelı,

şu an msnde ıletımde 117- 116 -115 falan dıye tarıhler yazıyr her gun bır eksıltıyorum, kardesı de msnımde göruyor dıye aslında bunu yapıyorum bıraz da, ama yakında onu da kaldırıcam sanırım

yavas yavas kendımı cekıcem bılmıyorum pesınden kosmamı sevıyor,
arada bana gelıp bı parmak bal verıcek arıcak sorcak burda benı tutucak, ben de sabırlı beklıyorum gıbı grounucem ama işte.. hayatımı yasamayı kesmemelıyım guzeldı hostu gelırse ne ala dımı..

aynen canım şimdi çok sinirlendim.. yaaaa..bırak ne hali vrsa görsün zaoamn o nun kafası rahat neden olsa benı bekliyor diyo ya ondan. borak biraz dedigim gibi o düşünsün.. msn ye mi geldi sen hiç laf atma.. o laf atarsada işim var çıkmam lazım de çık.. nereye derse bi arkdasşınla buluşucam deersin. hep kalaı bi kapı bırakki kafasını kurcalasın anladınmı yaaaaaaa

ya ıyı de böle beklemıs olmucam, beklemıs de olmak ıstemıom aslında ne bılıyım, pesınden kosan bırını ıstıyomus ıyı hos guzel ama cok sınır oldum ya anlatamam yani düşünüom tasınıo m burda bana 2-3 ayda bı kere tatlı bı sey dıyerek böle bekletıcek. rest cekmek ıstemıom ama böle adapte olup bekleyemıom artık,
allaskına aklına benı ıkı uc gun taksa merak eder arar, faceboka her gun bakıo ordan maıl attım ben köpek mıyım kapıda beklıcem böle süründürüo benı ne ıs anlamıom kendımı aynı patıska gıbı hıssettım böle bez parcası agda bezı yaptı benı yaa

hayır okdr böle kafasında artık o benı beklıyo dıyodur kı böle hıc onemsenmıyorum ya,
agır işte,, sımdılık facebokda o ıletılerı kaldırdım gun ıcınde ne yaptıgımı bılemıcek, yakında msndekı sayacımı kaldırcam msni de zaten cok az açıyorum kardesı de göremıcek bısey, wala... bılmıom gamze gazel nerede o olsa bekle kızım ara telefo n ac fln derdı belkı

bıde bnmkının annesı babasının pesınden yıllarca kosmus , böle beklemıs yerınde begensın fln dıye ıyı tamam beklıom işte baskasıyla buyuk flörtler yasamadan , hıc aranmıyınca anca bu kdr beklenılır... eldıven fln da örmıcem dogum gunu1ay sonra

patıska valla yerinde olsam beklemezdim ben sanırım..

bana o şekilde davransa birisi dönüp bakmam ki ben...

iyi bu zamana kadar ters bişey sölemedin:uhm:

yok kız bı hareketı yok yani,
böle baglayıcı seyler dedı gıttı bı yıgın baglayıcı hareketı var göya ama atraksıyon yok,

bak 2ay cıktık, evlenmıceksek nısan söz yoksa beklenmez dedım, ayrıldık
gıderken askere gıdenler ayrılıo sevgılısınden ölüyo ınsanlar gelemıo dıye bagrına bagruna gıttı
son gece cıktık görüştük, bünyem bı aşkı kabullenemıyo senı bıle attı dedı, gıttı,
gıderken kardesı msne ekledı ve sımdı aramıyor

msnde gordum tatlı konustum karsılıgında sımarıklık yaptı kikirdedi falan okadar,
maıl attım cevap yok.. cok bozugumm çokk..

bırak yaaa ben olsam hiç yani tın.. umursama çok istiyorsa o gelsin 3.5 4 ay kaldı şunun şurasında çok istiyorsa gelince ara.. çok uzun bir vakit degil yani..çok merak ederse arar sorar.. yok ölye kikirdemek gülmek felan.. çok ninirlendim yaaaa..aaa ama.. bırak pasta ya kmse senden kıymetli degil boşver..

hozefin tatlım bizim yemin törenimizde bu cuma günü..ben törenden önce yani geçen hafta 2defa gttim.bi salı günü bi cumartesi...öğlen 1 ile akşam 5arası görüştürüyorlar...biz 6ya kadar görüştük nişanlısı diye girdim belkide ondan rahat bırakmışlardır...yani ben görüştürüyorlar diye biliyorum.biz görüştük görüşenlerde vardı..belki birliği ve bulunduğu şehir bakımından farklılıklar olabilir...benimki bilecikte..az önce formu karıştırırken sizin usta birliğinin bitlise çıktığını gördüm.bizimkide belli olmuştur galiba...aramıyor pazardan beri...bir arasa ilk onu soracağım zaten...bizimde büyük ihtimal %90 doğu olacak galiba.bileciktekilerin çoğunu doğuya gönderiyorlarmış.elim yüreğimde bekliyorum öylece...askerlik tabi dedikleri gibi doğusu batısı olmaz elbet ama gönül öyle demiyor dimi?seni çok iyi anlayabiliyorum..bi yandan sevdiğin için üzülüyor insan bir yandan ordakilerinde canı var diyorsun...garip bir duygu...ALLAHIM hepimize sabır versin...bende bir ümit bekliyorum işte ege karadeniz marmara vs olur diye...sonuç belli ama umut işte....canım fazlasıyla yanıyor....ALLAH askerlerimize güç,bizlerede sabır ihsan eylesin.........ALLAH'a emanet olun bayanlar.........

Canım ben kuzumu yollayalı 1ay oldu ama inan çok şey öğrendim.Kimsenin lafına bakmayacaksın.Bilecik doğuya veriyor,tokat kıbrısa veriyor falan olayı yalan.Kısmet mi kader mi şans mı bilmiyorum ama bu yapılması gereken bir görev.Bizde sevdiklerimizle bu göreve ortağız ve onları tüm kalbimizle bekliyoruz.Allah neyi nasip etmişse hayatlarında onları yaşıyacaklar,bizlerde öyle.Hala inanamıyorum ben şaka yapıyor sanıyorum ama şuna inandım ki doğusu batısı kuzeyi güneyi fark etmiyor.En nihayetinde her bölgede hala BAYRAĞIMIZ dalgalanmakta.Doğusu batısı kuzeyi güneyi hepsi bizim topraklarımız.Dua edicez ve bekliyeceğiz.Elden gelen başka bişey yok...

Canım ben kuzumu yollayalı 1ay oldu ama inan çok şey öğrendim.Kimsenin lafına bakmayacaksın.Bilecik doğuya veriyor,tokat kıbrısa veriyor falan olayı yalan.Kısmet mi kader mi şans mı bilmiyorum ama bu yapılması gereken bir görev.Bizde sevdiklerimizle bu göreve ortağız ve onları tüm kalbimizle bekliyoruz.Allah neyi nasip etmişse hayatlarında onları yaşıyacaklar,bizlerde öyle.Hala inanamıyorum ben şaka yapıyor sanıyorum ama şuna inandım ki doğusu batısı kuzeyi güneyi fark etmiyor.En nihayetinde her bölgede hala BAYRAĞIMIZ dalgalanmakta.Doğusu batısı kuzeyi güneyi hepsi bizim topraklarımız.Dua edicez ve bekliyeceğiz.Elden gelen başka bişey yok...

şekerım hayırlısı olsun, dua et sen yanında ol bısıcık olmaz

X