Sevdiğini özleyenler buyurun

selam kızlarrrrrrrrr bende geldim
kıssssssssss mervee geliyomuş yavuklun bayramaaaa hadi gözün aydınnnn:teytey::teytey:

canım gidemicem onu almaya demişsinya bence sen yine sürprize hazırlıklı olll belki arifeden gelir seninkiiiiiisırnaşık şeysırnaşık şey

patişimmm canımm aferin kıss sana yazılarını okudumda bencede en güzeli senden haber alamasın biraz ya merak etsin
bak kısımm kaçan her zaman kovalanır kendimden biliommm

hayırlısı olsun, eşin göruyo mu sımdı bu sıteyı yazılarını felam ? burdan baksın madem kalan günlere :nazar:

canım eşim tabiki görüyor bu sitede olduğumu neler yaptığımı,ama kendisi saymıyor günleriki şafak beklemek hep gülçine düşüyor.herneyse sonunda iyide kötüde olsa oldu.seninde dediğin gibi artık konuşabiliriz inşallah

selam kızlarrrrrrrrr bende geldim
kıssssssssss mervee geliyomuş yavuklun bayramaaaa hadi gözün aydınnnn:teytey::teytey:

canım gidemicem onu almaya demişsinya bence sen yine sürprize hazırlıklı olll belki arifeden gelir seninkiiiiiisırnaşık şeysırnaşık şey

sağol cnmm
bu sefer süpriz yok sanırım mirmirmirmir
gidemiycem almaya gibi görünüyo yine ümit kesilmez dee
sabah diil akşam görürüm en kötü ihtimal naabalımbenneyaptımki

sağol cnmm
bu sefer süpriz yok sanırım mirmirmirmir
gidemiycem almaya gibi görünüyo yine ümit kesilmez dee
sabah diil akşam görürüm en kötü ihtimal naabalımbenneyaptımki

öle canım ya sonuçta görücen ya ayy keşke bende aşkımı görebilsem ya

kıss zate aylardır görmüyodum çok farklı olucak
ama bu izinden sonra da 6 ay göremiycem öle de bişi var
izni tek seferde kullanması zorunluymuş

slm kızlar bizim şafak bugün 55 samsun..460tan buralara nasıl geldik bilmiyorum hatırlamak istemiyorum..allah tez zamanda kavuştursun hepimizi...

kıss zate aylardır görmüyodum çok farklı olucak
ama bu izinden sonra da 6 ay göremiycem öle de bişi var
izni tek seferde kullanması zorunluymuş

hımmmm olsun canım ya oda geçer Allahın izniyle
nerdeydi senin askerin?
kaç gün kalcak burda

biten 217:nazar:

kalan 238:nazar:

460larla başladım bu sayılara 300 lü sayıları bitirdim inşallah 200lü sayılarıda bitiricem

ulan askerlik sen biticeksin ama ben bitmicemmmm:eek:kaydirigubbakcemile2ŞenizŞeniz

X